Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

550 000 zł45,92 m² 11 977,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-37 Mieszkanie nowe - nie zamieszkałe! Polecam do sprzedaży nowe mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z balkonem o powierzchni 45,92 m2, znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below/ 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Wąwozowa 6 Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Wąwozowej 6. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł62,20 m² 14 308,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ursus, ul. Zagłoby - 62,20m2 / 3 pokoje + balkon | balkon | piwnica we speak english cena do negocjacji! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

771 000 zł46,95 m² 16 421,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Karola Dickensa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Reymonta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł74 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament, 74 m2, 3 pokoje, duży balkon 18 m 2, służewiec. Budynek: apartamentowiec Villa Cavaletti to pięciokondygnacyjny, kameralny budynek, który składa się z 38 nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 128 564 zł97,29 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,29 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł56,20 m² 67,62 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Szukasz idealnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na wysokim standardzie, świetnej komunikacji z centrum i zielonej okolicy? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł64,37 m² 18 486,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

- english description below - Avenue Estate przedstawia apartament gotowy do wejścia w południowej części Miasteczka Wilanów! Idealna oferta osób, które szukają komfortowej przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niezwykle gustownie zaaranżowane i urządzone mieszkanie w nowej inwestycji przy ul. Borsuczej. Nowoczesne wnętrze utrzymane w jasnej tonacji przełamanej zdecydowaną kolorystyką.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł45,80 m² 17 882,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Karabeli budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 45,8m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane w Centrum Grodziska Mazowieckiego o pow. 54,26 m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowym bloku 3 piętrowym. Dwa pokoje 22 i 11 m2 n, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł112,24 m² 42 765,50 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

We also speak eng|ua|ru stylowy narożny apartament O minimalistycznym stylu W samym sercu miasta 3 sypialnie | Duży taras z widokiem na panoramę miasta | Wysokie sufity | Smart Home |.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł48,30 m² 17 991,72 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie po remoncie z balkonem - ul. Bohdanowicza, warszawa Na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 48,3 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł61 m² 32 786,89 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokojowe mieszkanie ul. Solec Śródmieście budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 2012 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1657

Do sprzedania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na parterze w solidnym bloku z cegły. Lokal znajduje się na bardzo czystym i zadbanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie jest już dostępne **** Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 44 m2, znajdujące się na szóstym piętrze (jest nowa winda) budynku z lat pięćdziesiątych przy ulicy Nowolipki.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł32,06 m² 12 788,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Doskonała komunikacja, do własnej aranżacji. Mieszkanie położone na parterze w spokojnej, zielonej części Zielonki. Lokal składa się z przestronnego pokoju, łazienki, holu oraz otwartej,.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł54,15 m² 16 546,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe! bez pcc I prowizji Sprzedam nowe, wykończone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2, zlokalizowane na 2. piętrze nowego 4-piętrowego budynku położonego na Targówku-Zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,80 m² 14 753,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie | sprzedaż | 52,8 m2 I 779 000 pln | warszawa | ursynów | magellana Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,8 m2 w Warszawie, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł161,70 m² 14 223,87 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament Na sprzedaż jasny, niezwykle przestronny apartament o powierzchni 161,7 m , położony na 12. piętrze (z 17) apartamentowca przy ul. Słomińskiego. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 242 263 zł57,73 m² 21 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,73 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł42,10 m² 17 102,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę codziennego życia z przemyślanym układem przestrzeni? Ta oferta spełnia oba te warunki. Dzięki rozkładowemu układowi i braku pokoi przechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55,50 m² 17 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

: krótko: gocław/ Jana Nowaka-Jeziorańskiego, tuż przy Promenadzie | Nowocześnie urządzone mieszkanie w spokojnej, rodzinnej okolicy | 2 pokoje + duży balkon | Miejsce postojowe i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje z klimatyzacją i balkonem | 63 m | Targówek | blisko Parku Bródnowskiego Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 62,8.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,20 m² 16 563,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Jałtańska. Lokal o pow. 42 m2 na 9-piętrze, 10-piętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł60 m² 14 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 -pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł61,60 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w zielonej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Bemowa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja.