Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 616 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł75 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75 m2 znajdujące się obok Fabryki Norblina. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację. Na powierzchnię mieszkania składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł60 m² 13 781,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atrakcyjne w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,50 m usytuowane na ostatnim 3 piętrze w bloku z windą z 2019 roku zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotej Kaczki

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Mieszkanie z garażem, miejscem postojowym naziemnym oraz komórką lokatorską w Mysiadle. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość to przestronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł32 m² 17 343,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kto: totu Nieruchomości Co: mieszkanie 32m Gdzie: warszawa, ursus, cierlicka Za ile: 555 000 zł Mieszkanie: urokliwe mieszkanie o powierzchni 32m. W pełni wyposażone, nie wymagające nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł53 m² 14 340 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Hampton Home oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wielkości 53m2. Mieszkanie w 2015 r. przeszło generalny remont. Mieszkanie składa się z: - jasnej sypialni nr 1, - jasnej sypialni nr 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hoovera

Marki,mazowieckie

945 000 zł195 m² 4 835,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Tylko 4.500zł/m2- dom dla Twojej rodziny! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe położone w Markach przy ul. Hoovera. Powierzchnia całkowita mieszkania to 195,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł58 m² 20 962,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Trzypokojowe, piękne, ciche, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 58,2 m2 w ogrodzonym i chronionym 24h, z recepcją przy wejściu, "osiedlu Saska", na pograniczu Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł60 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

English version below: szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wyłączność w Miasteczku Wilanów, ulica Sarmacka, 60 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 154,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na Woli, bardzo blisko stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie jest po generalnym remoncie; nowa kuchnia oraz nowa łazienka, podłogi dębowe. Blok również przeszedł gruntowną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł46 m² 98,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca 0% - Wynagrodzenie biura pokrywa Wynajmujący. Przytulne, eleganckie i ciche 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w kamienicy przy ul. Nowolipki. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję Państwu słoneczne mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Żeglugi Wiślanej 1. Mieszkanie niedawno odświeżone i przygotowane pod nowego właściciela. Lokal mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł51 m² 14 686,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach, tuż przy Lesie Bielańskim. Na 51 m lokalu składają się: - pokój z aneksem kuchennym (22,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł36 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urocze 2 pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie z Parkiem Łazienki Królewskie. Mieszkanie znajduje się w odrestaurowanej kamienicy z lat 30tych przy ulicy Gagarina 33. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł24 m² 23 406 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Digital Broker oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 24,31 m2, usytuowane na piątym piętrze w nowoczesnym budynku przy ulicy Kasprzaka 29C. Mieszkanie jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym tuż przy stacji metra. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł37 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Czy szukasz dla siebie pierwszego mieszkania, które będzie doskonale zlokalizowane, co najwyżej kilka minut pieszo od wejścia do stacji metra? A może w czasie słabnącej wartości złotówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł31 m² 23 974,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przytulny apartament blisko metra Wilanowska, w nowoczesnej zabudowie. W okolicy znajduje się wiele lokali usługowych takich jak sklep Żabka, piekarnia, restauracje. Funkcjonalny 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

515 000 zł38 m² 13 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonała oferta mieszkania dwupokojowego o powierzchni 38,02 m2, znajdującego się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. To miejsce oferuje przestronną strefę dzienną z otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł115 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje piękne, centralnie położone mieszkanie do wynajęcia. Bardzo przytulne, ciepłe i jasne, wypełnione sztuką i światłem. Składa się z przestronnego holu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Radom,mazowieckie

1 423 zł39 m² 36,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę mieszkania na wynajem przy ul. Cichej Idealna propozycja dla osób ceniących sobie bardzo dobrą lokalizację. Nieruchomość znajduje na ósmych piętrze w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Pradze Budynek z 2018r, cegła Wysokość 2,70 m Widok na patio Balkon 4 m Komórka 4 m w cenie Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji - Mokotów,przy al. Gen. Sikorskiego 13. *Mieszkanie: mieszkanie znajduje sie na 5 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Warszawa,mazowieckie

365 800 zł25 m² 14 568 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera _ bez prowizji_ bez podatku pcc lokalizacja: - ok. 4 min spacerem do stacji kolejowej w Pruszkowie - 23 min bezpośrednim połączeniem koleją do Centrum - Bliskość tras szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł37 m² 26 756,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam gotowe, śliczne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca osiedla Przy Arkadii przy ul. Kłopot 4, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

1 012 468 zł91 m² 11 076,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Cena zawiera koszt miejsca parkingowego podziemnego oraz komórki lokatorskiej Białołęka, tarchomin przy skrzyżowaniu ul. Aluzyjnej i ul. Sprawnej > stan deweloperski > rynek pierwotny bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł23 m² 30 199,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Bezpośrednia sprzedaż od właściciela bez prowizji! *** Sprzedam bezpośrednio przytulną i wyposażoną kawalerkę w samym Centrum Warszawy w topowej lokalizacji przy Placu Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

799 500 zł56 m² 14 253,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mokotów - ul. Bernardyńska / gołkowska - 3 pokoje 56 m2. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku przy ul. Bernardyńskiej w Warszawie. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o pow. 38m2 położone na 8 piętrze w budynku 10 piętrowym na Bródnie (ul. Skrajna 3). Warunki najmu: maksymalnie dla 2 osób! Miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł57 m² 114,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie W sercu starej pragi budynek: pięciopiętrowy apartamentowiec wchodzący w skład mieszczącego się pod adresem Kłopotowskiego N o 11 zrewitalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł61 m² 12 805,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

0 % prowizji Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,91 m2 usytuowane na 9 piętrze 11 piętrowego bloku z 1973 roku zlokalizowane na bielanach przy ul. Pabla Nerudy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł21 m² 23 113,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem ogłoszenia jest kawalerka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Gagarina w Warszawie. -mieszkanie na 3 piętrze bez windy z balkonem. -bardzo słoneczne, przytulne, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł37 m² 16 124,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż świetnie skomunikowane, dwupokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem - Warszawa, mokotów, służew, ul. Mozarta 10 Mieszkanie: lokal składa się z pokoju dziennego, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązownicza

Warszawa,mazowieckie

632 000 zł35 m² 17 975 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe o powierzchni 35,16 m2. usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą zlokalizowane w Warszawie -dzielnica Bielany (chomiczówka). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł154 m² 129,87 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy piękny, minimalistyczny i całkowicie odnowiony apartament na prestiżowym osiedlu na Mokotowie. Architektura wnętrza jest perfekcyjnie zbalansowana, a przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy na wynajem nowocześnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 35 m2, co czyni je idealnym dla osób szukających komfortu w funkcjonalnej przestrzeni. Co wyróżnia ten apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł42 m² 109,52 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, przytulne mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 4. piętrze w inwestycji "apartamenty Murano" przy ul. Pokornej, z bezpośrednim dostępem do stacji metra Dworzec Gdański. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł47 m² 21 416,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,60 m , 3 piętro w 7-piętrowej kamienicy z windą z 1951 roku -warszawa, śródmieście, ul. Mokotowska. Zamknięty dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do tego nowoczesnego, przepięknego mieszkania na Warszawskich Włochach, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. To mieszkanie to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł90 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe, oddzielna kuchnia - W kamienicy - al. Niepodległości / Narbutta / Rakowiecka - sgh, metro Pole Mokotowskie - Stary Mokotów Oferujemy na wynajem trzypokojowe mieszkanie o pow. 90 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł45 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 45 m2 przy al. Solidarności 163. Doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego i wygodnego lokum w świetnej lokalizacji. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł84 m² 13 675,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Super lokalizacja przy metro natolin mieszkanie 4- pokojowe 84,09 m2 W idealnej lokalizacji na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Małej Łąki na Natolinie rewelacyjna lokalizacja do metra.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij