Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

578 000 zł55 m² 10 509,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m, usytuowanego na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł55 m² 25 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Eleganckie mieszkanie na sprzedaż ul. Śniadeckich 18, warszawa Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 55 m położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł59,60 m² 15 755,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz klimatycznego mieszkania urządzonego w przytulnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł63,83 m² 31,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,83m2 z dużym tarasem położne w cichym i spokojnym miejscu w Pionkach. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W samym sercu Woli, przy prestiżowej ulicy Grzybowskiej 61, dostępny jest do wynajmu elegancki dwupokojowy apartament w Platinum Towers. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 mieści się na 14. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku. Nowe, nigdy wcześniej niezamieszkiwane. Wymagany najem okazjonalny. Co: mieszkanie 2 pokoje Gdzie: bemowo, ul. Szeligowska 59b Metraż: 44 m2 Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł26,98 m² 22 238,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 111.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł75 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Nieruchomość Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na pierwszym piętrze w klimatycznej kamienicy z 1906 roku Budynek posiada charakter zabytkowy co nadaje nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł55,47 m² 17 306,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 55,47 mkw, położonego w kameralnym osiedlu pełnym zieleni. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł88 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta sprzedaży mieszkania w Sochaczewie przy ul. Warszawskiej Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużego mieszkania położonego na 1. piętrze w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 zł62,09 m² 124,01 zł/m²

 

Piętro:5/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Belvedere Estate oferuje na wynajem świeżo wykończone mieszkanie na 16 piętrze w nowej inwestycji Towarowa Towers na warszawskiej Woli! mieszkanie nieumeblowane istnieje możliwość wyposażenia!.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,60 m² 15 518,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mokotów - Jeziorko Czerniakowskie ul. Bernardyńska - 38,6m2 / 2 pokoje + kuchnia + piwnica we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł43 m² 14 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy Łomna-Las idealne dla singla lub pary. Co znajdziesz w środku?.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł164 m² 61 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł58,10 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 58,10 m, 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą. Lokal wyposażony jest w pakiet antysmogowy i kompleksowy system zarządzania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Warszawa Wesoła | od zaraz Szukasz komfortowego mieszkania w cichej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do centrum? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł33,30 m² 17 567,57 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne,ciche mieszkanie w świetnie skomunikowanym punkcie, w otoczeniu zieleni. Prezentowana nieruchomość znajduje się na parterze w zadbanym budynku i dwoma wejściami. Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowany apartament W kamienicy na górnym mokotowie 60m2 | Przestronny i stylowy apartament | Drugie piętro bez windy | 2 niezależne pokoje | Oddzielna kuchnia | Słoneczne | Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł63,70 m² 23 547,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Prawdziwa perełka - mieszkanie z duszą, bez żadnych kompromisów. Po generalnym remoncie, który objął m.in. wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektryki. 63 metry kwadratowe szacunku.

Szczegóły ogłoszenia

536 000 zł74 m² 7 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 183 200 zł58,31 m² 20 291 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,10 m² 15 335,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Wandy, na 2 i ostatnim piętrze budynku z lat 60, bez windy. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł59,50 m² 16 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży mieszkanie wykończone w standardzie pod klucz , położone na prestiżowym osiedlu Dzielnica Lawendy, będącym kontynuacją jednego z ciekawszych projektów mieszkaniowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł115,10 m² 14 118,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Chełmońskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2002 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Po remoncie, podobnie jak klatki schodowe i elewacja. Usytuowane jest na 7 piętrze dziesięciopiętrowego budynku z nowoczesną windą. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł64 m² 15 859,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe ul. Szaserów budynek / osiedle Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku. Nieruchomość Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28,70 m² 17 386,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Oferujemy Państwu kawalerkę typu studio z antresolą na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawie, w dzielnicy Praga Północ, przy ulicy Stalowej. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł74 m² 11 202,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż z niesamowitym widokiem na las, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone przy ul. Odkrytej na warszawskiej Białołęce - w miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

697 300 zł44,99 m² 15 499 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rzadko trafiają się mieszkania, w których każdy pokój ma wyjście na balkon. A jeszcze rzadziej takie, które łączą funkcjonalność 3 pokoi z możliwością pełnej zmiany układu. To.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł37,80 m² 15 872,99 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam na dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 2 pokoje z potencjałem w świetnej lokalizacji urządzisz po swojemu i zyskasz na wartości! Zamieszkasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 3-pokojowy apartament o pow. ok 55 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji przy ul. Grzybowskiej w dzielnicy Wola w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł68 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane na ostatnim piętrze w budynku z windą, przy ul. Alternatywy 4 w Warszawie (ursynów Stary Imielin). Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

789 821 zł49,37 m² 15 998 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz przestronnego i cichego mieszkania z ogródkiem? Poznaj tę ofertę i ciesz się klimatem letnich wieczorów oraz poranków z kawą na własnym tarasie! 2 pokoje | 49,36m2 | 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 934 zł87,63 m² 19 399 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Osiedle Moduo Mokotów teren strzeżony, zamknięty, z ochroną i sporą ilością zieleni. Spokojna i bezpieczna okolica z pełną infrastrukturą. Cybernetyki 4 (4a) na rogu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł36,52 m² 2 573,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny w miejscowości Pionki. Działka, na której posadowiony jest budynek 2-lokalowy, w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł32 m² 140,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni za przesuwnymi drzwiami, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 000 zł30,22 m² 18 464 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie w stanie developerskim, znajdujące się na pierwszym piętrze kameralnego bloku zaledwie 14 mieszkań. Mieszkanie daje możliwość indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem, położony w prestiżowej inwestycji Central House przy ul. Domaniewskiej 47a. To propozycja dla osób, które oczekują połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł125 m² 200 zł/m²

 

Piętro:8/29

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny 5-pokojowy apartament w Towarowa Square english description below - please do not hesitate to contact us Elegancki, pięciopokojowy apartament o powierzchni 125 m , położony na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł54,90 m² 12 021,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej Bliskie Marki to kameralna, zakończona już inwestycja, która znajduje się na samym początku Marek od strony Warszawy. To idealne rozwiązanie dla.