Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

945 000 zł52 m² 18 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Skierniewickiej Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł51,30 m² 9 356,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-ro pokojowe o powierzchni 80m2 z balkonem, usytuowane na 2-gim piętrze w wyremontowanym budynku przy Al. 3-go Maja 5b na warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł57,43 m² 8 166,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkanie parterowe z największym ogródkiem w inwestycji 55,17 m + 181,52 m ogród + taras 18,56 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł52 m² 28 653,85 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w sercu Warszawy | 16. piętro | duży balkon | Grzybowska Luksusowe, dwupokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na Warszawę Grzybowska 61 - Platinum Towers Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł37,48 m² 11 205,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 37,48 mkw. parter, zlokalizowane przy ulicy Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim. Blok 3 piętrowy z cegły wybudowany w latach 60 tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł63,50 m² 12 897,64 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie trzy-pokojowe o pow. 63,5 mkw. z dużym balkonem, usytuowane na III piętrze budynku. Mieszkanie z powodzeniem może być przeznaczone dla rodziny kilkuosobowej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ulicy Karczewskiej zlokalizowanym w dobrze skomunikowanym miejscu Otwocka, na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł67 m² 9 985,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie W markach przestrzeń, cisza I potencjał Szukasz mieszkania, które daje poczucie domu jednorodzinnego, a jednocześnie zapewnia wygodę miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł39,31 m² 16 509,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? To może być dokładnie to, czego potrzebujesz. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 071 329 zł49,37 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,37 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. ? ? Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł51,90 m² 14 643,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Warszawa, wawer / ul. Żegańska / 52 m2 / 2 pokoje / duża piwnica/ balkon We speak english! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Wawrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł41,52 m² 17 100,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł45 m² 15 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentuję Państwu nieruchomość znajdującą się w Józefosławiu przy ul. XXI wieku. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,86m2 znajdujące się na 2 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł67 m² 12 238,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 67 m2, usytuowanego na parterze w dwupiętrowym budynku w samym sercu Grodziska. Lokum to idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48,85 m² 13 920,16 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 48,85 m | Warszawa Jelonki | ul. Borowej Góry | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85 m , zlokalizowane w Warszawie na Jelonkach.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł60,98 m² 178,75 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament dwupoziomowy Browary Warszawskie 17p Tylko u nas Panoramiczny apartament z antresolą Krochmalna 61 17 ostatnie piętro 60,98 m2 Widok na Warszawę. Klimatyzacja. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 702 zł64,61 m² 7 254,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 64,61 m / paretr / 2 x Taras Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł61,10 m² 14 238,95 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkania 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Kazimierza Wyki. Osiedle spokojne, dużo zieleni i przestrzeni między blokami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Design i Gigantyczny Taras Pierwszy Najem, ul. Kierbiedzia 4 (mokotów) Przy tej ofercie nie pobieramy wynagrodzenia od strony wynajmującej! Do wynajęcia wyjątkowy, stylowo wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł96,70 m² 25 336,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, której próżno szukać w codziennych ofertach rynkowych. Przestronne, rozkładowe mieszkanieo powierzchni 96,7 m z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł44 m² 28 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż Saska Kępa, warszawa Opis mieszkania: na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł54,49 m² 11 837,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2008 roku, usytuowanym w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Strażackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetne 2 pokoje z ogródkiem na Mokotowie - odbiór już w tym roku! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy Rondzie Daszyńskiego Mieszkanie polożone jest na 6 piętrze budynku przy Łuckiej 18. Składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł45,80 m² 14 628,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie urok zielonej Sadyby z funkcjonalnością miejskiego życia? Oto ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,80 m - idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Długosza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1935 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł130 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, nowoczesne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 103 m , położone na 3. piętrze kameralnego budynku przy ul. Leszczyny na Mokotowie. Jest ono wyjątkowo.