Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

936 000 zł78 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż narożny apartament, usytuowany na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku na warszawskim Bemowie. To propozycja dla osób, które cenią komfort, ciszę, przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł31,10 m² 18 938,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po generalnym remoncie Praga-Południe, ul. Dwernickiego Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,1 m , położone na 3. piętrze w zadbanej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 627 zł42,59 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W architekturze najtrudniej o umiar. Inwestycja na Bródnie to odpowiedź na potrzeby osób, które od miejskiego zgiełku wolą kameralną skalę i bliskość natury, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 925 zł54,75 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona apartamenty gotowe do odbioru! Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości zieleni i bliskości terenów rekreacyjnych, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow.użytkowej 74,9 m2 z dużym balkonem typu loggia położone na 5 piętrze w 15 piętrowym budynku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł54,50 m² 14 293,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Targówek-Bródno ul. Suwalska 5 > stacja metra Bródno 300 m od klatki > przystanki autobusowe 200 m > tramwaje 300 m > bezpośrednio obok budynku Biedronka, bazarek 500 m, kościół 500 m,.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł29 m² 15 965,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Sieczna > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, żabka, mnóstwo sklepów, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania, w którym nikt jeszcze nie mieszkał? Czy doceniasz dobrą infrastrukturę: wokół sklepy, szkoły, przedszkola, kolej miejską? Czy zależy Ci na mieszkaniu widnym, ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł29,20 m² 15 273,97 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka 29 m ul. Czernikowska 56 (róg Bartyckiej) Oferuję na sprzedaż klasyczną kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na parterze w zadbanym budynku należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, kameralne mieszkanie z widokiem na pole golfowe - Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowym resorcie Sobienie Królewskie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42,50 m² 9 858,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę atrakcyjnego i komfortowego mieszkania usytuowanego na drugim, ostatnim piętrze bloku znajdującego się przy ulicy Ks. Bosco w Sokołowie Podlaskim. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73 m² 12 328,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku (budynek z 2 windami) Rok budowy: 1969.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł123 m² 4 552,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Moja stacja etap IV ostatnie mieszkania! Nowoczesne osiedle domów szeregowych komfort, funkcjonalność i świetna lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z IV etapem kameralnej inwestycji moja.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł32 m² 17 468,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1991 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł51 m² 22 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na Saskiej Kępie przy ulicy Zwycięzców. Osiedle na terenie strzeżonym z ochroną. Opis: nieruchomość o powierzchni 51 mkw z dwoma oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł30 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 760 zł36 m² 17 965,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

1 171 000 zł117,34 m² 9 979,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117,34 m , położone na 3. piętrze budynku bez windy przy ul. Strumykowej 40a. Układ mieszkania Poziom I - jasna i wygodna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,98 m² 66,70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym Apartamentowcu na Pradze-Południe przy Rondzie Wiatraczna. To propozycja dla osób ceniących miejski styl życia. Budynek apartamentowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł36 m² 28 305,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 36 m z dużym tarasem | Wola ul. Chłodna | Garaż + komórka lokatorska. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny apartament o powierzchni 36 m zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł35,81 m² 12 398,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 1 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,81 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł80 m² 7 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

635 000 zł | sprzedaż | 80 m2 | mieszkanie na 1 piętrze | przypki I gm. Tarczyn Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni 80 m2, usytuowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 zł130 m² 211,54 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w nowej inwestycji na Woli przy ul. Grzybowskiej, nazywanej dziś warszawskim Manhattanem. Nieruchomość Nieruchomość ma powierzchnię 130m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł52,80 m² 12 481,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł82 m² 109,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na Hożej na wynajem od zaraz! ochrona Do wynajęcia przestronne, wysokie mieszkanie w prestiżowej okolicy w centrum Warszawy. Elegancki budynek z monitoringiem, całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 440 200 zł54,50 m² 26 425,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament wykończony przez dewelopera. Apartament 1 -pokojowy 871 640zł Apartament 2 -pokojowy 968 808 zł Apartament 3 -pokojowy 1 440 209 zł uwaga kupujacy nie płaci prowizji agencji! kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 084 zł38,95 m² 21 260,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***posiadam wszystkie mieszkania w inwestycji*** *** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak pcc 2% *** Mokotów: luksus w Sercu Miejskiej Przestrzeni Lokalizacja: -Metro Wierzbno (M1) <1,5km (7.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł24,24 m² 28 836,63 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż bez prowizji! Do sprzedania kawalerka 24,24m2 z balkonem 3m2, wykończona w wysokim standardzie znajduje się na Woli przy ul. Kasprzaka 29C. Zaprojektowana tak, aby było jak najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł67 m² 14 925,37 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dereniowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1986 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł40 m² 29 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Inwestycja w sercu Warszawy - ul. Warecka / Nowy Świat Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w najbardziej pożądanej lokalizacji - u zbiegu ulic Wareckiej, świętokrzyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 358 zł46,91 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,91 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł61,53 m² 22 753,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 068 000 zł107,50 m² 19 237,21 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.84m2 132,8m2. Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszawy, pełna życia i atrakcji. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł40,40 m² 13 613,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Kosynierów budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 40,4m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie. Ostatnie piętro, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo odnowione 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł28,30 m² 21 837,46 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,30 m , położona na 3. piętrze 9. piętrowego budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni wyposażone gotowe do wprowadzenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,50 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park Bródnowski | ul. Suwalska | 3 pokoje | 47,5 m2 | balkon. Tuż przy metrze, nowo wyremontowane mieszkanie. : dla kogo? - Dla singla lub pary, którzy szukają komfortowego, gotowego do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł42 m² 33 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jasne mieszkanie | Na sprzedaż | Browary Warszawskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł98 m² 22 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Opis nieruchomości Oferujemy wyjątkowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze, urzekające niepowtarzalnym, vintage owym klimatem (wysokość pomieszczeń 3,3 metra!). Nieruchomość przeszła.