Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł57 m² 14 991,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwustronne mieszkanie na Bemowie w bloku z 2003 roku (zamknięte osiedle) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57.2m2 przy ul. Widawskiej składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

1 451 500 zł94 m² 15 499,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

1 451 500 zł I sprzedaż I 94M2 I mieszkanie I józfosław I piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 4 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 94m2, położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Hampton Home oferuje do wynajęcia klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 38m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Stawki 21 w Warszawie, na styku Woli i Śrómieścia. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Stan mieszkania: lokal około 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

943 000 zł59 m² 15 983 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne Mieszkanie na Bemowie w apartamentowcu z 2019 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Lazurowej składające się z: przedpokoju (8.08m2) Salonu (29.82m2) Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English Bellow Nowoczesny apartament 47 m w centrum Warszawy - wysoki standard, klimatyzacja, loggia Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł38 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 2 pokoje | w pełni wyposażone | Warszawa | ul. Środkowa 20 Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w Warszawie przy ul. Środkowej 20, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budy

Warszawa,mazowieckie

817 000 zł55 m² 14 908,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 54,8 m z balkonem i piwnicą, obok stacji metro Bemowo Na sprzedaż przestronne i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 54,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł205 m² 17 073,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Piękne 3-poziomowe mieszkanie o powierzchni 205 m2 położone w apartamentowcu przy ul. Racławickiej na Ochocie-Rakowiec w Warszawie. Apartament idealnie nadaje się dla wieloosobowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku. Lokal jest bardzo jasny dzięki dwustronnej ekspozycji (południe i zachód). Budynek objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Warszawa,mazowieckie

3 590 zł56 m² 64,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł49 m² 75,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,07 m , położone przy ul. Wolskiej 111 na warszawskiej Woli. Lokal przeszedł generalny remont w 2025 roku i czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Warszawa,mazowieckie

528 000 zł31 m² 16 999,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w środę 22/04/2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Smoluchowskiego 6 / Mokotów (450m do Galerii Mokotów) 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turbinowa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Turbinowej 3. Mieszkanie dwupokojowe z osobną zamykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Legionów

Legionowo,mazowieckie

729 000 zł60 m² 12 131,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - bez prowizji - blisko skm - bezczynszowe Nowe mieszkanie w Legionowie w standardzie deweloperskim w świetnej lokalizacji - cisza spokój Powierzchnia 60,09 m 3 pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe 37 mkw. w niskim budynku z cegły z lat 60. na klimatycznym Żoliborzu - ul. gen. Zajączka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu przestronnego, 50-metrowego, w pełni umeblowanego mieszkania na Igańskiej w Warszawie, na 10. piętrze 19-piętrowego budynku. Mieszkanie jest wyjątkowo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

1 089 000 zł66 m² 16 380,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,48 m , zlokalizowane przy ulicy Odkrytej 15 (białołęka, warszawa), w inwestycji Bliżej Natury Osiedle Natura realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

720 000 zł57 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie położone na zamkniętym i strzeżonym Osiedlu Grafitowym, tuż obok stacji pkp/skm Pruszków. Loftowy lokal z charakterem - 41 m powierzchni oraz ok. 16 m antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Stanowiący odrębną własność lokal mieszkalny. Księga wieczysta bez obciążeń. 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

3 120 zł36 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku w dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

499 000 zł48 m² 10 331,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą w Piastowie. Lokal składa się z: dwóch niezależnych pokoiwidnej, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł95 m² 83,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę wygodnie urządzone mieszkanie w Miasteczku Wilanów, w jednym z pierwszych budynków jakie powstały na tym osiedlu, wysokiej jakości. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

5 250 000 zł158 m² 33 270 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

157,8 m | 5 pokoi | 2 balkony 43,9 m | Garaż x2 + komórka | Metro Wierzbno | Prestiżowy Mokotów Apartament 157 m przy ul. Ksawerów 1 - butikowa elegancja w zielonym sercu Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł35 m² 16 940,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji "park Leśny Rembertów" jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej 198. To miejsce na złapanie oddechu od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

1 219 000 zł53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Dwustronna ekspozycja, bardzo dobre doświetlenie oraz układ z potencjałem do dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł83 m² 96,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Charming Apartment in a Tenement City Centre | 83 m | 2 Balconies | garage&parking Live in one of the most charming areas of Warsaw s City Centre. This bright, three-sided apartment with two.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiślana

Łomianki Dolne,mazowieckie

589 000 zł33 m² 17 848,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Do sprzedania nowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,17 m2 składające się z salonu, aneksu kuchennego, sypialni i łazienki. Nikt jeszcze nie mieszkał. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

642 000 zł114 m² 5 653 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 113,56, położone na 1 piętrze w klimatycznej kamienicy w samym centrum miasta Radom, przy ul. Żeromskiego. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na Muranowie, położone na 3. piętrze w powojennej kamienicy. Lokal wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł37 m² 19 184,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego, położone na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji Nowa Krakowska w dzielnicy Włochy. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio o powierzchni 26 m2 w apartamentowcu przy ul. Burakowskiej. Mieszkanie wyposażone w meble i agd, sztućce, talerze, deskę do prasowania, żelazko itp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

6 650 000 zł150 m² 44 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Eng below Na sprzedaż apartament w Unique Tower, adresie który tworzy własny standard miejskiego stylu życia. Wnętrza zaprojektowano z myślą o osobach ceniących harmonię przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł53 m² 12 827,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, położone w zielonym sercu Ochoty (rakowiec) przy ul. Gorlickiej 4. Idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż lokal/mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 funkcjonujący jako gabinet terapeutyczny Parter z oddzielnym (indywidualnym) wejściem bezpośrednio z przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Iberyjska

Warszawa,mazowieckie

719 999 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na ostatnim, 15. piętrze budynku przy ul. Iberyjskiej. Mieszkanie idealne dla singla, pary, młodej rodziny lub jako.