Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 604 ogłoszenia

3 000 zł28,50 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka na warszawskim Mokotowie , 28,5 m z aneksem kuchennym ,łazienka .Po generalnym remoncie gotowa do zamieszkania. W pelni wyposazona, pierwsze piętro z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe 52,70m, położone na parterze, w bloku czteropiętrowym. Dogodny, ceniony rozkład pomieszczeń, z dużym potencjałem, posiada wiele ciekawych możliwości aranżacji. Trzy ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł36 m² 18 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie - Warszawa, ochota (grójecka / Dickensa) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1. piętrze w budynku na Ochocie, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł33 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na wysokim parterze, usytuowane na urokliwym osiedlu Kościuszki w Żyrardowie. To jasne i przytulne mieszkanie z miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 110 000 zł56,95 m² 19 490,78 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie w sercu biznesowego Mokotowa. Zamiast wszechobecnego betonu - półtora hektara zaprojektowanej zieleni bezpośrednio pod Twoim oknem. To unikalny w skali stolicy balans.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł36,81 m² 105,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyobraź sobie mieszkanie, które wygląda jak elegancki apartament w butikowym hotelu, ale jest Twoją prywatną przestrzenią w samym sercu modnego Powiśla. Stylowe studio przy ul. Topiel.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł101,20 m² 11 462,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja - ul. Van Gogha - białołęka Do sprzedaży przestronne mieszkanie 101,20 m z wyjątkowym widokiem na zieleń , dwupoziomowe , 4 pokojowe ( istnieje możliwość oddzielenia jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje w zielonej, spokojnej okolicy Józefosławia - idealne dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie. Duże, 73 metrowe mieszkanie znajduje się na kameralnym, niedużym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z osobną kuchnią, o powierzchni 41,12 m2. Położone na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Usytuowane na 6. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł45,60 m² 18 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

45,6 m + ok. 12 m antresoli | Metro Kabaty | po generalnym remoncie Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort codziennego życia, świetną lokalizację przy metrze oraz bezpośrednią.

Szczegóły ogłoszenia

922 000 zł104 m² 8 865,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

5-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Rysia budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w segmencie w zabudowie szeregowej nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 104m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł54,61 m² 8 588 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe na kameralnym osiedlu w Grójcu. Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną. Aneks kuchenny w zabudowie i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta na wyłączność! tylko U nas! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel.   , www. poleca do sprzedaży mieszkanie: 2-pokojowe, bez balkonu o pow. 37,17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł37,93 m² 18 455,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Okęckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,10 m² 11 072,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim budynku zlokalizowane w Brwinowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Dodatkowo balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 000 zł70 m² 15 528,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Marynin budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje stylowy, 4-pokojowy penthouse wykończony w wysokim standardzie, zlokalizowany na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 701 zł43,17 m² 21 420 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,17 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł78,60 m² 15 903,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

4 jasne pokoje z dużym tarasem Ursus! Atrakcyjne mieszkanie dla rodziny, praktycznie do zamieszkania, tuż przy Ekopark Ursus! Miejsce postojowe, piwnica i niemal 30 metrów własnego tarasu!.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł55 m² 10 545,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Heleny Junkiewicz budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł25 m² 144 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament dla pary lub singla! Do wynajęcia mini apartament o powierzchni 25 m2. położony na pierwszym piętrze nowoczesnego kameralnego apartamentowca (2019r.) w Śródmieściu (pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 955 zł32 m² 13 530 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe 2 pokoje z ogródkiem | Kameralne osiedle | Cisza i zieleń III kwartał 2027 r. Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł72,71 m² 12 240,41 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,71 m , położonego na VIII piętrze z przepięknym widokiem, w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł29,67 m² 18 200,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ofertujemy 1 pokojowe mieszkanie (29,67 m2) w nowym budynku (inwestycja Dom Development) w Al. Jerozolimskich na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Rozkład nieruchomości: - pokój; - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł73 m² 21 780,82 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Skierniewickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynku. Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł69,50 m² 41,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje I 70m2 I parking I balkon I Stara Miłosna Funkcjonalne trzy pokoje w Starej Miłośnie To mieszkanie o powierzchni 69,5 m zapewnia Ci maksymalną użyteczność,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł61 m² 19 344,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 80-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie (praga Południe). Wyłącznie U mnie! stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56,50 m² 18 584,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Kłobuckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł67,17 m² 8 917,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Pracuję również w weekendy i wieczory - zapraszam do kontaktu Atuty inwestycji kameralne, spokojne osiedle w otoczeniu zieleni miejsce postojowe w cenie mieszkania nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł64,40 m² 10 636,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru - mieszkanie 64,4m2 - 3 pokoje Mieszkanie 64,4m2 - 3 pokoje w gotowej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Nieruchomość położona na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł82,75 m² 14 380,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż ciche i przytulne dwupoziomowe mieszkanie, 4 pokoje o powierzchni 100 m2 po podłodze, na ulicy Tytoniowej 24. Do mieszkania przynależy komórka około 5 m2. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł62,20 m² 14 469,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Zagłoby budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41,48 m² 14 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Berensona budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

507 000 zł62 m² 8 177 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

tel.   . Planujesz zakup wygodnego, ustawnego mieszkania w samym centrum Żyrardowa? Dobrze trafiłeś! Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego biura.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł57,20 m² 16 503,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Czerniakowskiej na Mokotowie. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji od wynajmującego Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka (25 mkw) w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy na granicy Żoliborz i Śródmieście, tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł54,50 m² 11 559,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę ul. Conrada, tuż przy pętli autobusowej, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku. Przed wejściem do mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

846 000 zł70,58 m² 11 986,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej zobacz wirtualny spacer po nieruchomości! - całość Naszego wynagrodzenia pokrywa sprzedający. Bliskie Marki to kameralna, zakończona już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 555 zł66,73 m² 14 199,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,73 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,92 m² 11 977,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-37 Mieszkanie nowe - nie zamieszkałe! Polecam do sprzedaży nowe mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z balkonem o powierzchni 45,92 m2, znajdujące się na 2 piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij