Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 616 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | Bliska Wola | Duży taras Avenue Estate prezentuje piękny apartament z ogromnym (100m2) tarasem, z którego rozciąga się widok na Warszawę. Lokalizacja: apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(English below) Westate Praga prezentuje przestronne i jasne mieszkanie na warszawskim Bemowie, przy ulicy Wrocławskiej, osiedle Bemowo Park. Mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł48 m² 15 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na warszawskim Żoliborzu (ul. Przasnyska). Mieszkanie o powierzchni 48 mkw mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy z 1966 roku (rama H).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł57 m² 14 623,50 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo jasne mieszkanie na sprzedaż. Lokal o powierzchni 58 m2 przy Metro Wilanowska. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i oddzielnej kuchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł37 m² 21 907,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowej zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł56 m² 12 214,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania przy ul. Janinówka na warszawskim Targówku. Mieszkanie jest narożne, wystawa zachód( pokoje) i północ ( kuchnia). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

8 610 zł162 m² 53,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia nowoczesnego apartamentu w zabudowie szeregowej. Apartament znajduje się w świetnie skomunikowanym i szybko rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł55 m² 18 163,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 zlokalizowane w Apartamentowcu na Mokotowie / Wilanowska Tuż obok Metra. Budynek o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Murmańska

Warszawa,mazowieckie

607 000 zł40 m² 15 175 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni ok. 40 m2 usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2012 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe w pobliżu ul.Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł57 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.05m2 znajdujące się na przepięknym Górnym Mokotowie przy ulicy Cieszyńskiego 1A. Lokal mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł138 m² 20 707,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

English version below: kamienica Apartament 138 m2, warszawa Śródmieście, al. Niepodległości Mamy do zaprezentowania przestronny apartament na wyłączność o powierzchni 137,63 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł39 m² 14 395,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 38,90M2, 2 pokoje, wola, ul.SZULBORSKA REZERWACJA Na sprzedaż: Mieszkanie znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskiej Woli, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł48 m² 82,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament o powierzchni 48.32 m2 składający się z 2 pokoi, łazienki, przedpokoju i kuchni otwartej na salon. Lokal znajduje się w budynku o wysokim standardem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Lolakl w stanie do remontu, posiadam klucze do lokalu. Zakup za gotówkę Lokal w którego skład wchodzi : - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Marki,mazowieckie

580 000 zł59 m² 9 907,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Na parterze budynku znajduje się salon z aneksem kuchennym, dwoma pokojami oraz łazienką. Z salonu wyjście na taras i ogród. Powierzchnie: dostępne media : en.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł51 m² 13 510,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,7 m usytuowane na 7 piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane - Warszawa, praga-Południe, ul. Kobielska. Stan mieszkania do remontu. Piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

670 000 zł66 m² 10 193 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwustronne, usytuowane blisko pętli autobusowej linii miejskiej (450 m) trzypokojowe, wygodne mieszkanie o powierzchni 66 m 2 położone na 2 piętrze dwupiętrowego budynku.Ciche zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł70 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkania na Woli, ulica Ordona 5, 70 m2, piętro 2, winda, z szerokim, dużym trasem oraz małym balkonem przy sypialni. Rozkład apartamentu: kuchnia z salonem oraz dwie osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Marki,mazowieckie

650 000 zł119 m² 5 456,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

0% prowizji 0% pcc Bezczynszowe. Oddane do użytku. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 119,13 m. kw. Z balkonem 4,77 m. kw. Mieszkanie w całości zlokalizowane na 1 piętrze i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

848 000 zł58 m² 14 620,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

2 - pokojowy lokal mieszkalny Lokalizacja: warszawa / Praga Płd / Gocław / Mikołajczyka Piętro: 1/4, powierzchnia: 53 mkw (2pokoje, widna kuchnia, łazienka) + balkon 6 mkw Rok budowy: 1991 Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowa

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł51 m² 16 372,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe dwustronne mieszkanie, nie wymagające wkładu finansowego, zlokalizowane na Bielanach. Lokal jest świetnie skomunikowany: - kilka minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

499 999 zł27 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Warszawy ulicy Jana Pawła II 20. *Zakup za gotówkę* Lokal znajduję się na dziesiątym piętrze w piętnastopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł69 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Cenisz sobie wysoki standard, świetną lokalizację i dobry dojazd do centrum stolicy, bliskość galerii handlowo - usługowej, a jednocześnie dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zachęcam do zakupu przestronnego i praktycznego mieszkania, które znajduje się przy ulicy Josepha Conrada - Bielany Chomiczówka. Powierzchnia użytkowa tego mieszkania wynosi 54 m2. Dodatkowo (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 250 zł43 m² 74,94 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Sowińskiego. Mieszkanie o powierzchni 43,37 mkw znajduje się na szóstym piętrze w dokładnie strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwankowskiego

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł46 m² 12 770,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Bemowie, w dzielnicy Jelonki Północne. To spokojna okolica z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów oraz terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł79 m² 12 710 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Wyjątkowe , doskonale doświetlone mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - około 300m od stacji Metro Wilanowska Pierwotnie mieszkanie 4 pokojowe zostało przekształcone na 3 pokojowe i aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kulczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł49 m² 14 110,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w naszej ofercie na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,90 m na Ursynowie. To świetna propozycja dla rodziny, pary i osób ceniących bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 481 622 zł86 m² 17 192,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży dewelopera Sławek posiadamy jeszcze 2 inne mieszkania 2 pokojowe W podobnym metrażu fenomenalny widok Z okien mieszkania I tarasu - panorama warszawy przed oknami! Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Radom,mazowieckie

1 800 zł48 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuje do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 47, 65m2 położone na pierwszym pietrze niskiego bloku na osiedlu XV-lecie. Do mieszkania przynależy balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Rusznikarska

Warszawa,mazowieckie

1 890 zł20 m² 94,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Rusznikarskiej 6. *Kamienica, w zacisznej części Grochowa. *Budynek w 2019 roku przeszedł gruntowny remont i przearanżowanie podwórka. *W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł73 m² 11 232,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Opis: oferujemy do sprzedaży przytulne, słoneczne i ciche mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego w osiedlu "chomiczówka". Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł38 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Bródnie na Targówku w Warszawie! *** Mieszkanie w stanie do remontu. Możliwość przesłania zdjęć wnętrza dla zainteresowanych osób. 400 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezntowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie na Targówku ( ok. 47m2), na które składają się: - dwa pokoje (ok. 12,5m + balkon ok 4m2 oraz ok. 20m2) - widna kuchnia (ok. 5,5m2) - łazienka ( ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł45 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 45 m2, piętro 5/23 z windą, w budynku z 2007 r. przy ul. Słomińskiego, śródmieście, muranów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4100 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł37 m² 67,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie dostępne od 1 marca 2024r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Sowińskiego. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Warszawa,mazowieckie

602 000 zł41 m² 14 530,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,43m2, usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Bemowie- osiedle Jelonki. Wokół dużo zieleni a bloki ustawione są daleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

1 950 zł31 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu urocze mieszkanie na wynajem w Mińsku Mazowieckim. Ta nieruchomość o powierzchni 31 m2 to idealne miejsce dla singla lub pary szukających komfortowego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche 4 pokojowe (pokój z kuchnią 23m2, pokoje (13m2, 11m2, 11m2) mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Górnym Mokotowie blisko Metra Wilanowska. Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Piastów,mazowieckie

540 000 zł37 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe, 1 piętro w 2-piętrowym bloku z 2013 roku -piastów, ul. Warszawska. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia z wyposażeniem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł38 m² 12 763,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2, zlokalizowane 700 m od Centrum Praskiego Koneser. Doskonała propozycja dla singla/pary oraz dla inwestora pod wynajem. Mieszkanie w stanie do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij