Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 618 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

1 150 000 zł67 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam piękne, klimatyczne i słoneczne mieszkanie 67m + ok. 145 tarasu na dachu na osiedlu Ogrody Piastowskie przy ul. Skłodowskiej Curie na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł160 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Oferujemy Państwu, niestandardowe mieszkanie w niestandardowym miejscu położone. Mieszkanie znajduje się na styku Ursynowa i Natolina. Miejsce to cieszy się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

3 650 zł49 m² 74,49 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą! Nowy, pachnący i nieużywany apartament składający się z 2 oddzielnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienka (pralka, prysznic) oraz ogródka - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 2/3 bez windy w budynku z 1986 r przy ul. Małej Łąki, ursynów Natolin. Wygodne, jasne, ustawne, bardzo dobrze doświetlone, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

602 000 zł38 m² 15 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie - na Targówku przy ul. św. Wincentego. W budynku winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł44 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Targówek ul. Ponarska, os. Wilno - mieszkanie 44 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym - duża loggia - mieszkanie bardzo zadbane - klimatyzacja Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 44 m2 z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

3 270 zł53 m² 61,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł56 m² 15 989,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł49 m² 15 223,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż ciche rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m2 znajdujące się na 4. pietrze w 4 piętrowym budynku. Na jednym piętrze znajdują się cztery mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 920 000 zł128 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, bardzo przestronne mieszkanie w samym sercum Warszawy. Nieruchomość Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze szesnastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Gwiaździsta Są miejsca, które mają duszę.To jedno z nich.Pośród starych kamienic i zieleni, z widokiem, który zatrzymuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Małe zwierzęta są akceptowane. Umowa zwykła, nie najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł37 m² 16 954,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 37,1 m , zlokalizowane na 6 piętrze na Muranowie na warszawskim Śródmieściu przy ulicy Jana Pawła II 66. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł36 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż - jasna i ustawna kawalerka 36 m | Bemowo, warszawa Idealna dla singla, pary lub jako pewna inwestycja Przedmiotem oferty jest przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł35 m² 85,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli! Lokalizacja: odolany, ul. Stańczyka. Mieszkanie o powierzchni 35,05 m składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

589 000 zł46 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45,6 mkw, usytuowane na ostatnim piętrze 11-piętrowego bloku z lat 70-tych. Lokal został zaprojektowany i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu mieszkanie o pow. 33 m2 w zadbanej kamienicy z 1938 roku, przy ul. Siennej 89. Dostępne od zaraz. Blisko Pałacu Kultury, dworca Centralnego, złotych Tarasów, warsaw spire/placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł76 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,66 m , położone na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2017 roku z windą, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł46 m² 19 543 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą w Warszawie, dzielnica Mokotów. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 85 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wołomin,mazowieckie

549 000 zł64 m² 8 588,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie w Wołominie przy ulicy Długiej o powierzchni 63,9 m . Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w zadbanym budynku. Szczegóły oferty: liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

9 800 zł115 m² 85,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny penthouse z tarasem, zlokalizowany w zaciszu zielonej Mariny Mokotów. 4 pokoje | ogród zimowy | spokojne osiedle nieruchomość Prezentowana nieruchomość to penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł95 m² 16 262,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe przestronne mieszkanie na Warszawskiej Białołęce przy ulicy Kowalczyka 7 o powierzchni 95.31 m usytuowane na rogu budynku. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnej inwestycji Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 46m2, parter/3 bez windy, w budynku z 1955r. przy Al. Solidarności, wola Nowolipki. Po generalnym remoncie, nowoczesne i wygodne, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł46 m² 16 247,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Warszawy przy ulicy Okopowej 45. Lokal o powierzchni 46,10 m , obecnie dwupokojowy, z możliwością przearanżowania na trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł36 m² 19 416,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Piękna kawalerska na Bemowie, obecnie wynajmowana. Winda plus komórka 2m2. Parking ogólny pod budynkiem. 5 min do stacji metra. Ekstra oferty na stronie liderhaus Informacje zamieszczone na stronie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł36 m² 15 235,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Praga Południe. Mieszkanie znajduje się przy ul. Makowskiej 33 na 5 piętrze z 6 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pułtusk,mazowieckie

332 000 zł47 m² 7 072,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz gotowego 2-pokojowego mieszkania w miejscu, gdzie wszystko jest na miejscu? Aleja Tysiąclecia 27 szkoły i przedszkola, sklepy, basen mosir, przystanki i poczta są dosłownie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

852 000 zł44 m² 19 363,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Śródmieście przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1950 roku. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości Tel. Oferujemy Państwu do wynajęcia po gruntownym remoncie, rozkladowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,5 m przy ul. Zygmunta Noskowskiego w Warszawie, dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł78 m² 89,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eklektyczne 3-pokojowe mieszkanie Z dwoma łazienkami Dla pierwszego najemcy | Unikatowy design | Szlachetne materiały | Sztuka i antyki | Miejsce postojowe w garażu podziemnym | Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petöfiego

Warszawa,mazowieckie

6 300 000 zł43 m² 146 512 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Do sprzedaży rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią, na Warszawskich Bielanach, przy ul. Petofiego. Mieszkanie położone na 12 piętrze w 14 piętrowym budynku. Pokoje 16 m2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł24 m² 17 959,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego po remoncie. Lokal składa się z pokoju z wyjściem na balkon 1m2. Kuchni, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł47 m² 14 724,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Prezentuję funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie przy spokojnej, osiedlowej uliczce Na Uboczu 4. To świetne mieszkanie na start dla singla lub pary jest zlokalizowane ok. 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł48 m² 17 151,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates prezentuje 3-pokojowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy. Nieruchomość o powierzchni 47,75 m , znajduje się na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadrowa

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sosnowy las za oknem! Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na wynajem, znajdujące się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z 2004 roku budowy przy ul. Kadrowa, 97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł61 m² 62,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe na Bielanach przy ul. Wólczyńskiej 61 o powierzchni 61 m2. Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Po wyznaczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krakowiaków

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł110 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel.+48 Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 110 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe, przestronne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 850 zł43 m² 66,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia nowe mieszkanie położone w apartamentowcu "mozaika" oddanym w grudniu 2024 r. znajdującym się w samym centrum Grodziska.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij