Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

890 000 zł72 m² 12 361 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 72 mkw z dwoma balkonami na 2 piętrze przy ulicy Nad Strumykiem w Józefosławiu. Zalety: - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zawiszy

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł33 m² 20 980,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Przedstawiam Państwu nowoczesną, klimatyzowaną, jasną kawalerkę z balkonem, położoną przy ul. Zawiszy 16a - w świetnie skomunikowanej części miasta. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falencka

Falenty Duże,mazowieckie

779 000 zł74 m² 10 460,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji! W cenę wliczone są dwa miejsca postojowe! Tel:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł84 m² 23 797,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować duże, znakomicie doświetlone mieszkanie usytuowane w budynku przy ul. Marymonckiej 6 na warszawskich Bielanach, w części Marymont-Kaskada, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 21,5 m znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1950 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

449 000 zł46 m² 9 807,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 45,78m2 położone na 1,5 piętra. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na loggę od strony zachodniej, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

639 000 zł58 m² 10 942 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe! twój nowy adres: zielona oaza Z nowoczesnym komfortem! funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe przy lesie! Odkryj idealne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,43 m , które perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł33 m² 81,01 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia idealne dla pary, studentów dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,33 m2, zlokalizowane w centrum miasta - róg Grójeckiej i Wawelskiej - w odremontowanej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł62 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,5 m , położonego przy ul. Igańskiej 28 w Dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w centrum zagłębia biznesowego na Warszawskim Mokotowie, w inwestycji firmy Okam, central House Mokotów. Apartament usytuowany na 3 piętrze nowego budynku z 2023 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórki

Nowa Wola,mazowieckie

834 000 zł87 m² 9 599,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Myślisz o nowym mieszkaniu w spokojnej zielonej okolicy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł59 m² 18 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z dużym ogródkiem, tarasem I komórką dodatkowo miejsce W garażu podziemnym Z ładowarką samochodów elektrycznych. Chcesz zamieszkać z rodziną w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopot

Warszawa,mazowieckie

4 199 zł52 m² 80,75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia ładne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Kłopot na warszawskiej Woli, w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie jest częściowo umeblowane - możliwość doposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł39 m² 14 376,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 39,3 m | ul. Czerniakowska | Warszawa Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,3 m , zlokalizowanego przy ul. Czerniakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł105 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne 4 pokojowe, w pełni wykończone mieszkanie 105 m2 na osiedlu "kasztanowa Aleja 2" na Warszawskich Kabatach przy ul. Jeżewskiego 5c, zaledwie 5 minut od stacji metra Kabaty. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radarowa

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł20 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu przytulnej kawalerki w dzielnicy Włochy przy ul. Radarowej 4a. Blok kameralny, niskiej zabudowy znajdujący się w otulinie zieleni. To bardzo spokojna i cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 16 918,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,24 m , 3 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł54 m² 19 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ochocie (szczęśliwice), przy ulicy Grójeckiej, skrzyżowanie z ulicami harfowa/lirowa. Powierzchnia 54,2 m2. Salon połączony z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł94 m² 15 691,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.Witaj, Zastanów się, pomyśl w jakim miejscu, mieszkaniu chcesz mieszkać, żyć? Na czym tak naprawdę Ci zależy? Czego dla siebie i swojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Malawskiego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł27 m² 17 582,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na Mokotowie przy ul. Artura Malawskiego. Lokal znajduje się na 6 piętrze, w 10 piętrowym budynku z windą. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Villardczyków

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł35 m² 17 339,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku na parterze z widokiem na patio, zlokalizowane na warszawskim Ursynowie- kabaty przy ul. Villardczyków. Budynek jest z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł37 m² 15 606,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Warszawy, dzielnica Mokotów. W odległości do 5-10min pieszo: galeria Westfield Mokotów, biurowce m.in. przy ul. Domaniewskiej, cybernetyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

1 128 160 zł71 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

: perfekcyjnie wykończone w wysokim standardzie, wygodne mieszkanie z ogródkiem dla rodziny : Stan idealny - w pełni wyposażone i gotowe do wejścia. Lokalizacja Adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament Z basenem W sercu warszawy Prestiżowa inwestycja | Basen i siłownia w budynku | Miejsce parkingowe w garażu podziemnym | Ścisłe centrum miasta ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bukowska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy wyjątkowe, niestandardowe mieszkanie o łącznej powierzchni 140 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce, przy cichej i spokojnej uliczce w otoczeniu zieleni. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski,mazowieckie

360 000 zł72 m² 4 986,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy o powierzchni 72.20 m , położone na parterze w centrum Sokołowa Podlaskiego. Lokal posiada duży potencjał zarówno mieszkaniowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

660 000 zł43 m² 15 295,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne kameralne 2 pokoje mieszkanie Pruszków Zamieszkaj blisko Warszawy, w spokojnej części miasta Pruszkowa 2 pokoje 43,15 m2 2020 r. Parter Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł76 m² 19 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedaż | warszawa | mokotów | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | 1 499 000 zł Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Marki,mazowieckie

500 000 zł51 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 oddzielne pokoje w Markach | obok Prima Park | balkon | 1 piętro Świetna lokalizacja szybki dojazd do Warszawy. Mieszkanie spełnia oczekiwania osób ceniących wygodę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

860 000 zł75 m² 11 500,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie | 3 Pokoje | Góra Kalwaria | 860 000 zł | Sprzedaż | 74,78 m2 nowoczesna I energooszczędna inwestycja W samym sercu góry kalwarii ogłoszenie dotyczy lokalu nr 12 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

649 836 zł45 m² 14 440,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł44 m² 15 530 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy cichej i spokojnej ulicy. Lokal o łącznej powierzchni 44,4m2 składa się z: - sypialni o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybaki

Zegrze Południowe,mazowieckie

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Genialna oferta pod kątem inwestycyjnym - właściwa lokata kapitału oaza spokoju , woda , las , przestrzeń, prywatność tuż pod warszawą prezentujemy ofertę apartamentu w inwestycji " apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł92 m² 15 736,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty mieszkanie niemal gotowe do odbioru bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń dwa duże balkony (ponad 11m2 i 15m2) możliwość wykończenia zgodnie z własnymi preferencjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

809 000 zł74 m² 10 991,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

809 000 zł | sprzedaż | 73,60 m2 | 3 pokoje | mieszkanie | góra kalwaria nowoczesna I energooszczędna inwestycja W samym sercu góry kalwarii ogłoszenie dotyczy lokalu nr 29 na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł120 m² 10 806,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 120 metrowe mieszkanie z 28 metrowym tarasem, usytuowane na małym zamkniętym osiedlu w Starej Miłosnej. Mieszkanie W stanie deweloperskim składa się Z: 44 metrowego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu luksusowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 75 m, położony na warszawskim Wilanowie przy ul. Klimczaka w sercu Miasteczka Wilanów, gotowy do wprowadzenia się od zaraz. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 54m2 składa się z dwóch oddzielnych pokoi, osobnej, zamykanej kuchni, przestronnego tarasu oraz łazienki. Mieszkanie jest po remoncie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł102 m² 122,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w Rezydencji Różna. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie jest ustawne. Z pokoju dziennego bezpośrednio wyjście na 10 m2 balkon. Apartament składa się z holu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł28 m² 27 963,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Bardzo przyjemne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w przedwojennej kamienicy i położone w wyśmienitym punkcie miasta, tuż przy Rynku Starego Miasta i Bulwarów Wiślanych. Lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij