Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

550 000 zł41,50 m² 13 253,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż 2 Pokoje z Ogródkiem - Potencjał Aranżacyjny - Warszawa Włochy (okęcie) Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może zależy Ci na kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł37,93 m² 105,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe, po remoncie mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na podwyższonym parterze w doskonałej części Śródmieścia -> Muranowie, przy ul. Anielewicza. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł54 m² 23 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na parterze kameralnej, niskiej kamienicy na warszawskich Bielanach. Mieszkanie idealne dla pary szukających komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł65,30 m² 15 160,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,3 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Ochoty - tuż obok Parku Szczęśliwickiego. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Luksusowa inwestycja Melody Park | mieszkanie o powierzchni 55m2 z | balkon | bezpośrednie sąsiedztwo Parku Dolinka Służewiecka | południowa ekspozycja : Dla kogo? - Dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł78,15 m² 22 904,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Naprzeciw prestiżowych inwestycji M7 i Apartamentów Gutenberga, przy ul. Miedzianej, znajduje się eleganckie, przestronne mieszkanie zaprojektowane przez renomowanych architektów. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł90 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od Kupującego ***** promocja***** Oferuję do sprzedania lokal mieszkalny w kameralnej inwestycji, położonej w centralnej części os. Stara Miłosna. Doskonała, unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 300 zł26,60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne, jasne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji "port Praski". Nieruchomość Apartament znajduje się przy ul. Sierakowskiego 4a.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł63 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! mieszkanie W stylu soft loft W prestiżowej inwestycji strefa bohema - nowa praga. W najbardziej wyjątkowym budynku starej warzelni.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł41,22 m² 7 738,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 41,22m2 (użytkowa 22,4m2), poddasze/3 bez windy, w budynku z 1982r. Targówek, zacisze. Po remoncie, idealne dla singla/singielki lub pary, także inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł85,31 m² 11 253,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

? dom, do którego wraca się z przyjemnością. Codziennie. Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, które od pierwszej chwili czujesz, że mogą stać się Twoim domem. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł37,86 m² 29 028 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,86 m , zlokalizowane w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł111,90 m² 8 802,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Z wielką przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania w Piasecznie. Lokal ma powierzchnię 111,9 m2. Jest dwupoziomowy. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 711 382 zł52,70 m² 32 474,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Art deco marymont | 53 m | 2 pokoje | balkon | las bielański Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m , położone w eleganckiej inwestycji Art Deco Marymont przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł33,30 m² 20 990,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Willa Ochota przy ul. Mszczonowskiej 9 w Warszawie (dzielnica Ochota.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 36 m , położoną w jednej z najbardziej zielonych części Warszawy - przy ul. Obrońców Tobruku 19. Atrakcyjność tej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł98,12 m² 9 936,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy segment o powierzchni 98,12 m , położony w kameralnej inwestycji z 2018 roku w Markach, przy ul. Legionowej - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 768 976 zł96,14 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

12 900 000 zł274 m² 47 080,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywny apartament, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Park Lane, w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Nieruchomość Apartament o powierzchni 274 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł121 m² 19 834,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament w Miasteczku Wilanów, 121 m2 : Dla kogo? To idealna propozycja dla rodzin lub osób ceniących przestrzeń, nowoczesność i wygodę życia w dobrze zorganizowanej dzielnicy. :.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł77,44 m² 15 224,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty Mariusz Poręcki tel.   Przestronne mieszkanie o powierzchni 77,44 m zlokalizowane na drugim piętrze w budynku z 2008 roku w dzielnicy Nowe Włochy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja - u zbiegu ul. Wilczej i Marszałkowskiej. Reprezentacyjna, zabytkowa kamienica; zadbana klatka schodowa; winda; zamknięte podwórze. Piękne mieszkanie, z klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61 m² 13 918,03 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie na Mokotowie - nowoczesność, bezpieczeństwo i doskonała lokalizacja! Dlaczego pokochasz to mieszkanie? Wyobraź sobie przestronne, pełne światła wnętrze (61 m ), gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, wygodne i pięknie urządzone 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach. Opis mieszkania: nowoczesne i komfortowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji rytm, którego będziesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 137 000 zł75,01 m² 15 157,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Kluczowe cechy: mieszkanie ciche, słoneczne, dwustronne, wysokie (3 m), wiele możliwości aranżacyjnych, balkon, pokój kąpielowy z oknem, przedwojenna modernistyczna kamienica z lat 30., 600.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ekstremalnie ciche, wszystkie okna od słonecznego, zielonego podwórka. Najbliższa stacja Metra Wierzbno 3 min spacerem. Rampa wjazdowa dla wózków od strony podwórka. 2 pokoje, kuchnia oddzielona małą.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 717 zł66,39 m² 17 890 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 500 zł48,27 m² 17 598,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wysoką jakość wykonania, ekologię i doskonałą lokalizację? Poznaj nową inwestycję na Styku Włoch i Ochoty kameralne osiedle stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112,63 m² 18 645,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Eurovilla prezentuje w nowoczesny apartament przystosowany na cele biurowe położony w Miasteczku Wilanów. Idealne pod prestiżową siedzibę firmy lub biuro dla kreatywnego zespołu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do zakupu. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 (czwarte piętro) na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł59,60 m² 14 261,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Lex nieruchomości marta kosmowska - tel.   Prezentujemy funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,60 m, zlokalizowane w coraz bardziej cenionej dzielnicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,80 m² 14 066,90 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy rozkładowe, przestronne mieszkanie na 11 piętrze ( z 15) z niesamowitym widokiem na panoramę miasta. Poczucie prywatność i przestrzeni jest gwarantowane. Lokalizacja - Marzenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 000 zł53 m² 12 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe I 2 pokoje z balkonem | Rynek pierwotny | Bez prowizji | Białołęka, są mieszkania, które nie próbują być wszystkim naraz. Po prostu od razu dają poczucie, że będzie się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł30 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

biuro nieruchomości poleca apartament inwestycyjny w sercu stolicy. Apartament inwestycyjny w samym centrum Warszawy! Lokal ma charakter inwestycyjny i cena za 1 mkw - 26 tys pln brutto, jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł101,84 m² 18 155,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 101,84 m , położone na Mokotowie (służewiec), przy ul. Komputerowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47,80 m² 14 644,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 47,80 m na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Stan techniczny mieszkania dobry , nie wymaga większych nakładów finansowych. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny - sypialnia - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas -idealne mieszkanie 1 pokojowe w Dąbrowie Łomianki Dąbrowa ul.Dolna - blisko Auchan pow. 22 m 1 pokój z aneksem kuchennym, łazienka, umeblowane Mieszkanie idealne osób :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 63 m | 1 piętro | balkon | Mszczonów Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m, położone w Mszczonowie, na 1. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 818 zł25,82 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025