Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł31 m² 14 677,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka usytuowana na 10 piętrze w zadbanym, ocieplonym wieloklatkowym bloku z 1976 roku zlokalizowanym przy ul. Barcelońskiej na osiedlu Stegny (mokotów). Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł38 m² 118,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Izabela Więcek tel. Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów w stolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoczylasa

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w znakomitej lokalizacji Warszawy przy ulicy Skoczylasa 10 na Pradze-Północ. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

5 850 zł75 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, w pełni wyposażony apartament 3-pokojowy o powierzchni 75 m , położony w jednej z najbardziej cenionych części Wilanowa - przy Błoniach Wilanowskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł36 m² 16 547 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Super lokalizacja! Idealna propozycja pod inwestycję!. Kawalerka z oddzielną, widną kuchnią na Warszawskiej Woli blisko komunikacji. Tramwaj na przeciwko ulicy. Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona Ścieżka

Ciechanów,mazowieckie

399 000 zł119 m² 3 341,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż niezwykle ciekawe mieszkanie przy ul. Zielona Ścieżka w Ciechanowie. Informacje ogólne centrumpowierzchnia 119.4m23 piętro z 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł26 m² 17 985 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Idealna inwestycja: kompaktowe mieszkanie na Włochach z miejscem parkingowym! Przedstawiamy wyjątkową okazję na warszawskich Włochach funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,41 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 56 m2, parter/15 z windą, w budynku z 1979 r., Bielany, Chomiczówka. Do remontu, idealne dla pary lub małej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 040 000 zł52 m² 19 980,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Umowa przedwstępna Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Sokołowskiej 11 w Warszawie usytuowanego na trzecim piętrze bloku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2022r. przy ul. Stefana Żeromskiego, bielany Słodowiec. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4300 zł + 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 60m2 w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z salonu , dwóch sypialni, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Warszawa,mazowieckie

3 999 zł57 m² 70,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Perełka przy Placu Trzech Krzyży | Żurawia 2 | Po remoncie - We speak English! Na wynajem od zaraz, wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone w samym sercu Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Zielonka,mazowieckie

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę mieszkanie, ładne 3pokoje 60m2 z podziemnym garażem w Zielonce, nowe Budownictwo, kameralny ogrodzony 2 piętrowy budynek z windą, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Otwock,mazowieckie

357 000 zł37 m² 9 532,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje Ci pełną swobodę aranżacji i duży potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 35m2, piętro 2/10 z windą, w budynku z 2006r. przy ul. Rudnickiego, bielany Piaski. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł14 m² 23 928,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Perełka na Starym Mokotowie - ul. Madalińskiego | Inwestycyjny Gotowiec Szukasz nieruchomości, która wynajmuje się sama ? A może potrzebujesz prywatnej bazy w najbardziej pożądanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie z wyjściem na taras i zejściem do ogródka - Warszawa Wawer, ul. Południowa 30 Oferta sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kobyłka,mazowieckie

895 000 zł103 m² 8 689,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Kobyłka, ul. Rataja bezczynszowe mieszkanie 65,7 m + poddasze, balkon, garaż i ogródek. Na sprzedaż dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie o łącznej powierzchni około 103 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

3 800 000 zł96 m² 39 624,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w wyjątkowej kamienicy z 1936 r. z windą całkowicie zrewitalizowanej przez Landeskrone. Miejsce dla osób ceniących elegancję, oryginalność oraz luksus. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł90 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z sauną na Mokotowie do wynajęcia - 5 minut od metra! Mam do zaoferowania na wynajem ciekawy apartament, zlokalizowany na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej , o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł66 m² 58 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! (english below) Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do wynajęcia b. ładne, ciche, odmalowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie świeżo po remoncie, nigdy wcześniej nie wynajmowane 3-pokojowe, 57 m2 przy ulicy Starej Baśni 12 na Starych Bielanach (bielany). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejskiego

Mława,mazowieckie

380 000 zł78 m² 4 902,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,51 m2, położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Naturalnie w Mławie. Budynek zaprojektowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł27 m² 74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolne od marca. Możliwość oglądania 19.02. oraz 23-28.02. Mieszkanie typu studio z aneksem kuchennym. Jest widne, słoneczne, z balkonem od strony zachodniej. Wyposażenie jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Pruszków,mazowieckie

897 000 zł64 m² 14 126 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 63,5 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na osiedlu Green House z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

478 000 zł53 m² 9 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie na Piaskach. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 3 pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marconich

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł85 m² 13 577,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Czteropokojowe mieszkanie na wilanowie Z miejscem parkingowym - plastyczny układ do własnej aranżacji Optymalny metraż dla rodziny | Księga Wieczysta i uregulowana własność | Z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

592 350 zł36 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,9 m , położonego przy Alejach Jerozolimskich 111 w Warszawie - w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł62 m² 19 311,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zamieszkaj w zielonej Ostoi Wilanów Mieszkanie położone jest na kameralnym osiedlu Ostoja Wilanów, otoczonym prawie 2-hektarowym prywatnym parkiem z alejkami spacerowymi, placami zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

685 000 zł60 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z 2008 roku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w Legionowie, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł70 m² 13 052,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam przestronne, trzypokojowe mieszkanie na parterze, położone w zacisznej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Białołęki, na zamkniętym osiedlu. Lokalizacja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł49 m² 17 671,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Śródmieście - Powiśle - Solec ul. Górnośląska 1 - Trzypokojowe mieszkanie, oddzielna widna kuchnia, powierzchnia 48,61m2, piętro 6 z 15, czynsz 870zł (bez zaliczek na: wodę i kanalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

575 500 zł30 m² 19 449,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie idealne pod najem krótkoterminowy gotowiec inwestycyjny. Sprzedam przytulne, bardzo ciche mieszkanie 1 pok. (29,59m) usytuowane na 1 piętrze - czteropiętrowego budynku z lat 50tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł53 m² 16 603,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Ważne 1: dla agencji - Nie sprzedajemy przez agencję więc każdy telefon z agencji będę odrzucał na wstępie bez podania przyczyny:-) Ważne 2: mieszkanie będzie dostępne od lipca 2026 (do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł54 m² 80,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 53,50m2, parter/5 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Instalatorów, włochy, raków. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4300 zł + 700 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Marki,mazowieckie

842 325 zł112 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocyjna cena 7500zł/m2 Zakup bez prowizji i bez podatku pcc 2% Twoje wymarzone mieszkanie na wyjątkowym osiedlu w Markach! Czy marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł50 m² 20 100,60 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka 49 m z panoramą Warszawy - Łucka 15 Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 22. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł79 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia w pełni umeblowanie 3-pokojowe mieszkanie z loggią i garażem w chronionym apartamentowcu na Pradze Południe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słowackiego

Legionowo,mazowieckie

377 000 zł28 m² 13 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w centrum Legionowa po remoncie z piwnicą. Wymienione gładzie, elektryka, hydraulika, gładź gipsowa, łazienka i kuchnia po remoncie. W pokoju klepka dębowa świeżo po.