Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radom,mazowieckie

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie na sprzedaż - Radom/os. Borki Powierzchnia: 40 M2 Piętro: 4 z 4 (niski blok) Czynsz: ok. 400 zł (zwroty za ogrzewanie) Opis nieruchomości: na sprzedaż zadbane, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

530 000 zł44 m² 12 183,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z przestronnym balkonem (9 m ), położone na 8., ostatnim piętrze budynku z windą na osiedlu Małachowskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Za Łąkami

Warszawa,mazowieckie

3 250 zł56 m² 58,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje na Kabatach 2 minuty do metra i blisko Lasu Kabackiego Zapraszamy do wynajmu jasnego i niezwykle funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55,85 m , zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł32 m² 73,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka na Saskiej Kępie. Opis mieszkania Kawalerka w pełni wyposażona, bardzo dobrze doświetlona (okna na całej ścianie w tym okno balkonowe). Pokój: - kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł29 m² 23 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o łącznej powierzchni 28,78 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Pruszków,mazowieckie

3 600 zł46 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45,96 m , położone w Pruszkowie przy ul. Stalowej 37, w nowej, kameralnej inwestycji Novum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

680 000 zł84 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 m, do remontu, usytuowane na parterze. Lokal posiada duży balkon oraz przynależną piwnicę. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Praga Północ - Ul. Brechta Cena: 650 000pln - możliwy zakup na kredyt Oferta na zasadach wyłączności Dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klinkierowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu - mieszkanie 2-pokojow,garaż lex nieruchomości marta kosmowska tel. Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m zlokalizowane przy ul. Klinkierowej na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 100 mkw. położone na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy (cegła), na Powiślu, przy ul. Okrąg. Mieszkanie jest doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł45 m² 13 943,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 10. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł19 m² 126,32 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka na ulicy Kasprzaka 29. Umeblowana i wyposażona, 19 m2 z garażem na 9 piętrze. Koszt najmu 2400 pln + 450 czynsz administracyjny. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł24 m² 22 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Ocieplony blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł41 m² 82,93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowocześnie wykończony, 2-pokojowy apartament położony w efektownym apartamentowcu z 2023 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli znajdujących się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Warszawa,mazowieckie

1 310 000 zł76 m² 17 124,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dwustronne mieszkanie W sercu warszawy Duży potencjał aranżacyjny | Loggia | Możliwość 3 sypialni | Komórka 8 m | Budynek po remoncie ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 052 700 zł36 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknego, jasnego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 36,30 m2 położonego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszaw przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych (plus loggia 5m2, na kw 55 m2), zlokalizowane przy ulicy Górna Droga 2 (ursus, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią przy Al. Stanów Zjednoczonych 32 Usytuowanie od podwórka zapewnia ciszę a przestronne wnętrze daje poczucie komfortu W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Europejska

Pruszków,mazowieckie

688 662 zł57 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje jeden trzypiętrowy budynek, w którym będzie 48 mieszkań. powstanie w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej na pruszkowskim Żbikowie, niedaleko ulic Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaśminowa

Grójec,mazowieckie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2 położone na Osiedlu Jaśminowym w Grójcu. Dogodny wyjazd na drogę S7 w kierunku Warszawy, blisko centrum Grójca. Położenie: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Szeligowskiej 59b w Warszawie (bemowo). Nieruchomość: salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł24 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio przy ul. Wiktoryn 6a na drugim piętrze. Opis nieruchomości: nieruchomość o powierzchni użytkowej ok 24 m2 składa się z jednego pomieszczenia z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczuczyńska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł36 m² 21 037,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

)Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 35,65 m , położony przy ul. Szczuczyńskiej 11, w sercu warszawskiej Saskiej Kępy tuż przy klimatycznej ul. Francuskiej. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie 60 m z ogrodem | niezależne wejście | miejsce parkingowe | spokojna, zielona okolica Do wynajęcia komfortowe, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni około 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł77 m² 16 883,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 2001 roku, w zielonej części Saskiej Kępy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, estetyczne i przytulne mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Wojciecha Chrzanowskiego w niedalekiej odległości od Ronda Wiatraczna i ul. Mińskiej. - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na stanie deweloperskim? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

3 950 zł44 m² 89,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - praktycznie nowe, w pełni umeblowane, położone w jednej z najbardziej zielonych części Warszawy. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł33 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m z przestronnym balkonem. Lokal znajduje się na 5. piętrze (z 12) w świeżo wyremontowanym budynku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 950 zł117 m² 85,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, przestronny dwupoziomowy apartament o powierzchni 116,94 m , położony w kameralnym apartamentowcu z 2021 roku z windą, na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł29 m² 134,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 29m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Herbu Oksza, ursus Szamoty. Idealne dla singla/singielki, pary, studentów lub grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł41 m² 18 689,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł85 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

przedam przestronne mieszkanie dwupoziomowe na Bemowie o powierzchni 85 m , w tym powierzchnia ze skosami. Usytuowane na 7 piętrze, oferuje niezwykłe możliwości aranżacyjne, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł65 m² 15 353,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w niskim bloku z 2007 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche i spokojne. Mieszkanie składa się z: -salonu, -dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

678 000 zł46 m² 14 901,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, dwustronne, jasne mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w bardzo zadbanym dziesięciopiętrowym budynku z 1970 roku przy ulicy Międzynarodowej. Mieszkanie posiada pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł118 m² 26 293,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy 4 pokojowy apartament z oddzielną kuchnią w sercu Warszawy Grzybowska 2 Adres: ul. Grzybowska 2, warszawapowierzchnia: 117,9 m (łącznie z przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym | Kaliny Jędrusik 4 | 37 m Do wynajęcia stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lechicka

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł78 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy apartament o ciekawym rozkładzie pomieszczeń. Doskonale nadaje się zarówno na cel mieszkalny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sulejówek,mazowieckie

710 000 zł65 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Projekt obejmuje 11 budynków zlokalizowanych w Sulejówku. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Developera. - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł43 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W naszej ofercie do sprzedaży wykończone i w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8m2 tuż przy Stacji Metro Wileńska, komunikacji tramwajowej i w doskonałej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij