Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

2 282 500 zł104 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Warzenia praga bohema, pcc = 0%, mam przyjemność zaprezentować 103-metrowy Penthouse na ostatnim- 3 piętrze z tarasem, w niepowtarzalnym budynku loftowych apartamentów Warzelnia by Bohema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

872 703 zł75 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Wilanowie. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawie w dzielnicy Wilanów - Miasteczko Wilanów Do Centrum Warszawy dojazd zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Marki,mazowieckie

695 000 zł77 m² 9 033,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż Mieszkanie w Markach. Mieszkanie 3 pokojowe, w tym pomieszczenie gospodarcze oraz ogródek. Na terenie mieszkania jest miejsce parkingowe naziemne które pomieści do 3 samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

760 000 zł85 m² 8 983,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na parterze 84,6m + piwnica 9m2 + 2xbalkon + ogródek 60m na ul. Zegrzyńskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie: nowe drzwi wewnętrzne/zewnętrzne, nowe instalacje (elektryczna, wodociągowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł40 m² 15 048,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego 2 pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się na Warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł55 m² 10 950,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 54,7 m2, przy ul. Conrada 10 w Warszawie. Lokal składa się z: - przestrzennego pokoju dziennego, o powierzchni, około 16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiolinowa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu wynajem mieszkania przy ul. Wiolinowa 13. Nieruchomość jest po generalnym remoncie i będziesz pierwszym najemcą. Atuty: - metro - 400 metrów, 2 min. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Żoliborzu. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt. Oprócz czynszu najemca ponosi opłatę do wspólnoty 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł36 m² 12 957,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 w dzielnicy Ursus Skorosze. Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum Ursusa, na ulicy Walerego Sławka przy Placu Tysiąclecia. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polki

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł44 m² 15 918,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeśli poszukują Państwo niewielkiej nieruchomości "szytej na miarę", w cichej oraz bezpiecznej okolicy, to trafili Państwo idealnie. Nasze biuro nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modlińska

Wieliszew,mazowieckie

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z nami kupisz bezpiecznie. Przestronne trzy pokojowe mieszkanie w centrum Wieliszewa. Mieszkanie zostało wykończone w 2014 roku, od tego czasu jest tylko odświeżane. W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie w centralnej części Miasteczka Wilanów! Pokój dzienny połączony z kuchnią i hallem ( ok. 35m2 ) z wyjściem na balkon - 5m2, sypialnia ( ok.13m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł21 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka w nowo powstałym apartamentowcu! Osiedle Bliska Wola Apartamentowiec: kawalerka znajduje się na czwartym piętrze w apartamentowcu z 2020 roku. Piękne nowoczesne lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

562 034 zł42 m² 13 290 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i pcc zalety: - idealne na wynajem - gotowe do użytku - 15 min do centrum możliwość zakupu Z najemcą rynek pierwotny dostępne wykończone mieszkania Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzywoń

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł72 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Jeśli szukasz idealnego mieszkania dla rodziny lub wynajem pokoi to jest oferta dla Ciebie! Mieszkanie jest w doskonałym punkcie komunikacyjnym na warszawskich Jelonkach, niedaleko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł51 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenie duża komórka lokatorska na poziomie -1 oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. Do wynajęcia nowy, nigdy niezamieszkiwany, umeblowany 2-pokojowy apartament znajdujący się na 2.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 269 000 zł67 m² 18 889,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper Jeden z największych deweloperów na świecie. Działają w Europie i Ameryce Północnej (mają swoje biuro m.in. w Empire State Building). Są odpowiedzialni nie tylko za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

581 000 zł29 m² 19 972,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny Apartamentowiec w sercu Bielan posiadający wyjątkowe lokale z ogródkami, balkonami i prestiżowymi tarasami. Uwaga! nie pobieramy prowizji od kupującego A sam zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł110 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie w dobrym punkcie na Pradze Południe. Mieszkanie posiada taras i mieści się na 4 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu. W budynku z tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

997 000 zł67 m² 14 880,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam przytulne, ustawne 3pokojowe mieszanie w budynku z 2000 roku. Lokal znajduje się na strzeżonym osiedlu z piękną zielenią i placem zabaw. Niedaleko znajdują się szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł69 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasycystyczna kamienica Wielkiego Łowczego na ul.Mokotowskiej. Piękne mieszkanie w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy. Lokal składa się z dwóch bardzo przestronnych pokoi z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł24 m² 14 959 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wygodna kawalerka z niskim czynszem dostępna od zaraz Mieszkanie składa się z - kuchni w przedsionku - przestronnego salonu z pojemną szafą i rozkładaną kanapą - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł43 m² 19 930,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Saska kępa, przy ulicy Francuskiej do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m w ogrodzonej kamienicy. Mieszkanie jest bardzo ciche, gdyż okna nie wychodzą na ulicę Francuską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł46 m² 15 434,80 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z widokiem na panoramę miasta Mieszkanie jest narożne co rozszerza perspektywę widoku na Warszawę. Ze względu na położenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

1 088 000 zł75 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł90 m² 13 111,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe dwustronne, wysokie 3 m komfortowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Jego ogromnym atutem jest rozmieszczenie 6 pomieszczeń i 18 metrowy słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

795 670 zł64 m² 12 465,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne M w Inwestycji Pasłęcka 14: udogodnienia: w pobliżu inwstycji znajdują się tereny zielone, lokale usługowe, placówki edukacyjne. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Warszawa,mazowieckie

558 000 zł63 m² 8 829,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Viva invest prezentuje, ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie w bloku na zielonym Bemowie przy ul. Kaden - Bandrowskiego, położone na 9 piętrzę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

283 000 zł31 m² 9 129,03 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Zapraszam serdecznie do obejrzenia słonecznego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji w spokojnej i zielonej okolicy! Mieszkanie znajduje się w Legionowie, tylko około 20 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł126 m² 12 640,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 126,38m2 zlokalizowane na Woli / Mirów ( tuż przy granicy ze śródmieściem. ) nieruchomość znajduję się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

1 244 000 zł93 m² 13 390,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podstawowe informacje Wielorodzinny, siedmio kondygnacyjny, kameralny budynek z 89 mieszkaniami na ogrodzonej działce w spokojnej okolicy. Nie pobieramy prowizji. Zakup bez podatku pcc zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

4 350 zł54 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, w pełni umeblowane, zlokalizowane w ścisłym Centrum Warszawy, przy 100 m od Metro Rondo onz, ul. Twarda 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

4 750 zł45 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brand new spacious apartment, ogrodowa Street, wola, warsaw next to Browary Warszawskie. Apartment with air condition. High standard, modern, well designed apartment. Fully furnished 2 rooms flat with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liwska

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł40 m² 12 599,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry. W sprzedaży posiadam nowe 2 pokojowe mieszkanie w warszawskim Targówku, w pięknej scenerii z bezpośrednim dojazdem do centrum Warszawy jak i innych dzielnic. Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł74 m² 8 424 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Warszawa Stara Miłosna! Bardzo dobry dojazd do Centrum!/24min./ Prezentuje piękne dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z 1998roku przy ul. Fabryczna! Mieszkanie 73,6m2. powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł41 m² 13 211 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

500 metrów od inwestycji znajduje się Stacja Metra Bródno W obrębie jednego kilometra znajduje się piękny Park Bródnowski Dzięki pobliskiej trasie szybkiego ruchu zapewniony mamy szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł26 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowa kawalerka przy metrze. Mieszkanie jest doskonale zlokalizowane. W bliskiej odległości znajduje się stacja metra a do biznesowego centrum przy rondzie Daszyńskiego jest 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

848 656 zł72 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe, dwustronne mieszkanie na ostatnim piętrze, 2 łazienki, loggia, stan deweloperski Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

977 000 zł92 m² 10 667,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie własnościowe w Warszawie Ursus w apartamentowcu przy ul. Dzieci Warszawy. Lokal na 1 piętrze w budynku z windą. Do mieszkania przynależy jedno wygodne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia