Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Warszawa,mazowieckie

789 000 zł46 m² 17 063,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,24 m , położone na warszawskiej Woli (młynów) przy ul. Leszno w doskonale skomunikowanej części miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji na Górnym Mokotowie. Zaledwie 400 metrów dzieli je od stacji metra racławicka, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magistracka

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł28 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Nieruchomość idealna jako inwestycja na wynajem lub miejsce zamieszkania dla singla lub młodej pary na starcie życiowym. Salon z widokiem na skwer przy budynku, sypialnia, widna osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Otwock,mazowieckie

715 000 zł56 m² 12 827,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie, osiedle Wśród Sosen - Otwock, śródborów, ul. Ludwika Zamenhofa Szukasz miejsca, w którym poranek pachnie lasem, a po pracy możesz odpocząć w ciszy i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Przedpokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wanną. Na podłodze panele, okna pcv. Jest balkon. Dodatkowo płatne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gandalfa

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł44 m² 27 045,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mokotów | Blisko Centrum | Blisko Lotniska Witam, w ofercie wyjątkowy lokal z przestronnym tarasem 13m2 i ogródkiem 50 m a to wszystko na 1 poziomie. Prestiżowa okolica, która pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Otwock,mazowieckie

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To mieszkanie wynajmiesz bez prowizji! Do wynajęcia: przytulne, dwupoziomowe mieszkanie z klimatem gotowe do zamieszkania od zaraz! To jedno z tych miejsc, gdzie rano budzi Cię światło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł49 m² 15 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pustola. Nieruchomość znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolorowa

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł42 m² 63,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 mkw z loggią, położone przy ul. Kolorowej 10 w Warszawie. Spokojna, dobrze skomunikowana okolica, idealna dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł66 m² 14 378,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66m2, piętro 1/4 z winą, w budynku z 2000r., Bielany Młociny. Mieszkanie jasne, ciche, po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny lub pary, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

4 450 zł88 m² 51 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mokotów - Orzycka , 3 pokoje, 88,10 m2, oranżeria, balkon, klimatyzacja. Do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 88,10 m2, położone na 6 piętrze eleganckiego, 14 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1956 roku zlokalizowane - Warszawa, włochy, ul. Żwirki i Wigury. Blok w bliskiej odległości od lotniska im.Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł83 m² 45,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z podwójnym miejscem postojowym, położone przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 36a (ursynów). Nieruchomość: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla Oferujemy do najmu kawalerkę (26m2) na warszawskich Bielanach przy ul. Szekspira 2. Mieszkanie zostało odświeżone, jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł83 m² 83,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament położony przy ulicy Sytej, w kameralnej części Wilanowa, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Otwock,mazowieckie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 4-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu -pokoju 1. -pokoju 2. -oddzielnej widnej kuchni -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Sochaczew,mazowieckie

575 070 zł66 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na sprzedaż! Na sprzedaż mieszkanie w nowej, prestiżowej inwestycji Staszica nad Bzurą w Sochaczewie. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie nr 4 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł72 m² 16 715,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Maszewskiej 31 w zielonej i doskonale skomunikowanej części Bielany. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł66 m² 14 984,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Warszawa, ochota - ul. Korotyńskiego > autobus i tramwaj: 100 m > 300m od budynku szkoła podstawowa z pływalnią > 2 min pieszo do parku Szczęśliwickiego 66 m2 | 3 pokoje z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W centrum warszawy mieszkanie: nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52 zlokalizowane jest w kamienicy przy ulicy Nowolipki 22 blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nakielska

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | designerskie | 48 m | 2 pokoje | taras | garaż Na wynajem unikatowe, nowe i designersko zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 48 m , które wyróżnia się na tle rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł50 m² 16 934 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,9m2 z ogródkiem o pow 23,44m2 oraz tarasem o pow.5,38m2 w budynku z 2020r przy ul. Głębockiej 115 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł61 m² 11 963,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do zakupu trzypokojowe mieszkanie z oddzielną garderobą na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. Całkowita powierzchnia 60,6 z pomieszczenie przynależnym piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokuciewskiego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł45 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i komórką na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego 4. Pierwotnie było to mieszkanie 2 pokojowe ale z części salonu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł46 m² 11 207 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wykończony w wysokim standardzie ,w pełni umeblowany i wyposażony w elitarnym strzeżonym apartamentowcu zlokalizowanym w centrum Górnego Mokotowa.Obszerny salon częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł35 m² 22 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Biuro Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w przedwojennej kamienicy połżonej na klimatycznym Żoliborzu Dziennikasrkim pośród starych willi. Lokal składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybisa

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł80 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe na ursynowskich Jarach. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku, przy ul. Cybisa/ Romera. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyszewska

Warszawa,mazowieckie

1 075 000 zł70 m² 15 392,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twoja przestrzeń do aranżacji - mieszkanie dwupoziomowe do odświeżenia Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,84 m , położone na 1. i 2. piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł40 m² 16 414,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka 39,6 m - Aleja ken | Kabaty | przy samym metrze Oferuję na sprzedaż przestronną i bardzo ustawną kawalerkę o powierzchni 39,6 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł68 m² 17 569,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na siódmym piętrze budynku z windą, z balkonem. Lokalizacja Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł36 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie 39,15 mkw Przy ulicy Siedmiogrodzkiej na Woli. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją | wysoki standard Na wynajem nowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 52 m , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaszmirowa

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł79 m² 13 227,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 79 m2 (użytkowa 54 m2), piętro 1 i 2/2 bez windy, w budynku z 2007 r., Wawer Zerzeń. Zadbane, sprzedawane z wyposażeniem, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł24 m² 22 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Ocieplony blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł30 m² 20 777,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,84 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

4 750 zł54 m² 87,96 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiż i Elegancja Dwupokojowy Apartament 54 m na marina mokotów Oferta dla osób ceniących luksus, bezpieczeństwo oraz bliskość natury w sercu miasta. Mościcki Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Ciechanów,mazowieckie

300 000 zł47 m² 6 346,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena: 300 000 pln cena za M2: 6 346 pln powierzchnia: 47,27 M2 liczba pokoi: 3 piętro: 2 - nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy niezwykle funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł71 m² 10 915,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór 67. Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji w Warszawie. Przedpokój, salon połączony z aneksem sypialnianym i aneksem kuchennym, łazienka z wanną. Na podłodze panele, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł30 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne, zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, zadziwiająco przestronne, 1-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze, efektownego apartamentowca z 2025 roku.