Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł119 m² 14 707,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Czteropokojowe, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 118,99 m2 w ogrodzonym i chronionym 24h osiedlu "santorini" na Warszawskim Grochowie. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 120 m , położony na parterze eleganckiego budynku w prestiżowej inwestycji Eko Park Biały Kamień na Mokotowie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł67 m² 104,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem zadbany, nowoczesny, jasny i cichy apartament usytuowany na ostatnim 3 piętrze zadbanego budynku z 1951 r. (bez windy) w centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam dwupokojowe mieszkanie w pięknej lokalizacji na Młocinach. Bardzo cicha i spokojna okolica z bezpośrednim dostępem do Lasu Młocińskiego Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Remiszewska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł50 m² 14 311,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zamieszkaj w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Targówka przy zielonej ulicy Remiszewskiej, na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. Na sprzedaż 2-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hübnera

Warszawa,mazowieckie

7 050 zł71 m² 99,51 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wyposażony i umeblowany, wykończony w w bardzo dobrym standardzie. Salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki. Garaż podziemny. Czynsz najmu 7050 pln + czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapustna

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem przy ul. Zapustna Stare Włochy, w kameralnej zabudowie na wysokim parterze z dużym balkonem. Mieszkanie jest jasne i przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam agencje nieruchomosci do współpracy. Wolne od zaraz. Słoneczne. Parter, wynajmę mieszkanie 45mkw, 2 pokoje z kuchnią. Po generalnym remoncie. Wszystko nowe: pralko-suszarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł37 m² 18 819,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie, położone w zadbanym, odnowionym budynku przy ul. Promyka 3 w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Żoliborza. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł51 m² 14 884,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, gotowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnia 51 m2 + ogródek + miejsce w garażu podziemnym. Brak podatku pcc. Mieszkanie - Metraż 51,06 m2 - 2 pokojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł24 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka na wynajem informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna własność z Księgą Wieczystą. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł50 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

479 000 zł40 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w spokojnej części Ząbek przy ul. Powstańców, na zamkniętym osiedlu z ochroną. Lokal składa się z jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł63 m² 13 974,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Puszczyka na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie ma powierzchnię 62,90 m , a dodatkowo przynależy do niego piwnica o powierzchni ok. 7 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarczyńska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na Starej Ochocie, przy ul. Tarczyńskiej, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł82 m² 12 985,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

To nie jest mieszkanie dla każdego - to wyjątkowa przestrzeń dla pary, która chce w końcu poczuć luz, przestrzeń i prywatność na co dzień. Duży salon naturalnie staje się centrum życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żbikowska

Pruszków,mazowieckie

425 000 zł42 m² 10 035,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy lokal mieszkalny o powierzchni 84,75 m , zlokalizowany na parterze oraz piętrze budynku jednorodzinnego. Nieruchomość została funkcjonalnie podzielona na dwa w pełni niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł56 m² 13 732,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1915r przy ulicy Młynarskiej u zbiegu z Górczewską do własnej aranżacji. Mieszkanie idealne dla osób poszukujących mieszkania w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tylżycka

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł49 m² 15 408,20 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Tylżycka 7 Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z 1988 roku. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z: -oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł57 m² 15 651,40 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m2 z ładnym widokiem na otwartą i zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł49 m² 15 898 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Stara Ochota | 2 pokoje | Kamienica z windą | Inwestycja | 49 m 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z windą na Starej Ochocie ul. Białobrzeska. Świetna lokalizacja blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gotarda

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł37 m² 17 724,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe, widne i rozkładowe mieszkanie o pow. 37,2 m2 na Warszawskim Mokotowie przy ul. Gotarda. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z cegły, z 1954 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 578 000 zł80 m² 19 725 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe Mokotów, doskonała lokalizacja, komórka lokatorska, garaż,wysokie piętro. Tuż przy Galerii Mokotów. Piękny widok. Duża loggia. Luksusowe, komfortowe i ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blacharska

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2, z loggią o powierzchni 5m2, świeżo wyremontowane i nowocześnie wyposażone, przy ulicy Blacharskiej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł47 m² 116,53 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament położony przy placu Grzybowskim, tuż przy zielonym parku, idealny dla wymagających klientów ceniących najwyższą jakość i prestiżową lokalizację. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Błonie,mazowieckie

621 600 zł67 m² 9 254,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny również po pracy lub w weekend. Brak prowizji i 0% pcc - realna oszczędność na starcie. Nowoczesne, kameralne osiedle położone w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł51 m² 22 470,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: ochota / Szczęśliwice / ul. Drawska 14, 100 m do Parku Szczęśliwickiego. - zainteresowanym osobom prześlę wirtualny spacer - proszę o kontakt. - inwestycja Ogrody Shiraz`,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł45 m² 20 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: warszawa, mokotów, ul. Cybernetyki 3C Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 44,81 m2 wraz z balkonem 7,81 m2. Znajduje się na 1 piętrze z 12, w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł44 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Mieszkanie z klimatyzacją! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł52 m² 18 653,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością prezentuję 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 51,73 m , położone przy ul. Anielewicza - w jednej z najbardziej cenionej, klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł100 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100m2 w samym sercu Woli. Wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! Dwupoziomowa przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bieniewice,mazowieckie

529 000 zł83 m² 6 394,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zależy Ci na dobrym mieszkaniu? Warto działać szybko Zadzwoń i spotkajmy się na prezentacji. Możemy umówić się także wieczorem lub w weekend. Kameralne, nowoczesne osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł26 m² 16 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Dwustronne mieszkanie na Włochach, w budynku z 1976 r. Jednopokojowa nieruchomość o powierzchni 26,5 m2 przy ulicy Komitetu Obrony Robotników (dawniej 17 Stycznia) składająca się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karczewska

Otwock,mazowieckie

1 400 zł48 m² 29,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieodremontowane mieszkanie po starszej osobie, kuchnia widna, parter. 1 km od skm. Pełna cena wynajmu to cena wynajmu plus czynsz i opłaty. Czynsz to ok. 600 pln Wynajem tylko na zasadach wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł29 m² 18 522,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przejazd

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

460 000 zł44 m² 10 502,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży przestronne, klimatyzowane studio położone w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Przejazd 7. Mieszkanie zostało odświeżone, jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

2 950 zł37 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od najemcy Do wynajęcia kawalerka o metrażu 34m2. Usytuowana na 1 piętrze z 4, kameralnego bloku z 2009 roku w urokliwej części Warszawy. Osiedle La Lumiere.