Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł41 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.08.2024 r. Oferujemy do wynajęcia piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie położone przy ul. Konstancińskiej na Sadybie. Budynek 1994 roku, położony na tyłach Sadyba Best mall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 600 zł36 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Topolowej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze. Powierzchnia 36,5 m2; wewnątrz znajdują się dwa pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa Nila

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę o powierzchni 36 mkw, zlokalizowaną przy ul. Fieldorfa na Gocławiu (praga-Południe). Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze (z 7) na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prime elite nieruchomości poleca do wynajmu umeblowane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, znajdujące się w budynku mieszkalnym na 7 piętrze. Budynek znajduje się na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolkowska

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł60 m² 16 611 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta bez prowizji dla kupującego Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 59.90 m2, położonego na Bemowie przy ulicy Bolkowskiej, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł39 m² 14 211,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania wybudowanego w 1970 roku. Mieszkanie wymaga generalnego remontu. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Ochota przy ulicy Baleya 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Księżowola,mazowieckie

339 000 zł34 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 34m2 w miejscowości Księżowola ( 10min drogi od Tarczyna, 05-555). Miejscowość znajduje się 500m od trasy między Tarczyn->grójec. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grupy AK Krybar

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł45 m² 18 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2pok | taras | ogródek | garaż | mokotów Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,76 m2 znajdujące się na parterze w nowym 3 piętrowym budynku z 2016 roku. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podbipięty

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł59 m² 19 224,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe i ciche mieszkanie w doskonałej lokalizacji - tuż przy metrze Służew. Znajduje się ono na 6 piętrze w 10 piętrowym zadbanym bloku z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słupecka

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł80 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Słupeckiej na Starej Ochocie. Prestiżowa lokalizacja z bardzo dobrym dojazdem do centrum. Bardzo klimatyczna okolica pełna kawiarni, knajpek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł32 m² 106,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 32m2, zlokalizowane na ochocie przy zbiegu ulic Bitwy Warszawskiej i Grójeckiej. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z windą. Zielona okolica, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł77 m² 16 543,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentowane mieszkanie to 4 funkcjonalne pokoje z balkonem w stanie deweloperskim o powierzchni 77,37 m2. Mieszkanie znajduje się na 6-piętrze w 8 piętrowym bloku oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł57 m² 20 888,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Nowolipie 7. Pełna własność. Mieszkanie w budynku z cegły z 1952 rok. Mieszkanie dwustronne. 3 oddzielne pokoje , z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mazowiecka

Warszawa,mazowieckie

2 299 999 zł105 m² 21 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1946

Mazowiecka - Idealna Lokalizacja w Centrum Warszawy z Bliskością Stacji Metra Mieszkanie w zabytkowej kamienicy położonej przy ul. Mazowieckiej. Kamienica wzniesiona dla Wilhelma Emmela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

3 660 zł38 m² 96,32 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników Nowe mieszkanie z klimatyzacją, bardzo ładnie wykończone, pełne wyposażenie agd/rtv (wszystkie sprzęty nowe), piękny widok na panoramę miasta, balkon. Na wynajem nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubinowska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł54 m² 12 839,50 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ciche mieszkanie w otoczeniu zieleni na spokojnym osiedlu w Wilanowie (wilanów Wysoki) usytuowane w pobliżu ulicy Jana III Sobieskiego i Alei Wilanowskiej. Idealne dla rodziny. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł22 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz mieszkania, znajdującego się w odnowionym budynku, zlokalizowanym w doskonałym punkcie komunikacyjnym - tuż przy metrze Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowskiego

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł48 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa cena! Mieszkanie bardzo ustawne , pokoje rozkładowe salon ok 18m2, sypialnia ok 12m2 ,oddzielna widna kuchnia ok 8m2 Łazienka razem z wc oraz dużą wanną ok 4,m2 ,na wyposażeniu jest pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

405 000 zł48 m² 8 438 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja Mieszkanie w Błoniu - 48 m Spółdzielczo - własnościowe Księga Wieczystą 3 Pokoje, balkon, do Remontu - Ogromny Potencjał Inwestycyjny Obniżka ceny z 415 tys zł do kwoty 405.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 198 000 zł59 m² 20 305,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Розмовляємо українською Мы говорим на русском We speak English Chcesz zamieszkać na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów, w miejscu z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczowa

Warszawa,mazowieckie

844 000 zł47 m² 17 957,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy na dzień otwarty W dniu 23.07 (WTOREK) OD GODZINY 16:00 DO GODZINY 18:00. Prosimy O potwierdzenie godziny przybycia. Agencja Nieruchomości Digital Broker zaprasza do zakupu 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przechodnia

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Wszystkie atrakcje związane z mieszkaniem w centrum, jednocześnie bliskość Parku Saskiego czyli zieleń i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Willowa

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł88 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe nieumeblowane mieszkanie, położone na parterze przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie, idealne na kancelarię, gabinet, biuro. Kamienica po gruntownym remoncie, z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

4 290 zł88 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe, dwupoziomowe, nowocześnie urządzone mieszkanie z garażem, w cichej okolicy przy ul. Trakt Lubelski. *Na powierzchni 88m2 znajduje się sypialnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł177 m² 70,62 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie. Standard Prezentowany apartament znajduje się na strzeżonym całodobowo osiedlu z wieloma udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł47 m² 91,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam elegancki apartament z widokiem na Pałac kultury!z mieszkania rozciąga się atrakcyjny widok na miasto. Budynek położony w samym centrum. W sąsiedztwie Złote.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

821 600 zł40 m² 20 478,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 10 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł39 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Państwa, do wynajmu świeżo odświeżone mieszkanie na Warszawskim Ursynowie, lokal : - Salon z wyjściem na duży balkon (wchód ) - Ustawny przedpokój - Kuchnia z kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 551 750 zł142 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić nową inwestycję w sercu Kabat. Ostatnie wolne apartementy! Wyjątkowy taras na dachu. Bez prowizji od kupującego. Nowoczesna architektura i design,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Admiralska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę kawalerkę przy ul. Admiralskiej w Warszawie Rembertów o pow. 34 m2, w pełni wyposażoną i umeblowaną (antena dvbt i satelitarna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

5 200 zł86 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 86m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2000r. przy ul. Przy Bażantarni, ursynów Natolin. Nowoczesne, komfortowo urządzone, idealne dla rodziny lub grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Długosza

Pruszków,mazowieckie

827 750 zł127 m² 6 517,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Odkryj Inwestycję, która powstaje w zielonej części Pruszkowa, w sąsiedztwie Parku Mazowsze, daleko od terenów przemysłowych. Kameralnie, komfortowo, jedynie 3 kilometry od granicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iberyjska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł44 m² 14 739,20 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zzapraszam do zakupu 2- pokojowego Mieszkania gdzie? Warszawa mokotów, stegny Południe, ul. Iberyjska 5 jaka Cena sprzedaży 650 000 zł ( cena 1 m : 14.739 zł) JAKA Powierzchnia 44,10 m JEST.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

2 790 zł40 m² 69,75 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

adne, kompletnie umeblowane mieszkanie po generalnym remoncie. Pokój dzienny połączony z kuchnią, sypialnia, garderoba, łazienka. Doskonała lokalizacja - tuz przy Rondzie onz - metro, tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł44 m² 20 681,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Nie chcesz dużych nakładów finansowych na start? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

1 236 000 zł65 m² 18 997,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bialołęka, żerań ul. Marywilska Apartament 65,29 m2 | bardzo wysoki standard, bardzo zadbany | w pełni wyposażony - gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pokoje blisko centrum Mińska Mazowieckiego Lokalizacja Mieszkania: lokalizacja: mińsk Mazowiecki Ulica Szpitalna 17a Metraż: 61 m2 + balkon Miejsca postojowe - miejsca postojowe dostępne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

1 557 000 zł68 m² 23 032,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Marzysz o zamieszkaniu na warszawskich Szczęśliwic? Cenisz sobie komfort i wygodę ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Prezentowana nieruchomość znajduje się na warszawskich Szczęśliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawelska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy do zaoferowania do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Starej Ochoty. Znakomita lokalizacja przy ul. Wawelskiej, w rejonie Pomnika Lotnika, tuż obok Parku Marii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Apenińska

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł63 m² 15 634,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Opiekun oferty tel. Duże, 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wejścia od zaraz. Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie, na wysokim parterze (na osiem), dwustronne, z ekspozycją na wschód oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ulicy Ksawerów na Mokotowie, które idealnie łączy funkcjonalność z wygodą. Mieszkanie o powierzchni 32m składa się.