Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Rynek pierwotny

766 809 zł54,57 m² 14 051,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem i loggią w dobrej lokalizacji (targówek/białołęka) Oddane do użytku! Zero Prowizji! Zero pcc! Dysponujemy przestronnymi mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł29,29 m² 16 354 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 29,29 m , na którą składają się: - salon, - kuchnia, - przedpokój, - łazienka. Stan prawny: pełna własność Czynsz administracyjny: około 410 zł.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł61 m² 76,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia funkcjonalny, reprezentacyjny lokal biurowy z windą o powierzchni 61 m w prestiżowej części Śródmieścia, przy ul. Okólnik 11. Lokal szczególnie polecany dla kancelarii.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38,30 m² 16 971,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie świeżo po remoncie. Blok otoczony jest zielenią i dorosłymi drzewami. Wiosną okolica rozkwita i nabiera wyjątkowego, niemal ogrodowego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł57,50 m² 12 991,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Warszawa, ul. Gierymskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł149,40 m² 16 726,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

English version below wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie na pograniczu bemowa I woli przy ul. Zaborowskiej 3! Mieszkanie Idealne dla rodziny ceniącej sobie przestrzeń i bliskość do ważnych.

Szczegóły ogłoszenia

748 880 zł50,60 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Ceramiczna - 2 pokoje - 50,60m2 / balkon / garaż / basen dla mieszkańców we speak english gotowe do zamieszkania! Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł37 m² 24 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji, z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 007 000 zł41,23 m² 24 423,96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Kolejowej, a więc w ścisłym centrum Warszawy. Przestrzeń osiedla zorganizowana będzie zgodnie ze skandynawskim porządkiem, dlatego w ramach przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł39,41 m² 13 448,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość obejrzenia na żywo mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

592 245 zł55,35 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 025 540 zł54,55 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2-pokojowy | 54,55 m kw. | warszawa Wola | 1 025 540 zł Wola to dziś najszybciej rozwijająca się dzielnica Warszawy i jedno z niewielu miejsc w stolicy, gdzie prawdziwy.

Szczegóły ogłoszenia

2 735 000 zł142,44 m² 19 201,07 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5 pok. apartament w nowo wybudowanym osiedlu! Inwestycja położona jest przy ul. Wołoskiej/domaniewskiej. Okolica łączy funkcjonalną nowoczesność Służewca z bliskością parków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 100 zł42,12 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w cichej okolicy na Mokotowie *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł120 m² 120,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowy apartament o pow. 120m , zlokalizowany przy ul. Ludwiki w Warszawie. Lokalizacja Apartament położony jest w prestiżowej dzielnicy Wola, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przytulne mieszkanie 50,5 m - 2 pokoje z balkonem | Sokołów Podlaski Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m , zlokalizowane na warszawskiej Ochocie (rakowiec). :lokalizacja I otoczenie Mieszkanie znajduje się przy ul. Korotyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 806 zł60,32 m² 11 269,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł70 m² 12 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Piaseczna 70 m , 3 pokoje oddzielna duża kuchnia z oknem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w Warszawie , na Sadach Żoliborskich ul. Broniewskiego Mieszkanie znajduje się na parterze Otoczenie ciche i zielone. Blok ocieplony, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 585 zł31,65 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Termin realizacji inwestycji I kwartał 2027r Opis 1 pokojowe 413 000zł 2 pokojowe od 471 585zł 3 pokojowe 638 000zł Inwestycja jest nowoczesnym osiedlem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 660 zł27,77 m² 24 575 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja położona jest w kwartale ulic Wołoskiej, marynarskiej, domaniewskiej i Postępu, vis-à-vis Westfield Mokotów. Okolica łączy funkcjonalną nowoczesność Służewca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. ** do objęcia od zaraz ** * mieszkanie tylko dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 781 000 zł92 m² 19 358,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Uwaga kupujacy nie płaci prowizji agencji! kupujesz W cenie dewelopera bez podatku pcc Kawalerki od 864 000zł Apartamenty 2 pokojowe 41m2 od 966 000zł Apartamenty 3 pokojowy od 1 381 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 122 000 zł66 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie na parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku. Mieszkanie o powierzchni 66,50m2 składa się z: - salonu - dwóch sypialni - oddzielnej, widnej kuchni - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

3 780 000 zł104 m² 36 346,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Metraż mieszkania w kw to 99,50m2 Metraż rzeczywisty po obmiarach geodety 104m2. : krótko: idealne zarówno na cele prywatne, jak i jako siedziba firmy czy Kancelarii. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - ul. Jurajska 4, ursynów Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 41 m ,. Lokal posiada dodatkowo umeblowany taras.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

* pierwsze zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację wnętrza przygotowaną przy użyciu narzędzi ai, mającą na celu zaprezentowanie potencjału nieruchomości. Mieszkanie sprzedawane jest bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł47,80 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem w ramach najmu okazjonalnego. Mieszkanie znajduje się w bloku z odnowioną elewacją, domofonem na parterze w 4 piętrowym bloku. Składa się z dwóch pokoi, osobnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł48 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w malowniczej miejscowości Otrębusy. Nieruchomość znajduje się w kamienicy z lat 30., co nadaje jej unikalnego.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł51 m² 9 980,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, znajdujące się na 3 piętrze, zlokalizowane w jednej z najlepszych części Siedlec. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 136 zł30,76 m² 18 730,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty gotowe do odbioru! zewnętrzne biuro handlowe dewelopera oferuje mieszkania na rynku pierwotnym w doskonałych lokalizacjach. Klient nie ponosi kosztów prowizji za naszą obsługę. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 zł109 m² 65,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjne mieszkanie, 109 m ul. Gersona, praga Północ, warszawa Do wynajęcia przestronne, reprezentacyjne mieszkanie w kamienicy na warszawskiej Pradze Północ. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł46,40 m² 16 163,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na z osobną kuchnia na Warszawskim Mokotowie. Komunikacja: - przystanek autobusowy "wróbla" - 5'.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł39,30 m² 16 412,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 39,3m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 172 zł54,46 m² 14 252,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zrealizowana, apartamenty gotowe do odbioru. Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości zieleni i bliskości terenów rekreacyjnych, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

806 000 zł42 m² 19 190,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie na warszawskiej Ochocie. Budynek po remoncie, zadbany, klatki schodowe po remoncie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61,50 m² 14 471,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m położone na parterze w bloku z 1993 r. z podjazdem dla osób z niepełnosprawnościami.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł36,09 m² 20 781,38 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

DO sprzedania: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 w nowoczesnym budynku apartamentowym w topowej lokalizacji, blisko Rondo Daszyńskiego oraz Dworca Zachodniego na 11. piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij