Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Galopu

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł21 m² 17 977 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować przytulny apartament, 20,86 m.kw. położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie niedaleko Lotniska. Budynek: wybudowany w 2014 roku. Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie położone przy ul. Matejki, bardzo blisko Placu Trzech Krzyży. W pobliżu znajdziemy najpiękniejsze warszawskie parki - Park Ujazdowski, park im. Marszałka Rydza Śmigłego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł63 m² 12 164,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do sprzedaży - dzielnica Mokotów - Czerniaków ul. Zwierzyniecka - pow. 63,30 m2 , 4 pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, balkon, piwnica. Usytuowane na 9 piętrze/ 10 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł50 m² 16 398,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 - pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Jednym z atutów nieruchomości jest świetna lokalizacja. W sąsiedztwie kilka przedszkoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł74 m² 14 402,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe, o powierzchni 73,6 m2 mieszkanie do aranżacji lub remontu w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł37 m² 54,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio na pograniczu Ursynowa i Mokotowa położne przy ul. Złoty Potok. Mieszkanie zlokalizowane jest w budynku liczącym tylko 2 piętra, na zamkniętym osiedlu. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyścigowa

Radom,mazowieckie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe, przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie przy ul. Wyścigowej 45b. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku i jest częścią zamkniętego, strzeżonego osiedla. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

621 000 zł54 m² 11 497,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

MIeszkanie inwestycyjne 2pak składa się z mieszkania 1 pokojowego o pow. 19.30 m2 mieszkania 2 pokojowego o pow. 28.82 m2 wszystkie mieszkania posiadają aneks kuchenny, łazienkę Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m , zlokalizowane w centralnej części Mińska Mazowieckiego przy spokojnej ulicy. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smyczkowa

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł70 m² 20 693,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze 6-piętrowego budynku z 2021 roku, położonego przy ul. Smyczkowej w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł53 m² 12 098,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, usytuowane na parterze 3-piętrowego budynku z 2009 roku, położonego przy ul. Żeglugi Wiślanej 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batumi

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł42 m² 14 194,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Witam! Sprzedaję indywidualnie, mieszkanie zlokalizowane na Stegnach, ul. Batumi (mokotów ) z widokiem na śródmieście Warszawy. Pośrednikom bardzo dziękuję! Poważne oferty z oferowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł53 m² 27 991,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

If you need information in English, please call me. Gustowny, przyjazny, świetnie zaprojektowany i wykonany dwupokojowy apartament z ponad 6cio metrowym balkonem. Saska Kępa Komfortowy, kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

1 225 000 zł58 m² 20 940,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,5m2 usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego budynku z 2016r. Budynek z windą na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czeladnicza

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł118 m² 10 629 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe osiedle 12 budynków po 9 mieszkań Zaprojektowane w latach 90-ych, zakończona budowa w latach 2000-ych. Teren osiedla ogrodzony, z indywidualnymi bramami, wokół niewielkie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł50 m² 13 380 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Bogusławskiego, 2 pokoje, balkon, piwnica, winda Oferta dla Wszystkich ceniących ciszę i spokój w centrum miasta. Bardzo widne i przestrzenne mieszkanie na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Produkcyjna

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na Białołęce przy ulicy Produkcyjnej, w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł58 m² 12 489 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Proszę dzownić po 30 10 2024 - nie wcześniej!. Tylko W naszym biurze! metro kondratowicza - 100 M od bloku, super lokalizacja! komórka lokatorska 150000 zł dodatkowo płatna cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzięcieliny

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie od właściciela Oferujemy elegancki apartament 200m2 w uroczej, zielonej części Wawra - Międzylesiu. Lokalizacja: zaledwie 20 min od centrum. Bliskość terenów zielonych, lasów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 49m2, parter/10 z windą, w budynku z 1980r. przy ul. Wiosennej, praga-Północ, szmulki. Mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Agawy

Warszawa,mazowieckie

189 750 zł46 m² 4 126,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Przedmiotem licytacji jest udział w prawie własności lokalu mieszkalnego położonego w Warszawie przy ul. Agawy. Cena w ogłoszeniu stanowi kwotę wywołania w licytacji za udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł35 m² 16 211,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż 35,16 m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z1981 r., Bielany Chomiczówka. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Idealne dla singla/singielki, młodej rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Jeśli szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji na warszawskim Żoliborzu, to ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

710 000 zł71 m² 10 042,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ząbki / osiedle kopernik Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 70,70 m2 / 2 łazienki / balkon / piętro 5/6 / do remontu. Atuty: świetny układ mieszkania - z łazienką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Warszawa,mazowieckie

582 000 zł35 m² 16 552,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe o powierzchni 35,16 m2. usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą zlokalizowane w Warszawie -dzielnica Bielany (chomiczówka). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

529 300 zł27 m² 19 603,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2. w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze w nowej inwestycji przy ul. Szeligowskiej, dzielnica Bemowo Mieszkanie od dewelopera bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł39 m² 76,94 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,99 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. W najbliższej okolicy osiedla doskonale rozwinięta infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marysieńki

Legionowo,mazowieckie

570 000 zł56 m² 10 142,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ciepłe i słoneczne mieszkanie, z widokiem na piękną panoramę miasta. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dunikowskiego

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł63 m² 15 283,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie zostało zarezerwowane Mamy do zaoferowania przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , składające się z 4 pokoi. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł28 m² 17 086,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kawalerka w cichej części Ochoty. Budynek z 1964 r. III piętro w budynku IV piętrowym bez windy. Pokój z prześwitem kuchennym. Powierzchnia pokoju ok. 18 m2 na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Piaseczno,mazowieckie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu komfortowe, dwupokojowe mieszkania (43m2) w Piasecznie przy ul. Energetycznej 9. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie z balkonem w pobliżu Parku Powstańców Warszawy oraz Galerii Fort Wola. Idealne dla pary lub rodziny z dzieckiem. Zwierzęta mile widziane! ***mieszkanie***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł55 m² 20 908,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu unikatową ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które doskonale łączy klasyczny styl wykończenia z funkcjonalnością: lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

739 999 zł51 m² 14 509,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Świetna lokalizacja tuż przy metrze, przystanku tramwajowym i autobusowym(około 5 min spacerem, według Jakdojade 340m). Dojazd do metra Świętokrzyska zajmuje 13 minut, stadion Narodowy 18 minut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Dwa pokoje. Winda. Wyposażone. Cena koszt wynajmu oraz opłaty administracyjne i media. (2850zł miesięcznie ). Do wynajęcia od 01.10.2024. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie, o powierzchni ok.43 mkw, znajdujące się w tętniącym życiem sercu Mokotowa, obok Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł82 m² 16 501,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży unikalnego mieszkania o powierzchni 81,81 m , usytuowanego na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca. Lokal jest w stanie deweloperskim, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniowiecka

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł91 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia eleganckie trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na Mokotowie. Budynek jest usytuowany obok dawnej skoczni narciarskiej na Skarpie Mokotowskiej w Warszawie. Z budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

14 500 zł113 m² 128,32 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 113m2, które usytuowane jest przy ulicy Kruczkowskiego 6- w prestiżowej inwestycji patria, która może poszczycić się unikatowymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł24 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

24-metrowa kawalerka przy ulicy Broniewskiego na warszawskich Bielanach. Mieszkanie do remontu. W oknach zamontowane rolety, nieduży balkon z widokiem na ul. Broniewskiego. W łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koncertowa

Warszawa,mazowieckie

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Komfortowe jednopokojowe mieszkanie z balkonem i wydzielonym aneksem sypialnym, zlokalizowane na Ursynowie przy ulicy Koncertowej. To idealne miejsce dla osób.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij