Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie w centrum Brwinowa! Salon z kuchnią, 3 sypialnie,duża łazienka, osobne wc (klimatyzacja,balkon ). Mieszkanie dwustronne i wygodne. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu dwupokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym na Ochocie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze od strony wschodniej. Przynależy do niego duża loggia. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 136 m2, piętro 1/2 bez windy, w budynku z 2004r., przy ul. Spartańskiej, mokotów Wyględów. Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Cena: 8700 zł + 1500.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł56,72 m² 11 953,46 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Bielany | Klimatyczne mieszkanie| Nerudy Na sprzedaż, prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji na warszawskich Bielanach, przy ulicy Pabla Nerudy. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m na zielonych Bielanach. Lokal znajduje się na 3 piętrze zadbanego budynku, w miejscu gdzie jest cicho, dużo zieleni. Największą zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł55 m² 15 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Klucze w biurze I Dostępny spacer 3D I 2 miejsca postojowe w garażu jako opcja O mieszkaniu Ustawne i jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużą, oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 004 zł32 m² 15 156,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 31,09 m + balkon 4,51 m ostatnie mieszkanie 2-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! 2 pokoje | balkon | garaż | wysoki standard wykończenia Dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 położone na 2-gim piętrze nowoczesnego budynku (wykończone w 2023 r. z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 709 zł75,38 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 4 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75,38 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy Metro Młynów na Woli Dostępne od 05.05.2026 Zwierzęta akceptowalne. 46 mkw | 2 pokoje i oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (z możliwością przerobienia na 4 pokoje) przy stacji metra Imielin z pięknym widokiem na Ursynów! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne).

Szczegóły ogłoszenia

374 500 zł59,88 m² 6 254,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,88 m , położone w Radomiu na popularnym Osiedlu Południe. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 300 zł34,34 m² 19 781,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokalu w kameralnej inwestycji na warszawskich Siekierkach. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości o wysokim potencjale wzrostu wartości, zlokalizowanej w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem niedaleko Portu Siekierki [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł37 m² 27 027,03 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 22 piętrowym budynku. Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kolejowej (19. Dzielnica, warszawa). Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł38 m² 14 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne, przemyślane mieszkanie po generalnym remoncie | Pruszków Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć, że wszystko ma sens? To miejsce zostało zaprojektowane tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł50,27 m² 8 533,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mdp Partners przedstawia: osiedle Lawendowe - nowoczesne mieszkania z ogródkiem lub balkonem | Wiskitki, powiat żyrardowski Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania nowoczesne 2 -pokojowe mieszkanie na parterze w kameralnym budynku z 2022 r. Do dyspozycji aż 56 m2 prywatnego ,zielonego ogródka - idealnego na hamak, grill, place zabawa dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament z recepcją i przestronnym lobby, położony na 3. piętrze (z 6) nowoczesnego budynku z 2010 roku, w samym centrum Warszawy przy prestiżowej ul. Pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mokotów Stegny Sardyńska, 64m2 4 pokoje we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej przy ulicy Sardyńskiej na warszawskich Stegnach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,21 m² 12 052,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym w Wołominie, na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 763 000 zł80 m² 22 037,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż trzypokojowe, przestronne mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów! Jeśli mówiąc mieszkanie dla mojej rodziny masz na myśli: 1. funkcjonalny rozkład i doskonale doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł74,59 m² 11 261,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe Mieszkanie z Ogrodem i Tarasem - Osiedle Magnolia Szukasz komfortu, bezpieczeństwa i przestrzeni do wypoczynku w sercu miasta? To mieszkanie na ul. Rapackiegospełni.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł58,84 m² 15 873,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje | wys. 3,25 m | garaż podziemny | winda z poziomu 0 Warszawa, ul. św. Wincentego Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,84 m, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32,10 m² 12 928,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1111

Jeżeli poszukujesz mieszkania: na niskim piętrze, o niedużym, kompaktowym metrażu, gotowego do wprowadzenia, nie wymagającego żadnych inwestycji ta oferta powinna Cię zainteresować! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł64,80 m² 17 746,91 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na Dzień Otwarty sobota, 21 marca w godzinach 10-14 To najlepsza okazja, aby zobaczyć mieszkanie/lokal na żywo i poznać jego potencjał. Zadzwoń i umów się na dogodną godzinę.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68,77 m² 10 164,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie w centrum Radzymina | osiedle zamknięte | 68,77 m Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m , położone w samym centrum Radzymin.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł49,46 m² 16 174,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedam bez prowizji 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem (12.5m2), komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym, na Bielanach (Chomiczówka). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł45,91 m² 20 148,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przechodni) z oddzielną kuchnią, łazienką z wc i balkonem. Położone w ścisłym centrum vis-a-vis Pałacu Kultury (sali Kongresowej) i tuż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować duże mieszkanie na warszawskim Gocławiu lokalizacja Mieszkanie położone jest w dzielnicy Gocław, przy ulicy Polskich Skrzydeł. Lokalizacja ta zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł31,80 m² 9 748,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6803 Polecamy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 31,8m2 znajdujące się parterze w kamienicy w centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł47,09 m² 6 731,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie rodzinne Radom, ul. Struga (nad Potokiem) Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe i świeżo odświeżone mieszkanie, idealne dla rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł52,83 m² 20 632,22 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 60-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

896 852 zł47,95 m² 18 703,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m z balkonem, położone na nowoczesnym osiedlu w jednej z najbardziej pożądanych części Mokotowa. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł68,28 m² 30 316,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu apartament na sprzedaż zlokalizowany w prestiżowym budynku przy ulicy Wojciecha Górskiego "restaura Górskiego". Topowa lokalizacja w samym Centrum Warszawy - okolice Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł34,36 m² 22 380,68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cybernetyki w inwestycji flora Esy Floresy na Mokotowie. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok.