Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 769 043 zł95,05 m² 18 611,71 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie takie 3-pokojowe na mokotowie W najniższej cenie za metr! dwa balkony - ogromny salon 37 m - świetna lokalizacja To ostatnie mieszkanie z tego etapu inwestycji w tak atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,40 m² 14 670,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Poszukujesz mieszkania w atrakcyjnej cenie, które jest gotowe do wprowadzenia i nie wymaga żadnych nakładów finansowych i inwestycji? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł90,01 m² 83,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   oferta wynajmu mieszkania - warszawa, wawer, ul. Alpejska Do wynajęcia wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,01 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,82 m² 77,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie nowocześnie urządzone mieszkanie znajdujące się w najlepszej sochaczewskiej lokalizacji na osiedlu 7.Dzielnica-Głowackiego, zaledwie 8 minut spacerem od PKP, blisko centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł47 m² 14 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Opinogórskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Pradze-Północ english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28 m² 17 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z atrakcyjną ceną wejściową? Prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,40 m² 66,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo odświeżone, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,40 m , usytuowane na 2. piętrze w budynku z windą na Mokotowie, przy ul. Czerniakowskiej 40.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam szczególnie, starannie urządzone mieszkanie z ogródkiem w willowej dzielnicy Wawra. Mieszkanie w kameralnym budynku - porównywalne z małym domkiem lub segmentem. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56,10 m² 11 229,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na 3 piętrze (winda) 3 pokojowe pow. 56,10 m2 plus piwnica, blok 11-o kondygnacyjny Legionowo "osiedle Jagiellońska" w obrębie bloku bardzo dużo starych pięknych drzew i duża.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł58 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie Z tarasem na mokotowie Wysoki standard wykończenia wnętrz | Spokojna okolica | Bliskość infrastruktury i placówek edukacyjnych | W otoczeniu zieleni ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowe, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Żupniczej 26. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 35 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Świerszcza 42 + balkon Co znajdziesz w środku? - Powierzchnia: 25m2 idealna dla jednej osoby, pary lub osoby studiującej. - układ.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł46,30 m² 13 434,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Blok ocieplony, wyremontowany w środku (w tym również piwnica).

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł39,20 m² 14 770,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Grajewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1950 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł63 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja. Mieszkanie o powierzchni 62,73 m2 składające się z: salonu, dużej otwartej kuchni, przedpokoju, 2 sypialni oraz przestrzennej łazienki. Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł64,56 m² 13 166,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Są takie mieszkania, które od pierwszego spojrzenia mówią: tu da się dobrze żyć. To jest jedno z nich. Spokojne, funkcjonalne, zanurzone w zieleni, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł46,55 m² 60 150,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ścisłe centrum, bezpośrednio przy Ogrodzie Saskim i Teatrze Narodowym. Doskonały widok z okien na plac Bankowy i Ogród Saski. Najbardziej prestiżowy budynek sbm Dembud przy ul. Niecałej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu, niestandardowe mieszkanie w niestandardowym miejscu położone. Mieszkanie znajduje się na styku Ursynowa i Natolina. Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł23,30 m² 10 300,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Szerokiej w Radomiu, w miejscu zapewniającym wygodę codziennego życia. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł109,54 m² 24 648,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż położoną w Wilanowie przy alei Rzeczypospolitej. Prestiżowe osiedle zostało wybudowane w 2018 roku - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 865 zł54 m² 15 756,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe - 53,98m2 + balkon 8,55m2 parking podziemny W cenie 15.000 ZŁ PRZYJDŹ I ZOBACZ MIESZKANIE NA ŻYWO Dostępne inne metraże, rozkłady i piętra mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł37,50 m² 29 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5 m2, położonego na 1 piętrze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł68 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Geodezyjnej, wykończone w wysokim standardzie i zaprojektowane z myślą o komforcie oraz funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł29 m² 17 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Warszawa Wola ul. Obozowa - 29 m / kawalerka + piwnica / po remoncie We speak English Cena do negocjacji Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł37 m² 95,95 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Fabryki Tewa na warszawskim Mokotowie. To doskonały punkt komunikacyjny, łączący bliskość biznesowego serca Służewca z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rozkładowe mieszkanie położone na 9 piętrze, świetny widok na zachód, 10 min pieszo do metra Plac Wilsona. Lokalizacja Ul. Promyka na Starym Żoliborzu, świetna lokalizacja, zaraz obok Parku Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 698 123 zł82,15 m² 20 671 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,15 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł74 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie dwupoziomowe 3 pokojowe w Grójcu na Os Ilona o powierzchni 74,28 m2. Na pierwszym poziomie salon z wyjściem na balkon, kuchnia w zabudowie z jadalnią, pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 200 zł30,94 m² 19 076 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 500 zł70,62 m² 13 445,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klucze: grudzień 2026 | 70,62m | 4 pokoje | narożne | ekspozycja południowo-zachodnia Bez pcc i bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Najważniejsze atuty Odbiór kluczy za rok - przełom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i zamkniętym osiedlu, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł71,20 m² 13 988,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Wnętrza są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, a układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł92 m² 8 370 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Nieruchomość dla licznej rodziny do własnej aranżacji! Rozkładowe narożne mieszkanie o powierzchni 92 m w Ząbkach! Osiedle zlokalizowane na pograniczu Ząbek i Marek, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Warszawskiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z: - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł36 m² 16 666,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 2 pokojowy apartament w Loftowej inwestycji na Warszawskim Ursusie. 150 m do stacji skm! 15 min do centrum Warszawy. Mieszkanie zostanie oddane 1q26! System płatności 20/80! Na.

Szczegóły ogłoszenia

545 009 zł55,67 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera okazja cena 9 790 zł/m2! Komfortowe mieszkanie zlokalizowane blisko terenów zielonych są niewątpliwym atutem tej lokalizacji. Mieszkanie: oferowany.