Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 618 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 618 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialną nieruchomość na Warszawskiej Ochocie znajdująca się na Ul. Kopińskiej. Kamienica po rewitalizacji, odnowiona elewacja, klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

1 094 000 zł80 m² 13 675 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy, ale z łatwym dojazdem do Śródmieścia czy na Saską Kępę? Zależy Ci na miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł60 m² 53,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części miasta idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze po swojemu. Lokal nieumeblowany, najemcy z własnymi meblami mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Marki,mazowieckie

1 100 000 zł144 m² 7 623,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji i bez podatku pcc 2% Skorzystaj z promocyjnej oferty zakupu mieszkania pokazowego 0 powierzchni 144,3m2 z ogrodem 237m2. Nowoczesne mieszkanie na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

3 049 000 zł155 m² 19 633 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż luksusowe, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berezyńska

Warszawa,mazowieckie

9 900 zł104 m² 95,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament na Starej Saskiej Kępie zielona, cicha okolica Budynek: apartament znajduje się na 1. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1935 roku, wpisanej do gminnej ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł125 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie na Starej Saskiej Kępie - ul. Waszyngtona / Lipska Polecamy Państwa uwadze wyjątkowe mieszkanie z duszą - usytuowane na 2 piętrze w kameralnej dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 539 000 zł67 m² 22 970,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na najwyższym - 11. piętrze nowoczesnego budynku zlokalizowanego na Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powązkowska

Warszawa,mazowieckie

6 100 zł89 m² 68,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Powązkowska 13 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) mieszkanie nr 10 na 2-gim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Radom,mazowieckie

679 000 zł62 m² 10 869,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, kompleksowo wykończone mieszkanie trzypokojowe w nowoczesnym stylu! Posiada optymalny rozkład pomieszczeń. Wnętrze stanowi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktoryn

Warszawa,mazowieckie

594 000 zł32 m² 18 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament z klimatyzacją. Apartament jest dwupokojowy znajdujący się na 3 piętrze w nowym 7 piętrowym apartamentu od 2022r ta ma 31,69 m2+ balkon o powierzchni 3.54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł43 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w super lokalizacji róg Grzybowskiej i Żelaznej w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence( jest recepcja , sala fitness,do koszykowki,sala biznesowa).Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ruczaj

Warszawa,mazowieckie

1 375 770 zł125 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokal o powierzchni 125,07 m2 kosztuje 11 tys. zł/1m2, (1375770 zł) a ogródek kosztuje dodatkowo 187605 zł. Lokal jest na parterze z bez barierowym wyjściem na ogródek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na warszawskich Bielanach przy ul. Żeromskiego. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 409 612 zł85 m² 16 658,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio Na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament zlokalizowany w nowoczesnym kompleksie przy ul. Bokserskiej na 2. piętrze. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł29 m² 97,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 28,74 m , położona w doskonale skomunikowanej części Pragi-Północ. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł50 m² 18 389 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pok. mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 50,03 m2 położone przy ul. Bukowińskiej przy stacji I linii metra "metro Wilanowska" Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Płosa

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest funkcjonalny lokal położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Warszawy, przy ul. Płosa 3 na osiedlu Nowy Targówek W okolicy pełna infrastruktura sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbińskiego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł37 m² 15 612,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.15 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Dwóch pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł53 m² 14 987,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

799 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 53,31 m2 I Warszawa I Mokotów ul. Modzelewskiego Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł55 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania położonego w spokojnej części Mokotowa przy ul. Wiktorskiej 84. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację z miastem. Do stacji metra Racławicka 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2 pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, zlokalizowane w Markach przy ul. Granicznej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym, kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliny

Nowa Wola,mazowieckie

899 000 zł86 m² 10 417,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Kaliny 23 / Nowa Wola k. Piaseczna 4 pokoje oraz spory balkon 2 poziomy mieszkalne oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m2 z miejscem parkingowym. Mieszkanie znajduje się na Dolnym Mokotowie, przy ul. Bartyckiej. W skład apartamentu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Budynek z 2006 roku. Osiedle strzeżone. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Solipska

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł48 m² 63,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja, 8 km do centrum Warszawy. Bardzo dobra komunikacja (wiele linii autobusowych, stacje pkp i skm). Okolica bardzo cicha, spokojna, dużo zieleni. Blisko tereny rekreacyjne, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszkowców

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł58 m² 12 867,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje/ salon z wyjściem na balkon od strony południowo-zachodniej/ klimatyzacja/ orientacja drustronna/ parking za szlabanem tylko dla mieszkańców/ budynek po pełnej modernizacji dzień otwarty 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ignacego Potockiego

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe 27 m2 na 9 piętrze z piękną panoramą na Warszawę. Salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia z lodówką i zmywarką. Łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł37 m² 17 683,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: mieszkanie z balkonem w spokojnej części miasta, z szybkim dojazdem do centrum 36,7 m, ochota/włochy Podstawowe informacje: to mieszkanie o powierzchni 36,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł69 m² 80,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary - Do podpisania umowy najmu potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu. Najem bez zwierząt - kot czy pies. umowa na 12 miesięcy spacer 3D: /show/?m=rfprbhhygcn Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Warszawa,mazowieckie

646 400 zł32 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Stary mokotów I dwa pokoje I balkon I metro I park Oferujemy w pełni urządzone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,32 m2 zlokalizowane na Starym Mokotowie. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

728 499 zł47 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, świeżo po remoncie, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie. Położone w spokojnej, zielonej okolicy, na drugim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości 0% Prowizji Mam przyjemność zaprezentować pięknie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze, z niewielkim tarasem. Nieruchomość znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

577 000 zł43 m² 13 418,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z windą z około 2019 roku zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Christiana Andersena. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Faraona

Pruszków,mazowieckie

940 000 zł127 m² 7 401,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowy apartament 127 m w zielonym sercu Pruszkowa! Szukasz przestrzeni, wygody i miejsca, które daje oddech? Ten wyjątkowy apartament łączy w sobie funkcjonalność domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

3 690 zł46 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Siłownia i sala kinowa w cenie! Klimatyzacja! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł27 m² 22 963 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 26,7m2 w świetnej lokalizacji - naprzeciw Ogrodu Saskiego, przy teatrze Capitol. Mieszkanie po remoncie, wymienione elektryka, instalacje, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł56 m² 19 326 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne, wysokie (3 m) mieszkanie w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu, zlokalizowanym tuż przy zielonych terenach Toru Wyścigów Konnych. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

413 000 zł36 m² 11 427,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 36,14 m usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2003 roku zlokalizowane- jabłonna, ul. Leśna. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langego

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł51 m² 12 909 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam na Dzień Otwarty, który odbędzie się we wtorek 17/02/2026 od godziny 14:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie. 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem przy ul. Langego 4 mokotów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Legionowo,mazowieckie

646 800 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - emk development Do sprzedania lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 58,80m2, składający się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, holu oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij