Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antalla

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł62 m² 11 219,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Białołęce - Tarchomin, przy ul. Antalla. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Warszawa,mazowieckie

3 750 zł42 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 42m2 skłądajace się z pokoju dziennego, obszernej sypialni, osobnej, widnej kuchni i łazienki. Standard Mieszkanie po całkowitym remoncie. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł51 m² 11 760,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem i możliwością własnej aranżacji na Bemowie! rozkład Mieszkanie o powierzchni 51m2, w skład którego wchodzi: duży, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł51 m² 16 699,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu na Ursynowie. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,9 m , zlokalizowane na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Władysława Reymonta

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stare Bielany / ul. Reymonta / 37 m2 / 1 pokój / balkon Umeblowana kawalerka z balkonem położona na Starych Bielanach. Mieszkanie Składa się: - pokoju z balkonem , umeblowany - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

1 279 999 zł77 m² 16 606,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy świeżo wykończone, eleganckie premium mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 77,08 m . To przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie, funkcjonalności i estetyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

5 400 zł72 m² 75 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na Woli w niedalekim sąsiedztwie centrum miasta. Elegancki wystrój, w którym wnętrze wykończono z użyciem drewnianych elementów. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł183 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Idealna propozycja w stanie deweloperskim dla osób szukających perełek architektonicznych i lubiących samodzielnie projektować wnętrza na osiedlu już zasiedlonym, z ogrodem zen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z garażem - 52 mkw - jasne, przyjemne z nowoczesnym wykończeniem. Mieszkanie jest świetnie doświetlone i urządzone w spójnym, ciepło-nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

7 750 zł63 m² 122,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Znakomita lokalizacja | metro M2 | wysoki standard wykończenia | dostępne od 1 lipca | 3 pokoje | klimatyzacja | pełne wyposażenie | zielone tereny Przedstawiamy Państwu niezwykłą okazję zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

1 369 000 zł78 m² 17 619,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 77,7m2. Mieszkanie w przedwojennej kamienicy w Śródmieściu przy ul. Belwederskiej. Budynek w bardzo dobrym stanie, zachowane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 178 000 zł48 m² 24 541,70 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Są takie nieruchomości, które nie muszą się specjalnie przedstawiać. Wystarczy lokalizacja, skala inwestycji i klimat miejsca, by od razu było wiadomo: to jest dobry adres. Ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowa

Stara Iwiczna,mazowieckie

569 000 zł38 m² 15 100,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 37,68 m zlokalizowane w malowniczej Starej Iwicznej, przy ulicy Nowej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oszmiańska

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł56 m² 16 940,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Targówek ul. Oszmiańska 20 | 2 pokoje, garderoba, ogródek, taras | Nowe budownictwo 2021 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem, położone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przedpole

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł42 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia nowe, nigdy nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w oddanym do użytku w 2024 roku budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym i Internetem, położone w świetnie skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł30 m² 89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śliczne, zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, zadziwiająco przestronne, 1-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze, efektownego apartamentowca z 2025 roku. Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł26 m² 98,04 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka - Warszawa przy metrze Bródno, po generalnym remoncie, przyjazna zwierzętom (english version below) Na wynajem funkcjonalna i wyremontowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł63 m² 22 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni prawie 63 m , położone na 2 piętrze w prestiżowej części Bliskiej Woli. Układ idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

724 500 zł41 m² 17 533,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwa pokoje z oddzielną widną kuchnią na Starym Górnym Mokotowie, 200m od stacji metra "racławicka". Ekskluzywne miejsce, tuż obok Centrum Kultury Łowicka Kuchnia z kącikiem jadalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł57 m² 17 464,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziewiczówny

Warszawa,mazowieckie

929 500 zł49 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Design, komfort i metro w niedalekiej przyszłości - Twoje wymarzone 2 pokoje na Pradze-Południe. Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie, w którym luksus spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł66 m² 75,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, en, ua, ru Nowe 3-pokojowe mieszkanie z garderobą | Pierwszy najem | ul. Instalatorów Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie 3-pokojowe z garderobą, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł63 m² 14 127 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w 10-cio piętrowym bloku przy ulicy Jana Wasilkowskiego. Mieszkanie składa się z: - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie odświeżone. Lokal w pełni wyposażony (wyposażenie poniżej opisane). Składowe mieszkania: > duży salon z otwartą kuchnią, > łazienka z wc (wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nadbrzeżna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

3 500 zł75 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Mieszkanie poddaszowe, wysokie, 2 pokoje z aneksem kuchennym. Aneks umeblowany i wyposażony w agd, pokoje również są umeblowane. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

409 000 zł55 m² 7 396,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | 55,30 m | ul. 3 maja, siedlce Na sprzedaż oferujemy dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 55,30 m zlokalizowane przy ul. 3 maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ciche, przestronne i rozkładowe mieszkanie w urokliwej okolicy Żoliborza. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,7 m2 zlokalizowane na Żoliborzu ul. Elbląska 10. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

575 000 zł41 m² 13 862,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na 3. piętrze w kameralnym bloku z 2006 roku przy ul. Leśnej w Jabłonnie. To idealna propozycja dla młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pałacowa

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 915,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w budynku z windą z 1986 roku zlokalizowane w Legionowie przy ul. Pałacowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł97 m² 74,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 97 m , położone w przedwojennej kamienicy z 1927 roku na warszawskich Filtrach - jednej z najbardziej cenionych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł57 m² 23 556,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie 57,31 m | Wola, osiedle Bliska Wola Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,31 m w nowoczesnym budynku o podwyższonym standardzie na renomowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł81 m² 14 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

1 199 000 zł I sprzedaż I mieszkanie 3 pokoje 80,70 m2 I warszawa praga pd. I gocław Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe widne mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

710 000 zł55 m² 13 003,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 2009 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Świeżo wyremontowanego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , które zachwyca kompletną metamorfozą i nowoczesnym wykończeniem. Lokal po generalnym remoncie, odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł80 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 80 m składa się z: - przestronnego salonu połączonego z otwartą i w pełni wyposażoną kuchnią, - wygodnej sypialni master.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na Bielanach, przy ul. Gwiaździstej. Oferta idealna dla singla lub pary. Mieszkanie składa się z: - sypialni - salonu z aneksem.