Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 600 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł103 m² 22 207,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Rozkładowe 5 pokoi Ochota, doskonała lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z lat 30 na Warszawskiej Ochocie, o powierzchni 103 m2. Okna wychodzące na trzy strony świata, ponad 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: nowoczesny apartament na Służewcu, ul. Woronicza - idealny dla pary! Do wynajęcia 2-pokojowy apartament o powierzchni ok. 55 m , zlokalizowany na 11. piętrze, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł62 m² 64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne dwa pokoje na Bellotiego. Informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: idealny. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł58 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 57,62 m2, piętro 2/14 z windą, w budynku z 2009 r. przy ul. Bagno, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 5500 zł + 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Polski Walczącej

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł51 m² 84,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 51 m2, piętro 3/5 z windą w budynku z 2025r., przy Al. Polski Walczącej, mokotów Czerniaków. Nowe, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 599 868 zł91 m² 17 581 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł31 m² 18 123 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować ustawną i jasną kawalerkę położoną na 2. piętrze zadbanego budynku z windą przy ulicy Polinezyjskiej, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

827 000 zł60 m² 13 783,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szukasz wnętrza z duszą, ale nie chcesz rezygnować z nowoczesnych wygód? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, wysokie (285 cm) i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

3 570 zł76 m² 47,28 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje bez mebli | Balkon | Osiedle zamknięte | Ursynów - Natolin | ul. Pileckiego Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,5 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł59 m² 14 158,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe, większe mieszkanie - bez stresu o budżet i wykończenie! Masz wrażenie, że Wasze obecne mieszkanie kurczy się z każdym dniem, a dzieci potrzebują własnej przestrzeni ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

598 500 zł54 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m2 w cichej, zielonej części Ursusa - Czechowice na Osiedlu Jerozolimskie. Okolica jest dobrze skomunikowana, w 4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Pewna lokata kapitału w Radomiu? A może mieszkanie na start w lokalizacji, która zawsze trzyma cenę? Prezentuję na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Radom,mazowieckie

370 000 zł49 m² 7 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania w samym centrum Radomia, z wysokimi sufitami i szybkim dostępem do komunikacji miejskiej? To wyjątkowe 49-metrowe mieszkanie na Os. Planty łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł54 m² 16 507,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament, znajdujący się na jednym z najpiękniejszych osiedli warszawskiego Miasteczka Wilanów. Zamieszczone zdjęcia są to wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Bulwary Praskie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji Bulwary Praskie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

8 900 zł114 m² 78,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, 4-pokojowy apartament, 114 m , Marina Mokotów komfortowe życie w prestiżowej lokalizacji Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 114.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł41 m² 16 916,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Belgradzkiej. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - wolne od już Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w świetnej lokalizacji przy al. Niepodległości 119,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magnacka

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł49 m² 13 979,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 49m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2005r., Ursus Gołąbki Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, doskonałe dla rodziny lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

432 000 zł34 m² 12 788,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

432 000 zł | sprzedaż | 33,78 m2 | 1 pokój | mieszkanie | góra kalwaria nowoczesna I energooszczędna inwestycja W samym sercu góry kalwarii ogłoszenie dotyczy lokalu nr 9 na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł72 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem w apartamentowcu tuż przy stacji metra. Mieszkanie zlokalizowane jest na bardzo zadbanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł24 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Warszawy- na warszawskich Bielanach. Budynek odnowiony i ocieplony, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł134 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 134 m2, położone na 3 piętrze w budynku 7 -piętrowym z 1996 r, zlokalizowane przy ulicy Żelaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Ząbki,mazowieckie

593 000 zł47 m² 12 730,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą z 2009 roku zlokalizowane w Ząbkach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - jasny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzikiej Jabłoni

Piaseczno,mazowieckie

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie do wynajęcia - Piaseczno, ul. Dzikiej Jabłoni | 50 m Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winorośli

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł36 m² 14 972,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego. Jako Agencja Nieruchomości pobieramy prowizję od strony Kupującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 131 399 zł79 m² 14 321,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament 4-pokojowy + 2x balkon ( 8,49m2, 4,22m2 ) ostatnie mieszkania 4-pokojowe! ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut spacerem wkd 11 minut śródmieście To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 42 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Biały Kamień, mokotów Wyględów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w standardzie premium, o powierzchni 45 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Bliska Wola Tower - ul. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sadowa

Jabłonna,mazowieckie

370 000 zł28 m² 13 046,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,36 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2006 roku- jabłonna, ul. Sadowa. Centrum miasta - wokół pełna infrastruktura miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pługa

Warszawa,mazowieckie

2 990 000 zł117 m² 25 625,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Tylko u Nas Unikatowe 4 pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie na unikatowym osiedlu - kolonii Lubeckiego. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Piastów,mazowieckie

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piastów, ul. Elizy orzeszkowej, 3 pokoje, 51m2, balkon + piwnica 15 min pieszo do stacji pkp Piastów 37 minut do centrum Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Człuchowska

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł33 m² 23 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, zupełnie nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Dom Development - Metro Zachód w Warszawie. Lokal jest gotowy do odbioru - jeszcze nigdy niezamieszkany. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

5 250 zł44 m² 119,32 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Z ogrodem | nowoczesna przestrzeń | ogród 28 M | wysoki standard | garaż | siedmiogrodzka | W apartments Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji W Apartments,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

820 770 zł51 m² 16 093,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł47 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Okazja! 17 446,81 m2 Przedmiotem sprzedaży jest ciche, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej ( wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Wyszków,mazowieckie

469 000 zł48 m² 9 738,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe - Wyszków, al. Ken | Inwestycja Zielove Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,16 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

960 750 zł61 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rybaki

Zegrze Południowe,mazowieckie

599 000 zł41 m² 14 563,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jednopokojowy apartament o pow. 41,13 m2 usytuowany na I piętrze w III piętrowym budynku z windą w Zegrzu Południowym "na ul. Rybaki "apartamenty Pod Żaglami". Mieszkanie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

939 000 zł70 m² 13 472 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Agencja dobrachata prezentuje: gotowe do wprowadzenia, komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł84 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 83,67 m z 2 ogródkami, gotowe do wprowadzenia. Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie 83,67 m z dwoma.