Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

840 000 zł44 m² 19 090,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Dwupokojowe o powierzchni 43,63 m2 m2 w Śródmieściu przy Ogrodzie Krasińskich. Podstawowe informacje: mieszkanie po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł30,50 m² 14 262,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł53,70 m² 6 052,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością prezentuję Państwu rodzinne mieszkanie znajdujące się w Radomiu na ulicy Osiedlowej Ustronie. Dzięki temu , że mieszkanie wymaga remontu możemy dostosować je do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem czteropokojowe mieszkanie z duszą, o powierzchni wynoszącej około 76 m2 (po odliczeniu skosów), położone w domu jednorodzinnym przy ul. Sienkiewicza w Józefowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 424 zł57,39 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6775 Mieszkanie w nowym kameralnym bloku! Stan deweloperski! Bez opłaty skarbowej pcc 2%! Polecamy do sprzedania przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa, mokotów, wyględów - ul. Jana Maklakiewicza - 48 m2 / 3 pokoje / Balkon / Piwnica / Panorama na Warszawę we speak english cena do negocjacji! Doskonałe zarówno dla rodziny, jak też.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł55 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament w inwestycji Piano House [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu zaprojektowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40 m² 23 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż świetne 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie po kompleksowym remoncie. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji u zbiegu ulic Puławska i Idzikowskiego - bardzo rzadko pojawią się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 461 zł65,97 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkania na Osiedlu Młoda Białołęka. Osiedle stanowi spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu stolicy, oferując jednocześnie unikatową możliwość ucieczki od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł121 m² 16 528,93 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2005

Inwestycyjne mieszkanie 10-pokojowe | 120 m | Centrum Warszawy | 12. piętro | Winda | Loggia | Garaż podziemny Na sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł59,14 m² 15 049,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Białołęka / Tarchomin ul. Milenijna 3 pok 59m2 / Parking / Winda we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2 - pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa Świetna propozycja dla singla, pary lub jako lokata kapitału! kup teraz I odbierz już W III kwartale 2027 roku! Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł67,60 m² 15 532,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Magicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł38,20 m² 17 408,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Narwik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł44 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu mieszkanie na ulicy Jerzego Holzera w Miasteczku Wilanów. 44m2 | Duży salon z aneksem | Prywatna Siłownia i Sauna | Klimatyzacja | W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie z balkonem | ul. Walecznychdo wynajęcia komfortowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m , zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament do wynajmu Warszawa, aleje Jerozolimskie 190. Osiedle Dom przy Alejach Dom Development. Apartament o powierzchni: 38 m + 9 m zabudowany balkon. Piętro: 2 w budynku 5.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł27,45 m² 21 056,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Saskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł52,57 m² 16 549,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,57 m kw. na Ursynowie, blisko stacji kolei podmiejskiej i przystanku autobusowego. Gotowe do wprowadzenia, idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w budynku o ciekawej architekturze. ( projekt w 2007 r. dostał wyróżnienie sarp). Szklane tafle którymi wyłożona jest elewacja budynku nadają mu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 71,94 m , położonego w zielonej i prestiżowej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie - Raszyn, ul. Pruszkowska Oferujemy do wynajęcia przestronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48,90 m² 15 337,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zamieszkaj wysoko - panorama Warszawy! | Mokotów, stegny | idealne M2 z potencjałem | osobna kuchnia | dodatkowy pokój I speak English. Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł91,50 m² 24 032,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | Rydygiera 15 | Żoliborz - komfortowa przestrzeń w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie! Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł60,86 m² 9 185,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na dzień otwarty inwestycji w czwartek pomiędzy 16.00-18.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Inwestycja Osiedle Gródki mieszkanie 3 pokojowe | 60,86 | 1 miejsce postojowe Radzymin.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł49 m² 28 163,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe premium | ogródek | 200m do metra | szeligowska Lokalizacja: ul. Szeligowska, bemowo-Chrzanów Powierzchnia: 47 m + prywatny ogródek Standard: nowe, nigdy niezamieszkale (rok budowy 2026!).

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,50 m² 13 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 37,5 m2, zlokalizowane przy ulicy Emancypantek w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: 2 min. do przystanku autobusowego, stacja wkd Komorów.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy do wynajmu okazjonalnego mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64 m2 znajdujące się na 4 piętrze w bloku na os. Batorego. Mieszkanie widne, przestronne, ciepłe. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł54,30 m² 10 662,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Walendów Park. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł137 m² 8 759,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż nieruchomość usługowomieszkalna wraz z oddzielnym budynkiem mieszkalnym, położona na zadbanej, zadrzewionej działce o powierzchni 1451 m. To doskonała propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 553 920 zł111,04 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Słoneczny i nowoczesny apartament na Dolnym Mokotowie rej. Sielce przy ulicy Bobrowieckiej. Wyjątkowy, minimalistyczny apartament położony w prestiżowej części Dolnego Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł61,65 m² 3 244,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami w Warszawie, ul. Armatnia 14, 01-246 Warszawa oferuje do sprzedaży samodzielny lokal mieszkalny nr 1 o pow. 61,65 m2 składający się kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaoferować mieszkanie w bloku z cegły z roku 1995. Lokal mieści się na 3 pietrze z 3. Mieszkanie składa się z 3 pokoi kuchni, łazienki, wc oraz oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - ul. Drwęcka Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Drwęckiej, na 1. piętrze kameralnego, nowego budynku. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38,35 m² 73,01 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe studio o powierzchni 38,35 m przy ul. Lazurowej 168. Lokal dostępny w formule tymczasowego najmu na okres sprzedaży mieszkania (umowa z 2-miesięcznym okresem.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko u nas! Bez prowizji! Jeżeli szukasz cichego, nietypowego mieszkania z dużym tarasem, obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, to ta oferta jest dla Ciebie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł52,70 m² 4 364,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż: trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 52,70m2, plus piwnica 7,30m2, co daje nam łączną powierzchnię 60 m2. Lokalizacja: zygmuntowo 34, pow. Ciechanów (mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia apartament o powierzchni ok 57m2 położony w nowo wybudowanym bloku z windą na pierwszym piętrze na os. Michałów w Radomiu. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 420 zł63,22 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z idealną lokalizacją! Jeśli marzysz o komfortowym i przestronnym lokum dla siebie i swojej rodziny, to nasze osiedle spełni Twoje oczekiwania. Zanurz się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z dużą loggią 7 m2 na cichym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu zielonego Fortu Chrzanów. Rozkład Mieszkanie jednopokojowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij