Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Warszawa,mazowieckie

767 000 zł44 m² 17 392,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Cicha okolica | Dużo zieleni | Dobra komunikacja. To nie jest zwykłe mieszkanie. To Twoja przytulna przystań, spokojna i wygodna. Oddzielna sypialnia z balkonem. Jasny salon, płynnie łączący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orkana

Warszawa,mazowieckie

4 214 602 zł140 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe apartamenty W prestiżowej inwestycji - orkana Ekologiczne budownictwo | Nowoczesna architektura | Doskonała lokalizacja | Zielona okolica | Komfort i innowacje ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł41 m² 23 414,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w nowoczesnym, apartamentowcu na Żoliborzu. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł44 m² 12 337,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie bez wkładu własnego! westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł66 m² 65,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 66m2, piętro 6/6 w budynku z windą z 2018r. przy ul. Dzielnej, wola Nowolipki. Odświeżone, jasne, przestronne, ciepłe, dostępne bez mebli ruchomych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 335 165 zł65 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,13 m w nowoczesnej inwestycji w Warszawie - Stare Włochy. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku o willowym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł45 m² 20 444 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

.Stare Miasto! Nowe Miasto! Franciszkańska! Po remoncie! Prezentujemy ciekawe 2-pokojowe mieszkanie 45m2. Usytuowane na 1 piętrze budynku 4-piętrowego z 1950 roku z cegły przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowiślna

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł67 m² 16 290,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe, przestronne mieszkanie (66,91 m ) położone w spokojnej części Białołęki, tuż przy malowniczym Kanale Żerańskim. Idealne miejsce do życia - z dala od zgiełku, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone w apartamentowcu o podwyższonym standardzie róg Obrzeżnej i Cybernetyki.Salon połaczony z kuchnią (jest zmywarka),w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł52 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią oraz klimatyzacją Mokotów, woronicza Ogłoszenie prywatne - pośrednikom i agencjom dziękuję. Do wynajęcia od zaraz komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł56 m² 71,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie 3-pokojowe mieszkanie | 55,9 m | Mokotów Na wynajem stylowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 55,90 m , położone w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja! Poznaj miejsce, które daje rodzinie ogromny komfort, bezpieczeństwo i przyjemność z codziennych chwil. To mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym bardzo jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł68 m² 16 897,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego położonego w Warszawie, w dzielnicy Dolny Mokotów, przy ulicy ul. Bobrowieckiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 68 m2. Znajduje się na parterze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybaki

Zegrze Południowe,mazowieckie

949 000 zł59 m² 16 046,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowy apartament o pow. 59,14 m2 usytuowany na I piętrze w III piętrowym budynku z windą w Zegrzu Południowym "na ul. Rybaki "apartamenty Pod Żaglami". Mieszkanie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł74 m² 10 618,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Są mieszkania, które nie udają ideału tylko dają coś cenniejszego: świetny metraż, funkcjonalny układ i realną przestrzeń do stworzenia wnętrza po swojemu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na Mokotowie w bloku z 1962 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m2 przy ul. Chełmskiej składające się z: przedpokoju z duża (pojemną szafą) Oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł37 m² 15 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

2 438 700 zł148 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal, który można przearanżować na dwa mieszkania. Doskonała, prestiżowa lokalizacja, w sercu Powiśla. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł59 m² 81,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 3 pokoje Mokotów przy Metrze Służew Mieszkanie o powierzchni 59 m2, umeblowane, doskonała komunikacja przy stacji metra. W najbliższej okolicy sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie/ Sadyba, ul. Zielona. Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

2 570 zł36 m² 70,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz cichego, świetnie skomunikowanego, mieszkania w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Warszawy- na Mokotowie? Czy bliskość wszelkich sklepów, bazarku ze świeżą żywnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cichociemnych

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł37 m² 15 368 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Praga-Południe ul. Cichociemnych - dosłownie 300 m od centrum handlowego Promenada > 38 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > balkon typu loggia ok 6 m2 > 3 piętro w 3-piętrowym budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 32-metrowe mieszkanie stanowiące odrębną własność, zlokalizowane na pograniczu Śródmieścia i Woli, przy ul. Okopowej Lokal znajduje się na 7. piętrze z 10 i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum Warszawy Powierzchnia 30 m2 Przy budynku stacja metra Świętokrzyska. Mieszkanie składa sie z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł77 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w Warszawa-Mokotów-Ksawerów. Lokal znajduje się na 6 piętrze, ostatnim w tej części budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 17,5 m Warszawa - Praga-Południe Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Międzyborskiej 43a na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

8 100 zł60 m² 135 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem nowy świeżo wykończony apartament w Inwestycji Towarowa Towers (ul. Prosta 69a), usytuowanej w nowym centrum biznesowym Warszawy w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

6 300 zł62 m² 101,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem klimatyzowany, świeżo odmalowany apartament w bardzo wysokim standardzie w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołówkowa

Pruszków,mazowieckie

1 470 000 zł75 m² 19 689 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: -Osiedle Grafitowe, ul. Ołowkowa, pruszków Szczegóły nieruchomości: -Liczba pokoi: 3 -piętro: 1 z 4 -rynek: wtórny -stan wykończenia: do zamieszkania -ogrzewanie: miejskie -rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł36 m² 130,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe studio na ostatnim piętrze w Browarach Warszawskich | Centrum | Metro | Wysoki standard browary warszawskie | 7 piętro ze spektakularnym widokiem na okolicę | stylowe, nowe wyposażenie |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Marki,mazowieckie

899 000 zł105 m² 8 525,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Poczuj komfort, przestrzeń, oddech i luksus w tym wspaniałym, wykończonym najwyższej jakości materiałami, unikatowym i jedynym w swoim rodzaju wnętrzu! Perełka na tle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

485 000 zł27 m² 18 148,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Uwaga Inwestorzy! Świetna inwestycja pod wynajem! Na sprzedaż: klimatyczna kawalerka (27 m ) do remontu. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. św. Franciszka Salezego 2, na Warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

8 300 zł116 m² 71,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 116,44 m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2015r. przy Al. Jerozolimskich, stare Włochy. Idealne dla rodziny. Cena: 8 300 zł + 730 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

490 000 zł48 m² 10 144,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-138 Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, do zakupu z całym wyposażeniem! Polecam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2020 roku gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Serock

Serock,mazowieckie

530 000 zł74 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 74 m2 zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku w Serocku. To idealna propozycja dla rodziny szukającej wygody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trasa Lubelska

Majdan,mazowieckie

1 050 000 zł68 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż lokal na parterze w kameralnym osiedlu w Majdanie pod Warszawą (gm. Wiązowna), zaprojektowanym z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu tętniącej życiem Woli - tuż przy Fabryce Norblina. Do wynajęcia eleganckie, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

4 150 zł44 m² 94,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w spokojnej i zielonej części Ursusa. Lokal wykończony w standardzie premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Giserska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł26 m² 17 767,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością zapraszam na prezentacje urokliwego mieszkania w stanie deweloperskim położonego w Warszawie przy ul Posag 7 Panien. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Żoliborzu, o powierzchni 48 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia - pokój - łazienka, - przedpokój, - balkon. Wokół pełna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij