Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

735 000 zł67 m² 11 001,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,81 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna, jasna kawalerka 36 m na 2. piętrze, gotowa do wprowadzenia. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub studenta, przyjazne zwierzętom. Lokal składa się z: -Części dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł46 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Bielan| 2026 r. | garaż | Blisko lasu Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł48 m² 14 354,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Umowa na wyłączność- 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Żoliborza - ul. Broniewskiego Oferta doskonała zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bliska

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł39 m² 12 668,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie gotowe do wykończenia pod klucz bez kosztów demontażu i utylizacji. Ul. Bliska 8 - Praga Południe (dobrze skomunikowana część Warszawy). Mieszkanie Powierzchnia: 37 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wysockiej

Julianów,mazowieckie

850 000 zł56 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie Z ogrodem Cicha okolica | Wysoki standard wykończeń | Przestronne | Funkcjonalny rozkład | Sprzedaż na zasadzie Cesji ***** rozkład pomieszczeń I standard: * 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje: dwupokojowe przestronne mieszkanie z balkonem na Saskiej Kępie z możliwością parkowania na podwórku za bramą. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja komunikacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł23 m² 17 218,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szukasz niewielkiego, niedrogiego mieszkania w Warszawie, które będzie dobrze skomunikowane, jasne i gotowe do codziennego życia? To propozycja idealna dla jednej osoby lub pary, która chce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zgoda

Brwinów,mazowieckie

745 000 zł86 m² 8 693,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 85,7 m i obejmuje: -salon (21,9 m ) z wyjściem na balkon (4,8 m ), - oddzielną kuchnię z zamykaną spiżarnią (9,5 m ), - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fundamentowa

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone Praga południe , ul. Fundamentowa, 10 piętro z piękna panorama na Warszawę. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł52 m² 15 504,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż ponad 52 metrowe mieszkanie z 7 metrowym tarasem z widokiem na zachody słońca na Ursynowie. Mieszkanie składa się Z: salonu z tarasem kuchni sypialni łazienki toalety hallu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nauczycielska

Zielonka,mazowieckie

799 000 zł81 m² 9 827,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Atuty nieruchomości w skrócie! | 81,30 mkw | rozkładowe | dwustronne | 4 pokoje | oddzielna kuchnia z oknem | balkon | świetna komunikacja | ustawny projekt wnętrza | piwnica | przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Otwock,mazowieckie

963 000 zł81 m² 11 891,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce na gabinety dentystyczne, medyczne lub biuro firmy! Otwock, ul. Pułaskiego | 2 wejścia | 2 łazienki | 2 balkony/ogródki | możliwość podziału Na sprzedaż nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszankowa

Legionowo,mazowieckie

470 000 zł43 m² 10 999,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio | bez pcc | bez prowizji Nowe 2 Pokoje z balkonem| Legionowo | B1.2 Prezentujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,73 m2 zlokalizowane na piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzywoń

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł72 m² 12 069,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaż mieszkanie 4 pokoje 72 m2 z oddzielną kuchnią przy Hali Wola. W pobliżu Metro Ratusz Bemowo dla rodziny lub pod inwestycję przy ul. Anieli Krzywoń z przynależnym parkingiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrowa

Warszawa,mazowieckie

1 054 047 zł47 m² 22 407,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji "royal Garden Wilanów" - połączenie elegancji, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 590 000 zł165 m² 15 697 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowa nieruchomość W zielonej części ursynowa Balkon i taras otoczony zielenią | Wysoki standard wykończenia | Kameralna zabudowa segmentowa I Spokojna, zielona okolica I Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz przestronnego, przytulnego mieszkania znajdującego się w zielonej, spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! W skrócie ul. Widawska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł59 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie w pełni wyposażony 3-pokojowy apartament z balkonem. Budynek znajduje się na monitorowanym osiedlu z podziemnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł35 m² 14 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do własnej aranżacji, mieszkanie w budynku z 1971 roku położone jest w cichej i zielonej okolicy z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawy

Warszawa,mazowieckie

1 089 480 zł104 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Funkcjonalne i bardzo wygodne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku z 1995 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Franciszka Kawy. Blok bez windy. Lokatorzy mogą korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

3 299 zł45 m² 73,31 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pok. mieszkanie 45m2 w osiedlu apartamentowców: capital Art Apartments z 2012 r. - ul. Giełdowej 4, tuż przy Centrum. Osiedle z rozległym zielonym patio, ciche, z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, składające się z: - salonu z wyjściem na balkon, ekspozycja wschodnia - sypialni, ekspozycja południowa - oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł50 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania 2-pokojowe nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50m z zagospodarowanym tarasem i ogródkiem 33m znajdujące się przy ulicy Głębockiej 94. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mochnackiego

Warszawa,mazowieckie

1 885 000 zł74 m² 25 542 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż 74 m mieszkanie w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie mieszkanie składa się Z: salonu z kominkiem dużej supialni kuchni łazienki obłędnego okrągłego foyer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1961 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Górczewskiej składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Pokoju Kuchni Łazienki Balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku na warszawskiej Saskiej Kępie jednej z najbardziej cenionych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł58 m² 13 871,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (57,6 m ) na Mokotowie - dostępne od zaraz Z ogromną przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem. Mieszkanie 40m2, ogrodowa, centrum. Taras Nowy kameralny apartamentowiec. Mieszkanie: powierzchnia 40m2, piętro 1 w budynku 3 - piętrowym Mieszkanie składa się z: - hall z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żółkiewskiego

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł79 m² 40,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy od zaraz do wynajęcia przytulne mieszkanie na Grochowie przy ulicy Żółkiewskiego. Mieszkanie znajdujące się na parterze budynku 4-piętrowego; o powierzchni 79m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

599 999 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanko 37 m2 w centrum zielonego Ursynowa, nieopodal Metra Stokłosy ( 3 minuty pieszo ). Cicha uliczka zwm. Mieszkanie jest utrzymane w dobrym stanie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł83 m² 78,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia przestronny apartament o wysokim standardzie, położony w prestiżowej i zielonej części Mokotowa - Wyścigi Konne / Służew. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

3 190 zł38 m² 83,95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe | wołoska 3 | 38 m | 6 piętro | 2025 | od zaraz Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy ul. Wołoskiej 3 - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Hermana

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł69 m² 13 511,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje / 10 minut spacerem do pkp Ursus Niedźwiadek / 69,2 m2 dodatkowo balkon / Zewnętrzne miejsce postojowe Ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym i rozkładowym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Legionowo,mazowieckie

546 000 zł42 m² 12 907,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 42,3 m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, z ekspozycją okien na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł31 m² 15 534 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Tylko z eproperties Mieszkanie do remontu, z możliwością zamiany kuchni na sypialnię i przearanżowanie salonu na salon z aneksem kuchennym uzyskując 2 pokoje. Budynek: oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 423 500 zł66 m² 21 719,60 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Krótko: warszawa | Wola | Osiedle Bliska Wola | 65,54 m2 | 3 pokoje | 2 łazienki | loggia | miejsce postojowe w garażu podziemnym | komórka lokatorska | 1 piętro | budynek z 2019r. | wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

839 000 zł116 m² 7 245,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem w Markach. Oferujemy komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 115 m , z ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł44 m² 12 669,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ciasna

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł23 m² 24 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe studio o powierzchni 23 mkw, położone na parterze kameralnego, czteropiętrowego budynku przy ulicy Ciasnej - w samym sercu Warszawy, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł38 m² 74,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! najemca nie płaci prowizji! Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m2 na wynajem, znajdujące się na wysokim parterze w bloku z 1974 roku budowy przy ul. Śniardwy,.