Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji.Cena najmu zawiera czynsz Jana Pawła II , mieszkanie jednopokojowe z oddzielną widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane + pralka, lodówka. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tenisowa

Józefosław,mazowieckie

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam do sprzedania, przestronne, trzypokojowe, mieszkanie o powierzchni 66,52m2 w centrum Józefosławia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku, zakupione w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż oferuję ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum oraz innych części Warszawy. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oczapowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł101 m² 19 805,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny Apartamentowiec w sercu Bielan posiadający wyjątkowe lokale z ogródkami, balkonami i prestiżowymi tarasami. Uwaga! nie pobieramy prowizji od kupującego A sam zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł144 m² 15 972,20 zł/m²

 

Piętro:17/22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie w doskonałym standardzie przy Metro Warszawa Gdańska. Mieszkanie o powierzchni 144 m2 składa się z dużej kuchni, salonu i części jadalnej, salon i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwicka

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł59 m² 16 779,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie blisko Park Łazienki Królewskie Kamienica z 1954 r cegła Wysokość pomieszczeń 2,75 m Ekspozycja na 3 strony świata: wschód, zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pelikanów

Piaseczno,mazowieckie

639 000 zł75 m² 8 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio 75 m2 - bardzo ładnew mieszkanie dwupoziomowe w doskonałej lokalizacji - 3 pokoje, 2 łazienki, garderoba. Mieszkanie po remoncie w 2019 roku. Gotowe do wprowadzenia Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkania dostępne od 7.07.2023 roku Oferujemy do najmu dwupokojowe mieszkanie (38 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brzeziny

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł49 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Wynajmę bardzo ładne nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,1 m2. Lokal mieści się na parterze 2-piętrowego budynku z 2022 r. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

379 000 zł49 m² 7 683 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedamy mieszkanie dwupokojowe w Legionowie na cichym, zielonym osiedlu Sobieskiego. Rok budowy: 1992r. Lokal o powierzchni 49,33m2, usytuowany na 1 piętrze w budynku 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł59 m² 15 067,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego mieszkania na warszawskiej woli. Lokalizacja: - przystanek autobusowy/tramwajowy znajduje się pod samym domem - Park Moczydło 1km - Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

538 000 zł50 m² 10 846,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 49 m2 znajdujące się na Gocławku. Pomieszczenia są w kształcie kwadratu z wyjątkiem salonu oraz holu co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł35 m² 15 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m ,1 piętro w 3-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1990 roku -warszawa, targówek, ul. Mokra Piwnica, aneks kuchenny Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł71 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,3m2, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Włodarzewskiej. Lokal na parterze w 3 piętrowym budynku z cegły z 2000 roku, z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Giełdowa

Warszawa,mazowieckie

5 600 zł75 m² 74,67 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 75 m klimatyzowane, pierwszy najem po remoncie, położone przy ul. Giełdowej w idealnej lokalizacji blisko Centrum, w prestiżowej dzielnicy biznesowej na warszawskiej bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł56 m² 13 891,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej zabudowie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość: na powierzchnię lokalu 56,15 m2 jest dwustronne i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł25 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w najpiękniejszej kamienicy na Warszawskim Powiślu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy z windą z początku XX w. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

3 450 zł50 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! do podpisania umowy niezbędne jest zaświadczenie O zatrudnieniu oraz średnich, miesięcznych dochodach netto za ostatnie trzy miesiące. Oferujemy do najmu okazjonalnego komfortowe, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 36 mkw zlokalizowane na zielonym Powiślu przy ul. Fabrycznej 9. Mieszkanie mieści się w budynku z ochroną na 1 piętrze. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagórzańska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł103 m² 7 395,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Proponujemy dwupoziomowe mieszkanie z poddaszem i ogródkiem w spokojnym miejscu, pełnym zieleni. Na powierzchni 102,63 mkw zaplanowano: na parterze, o powierzchni 37,41mkw: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Chłodnej. Mieszkanie o powierzchni 58m2 ma trzy pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę, wc, korytarz z szafą i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł56 m² 15 023,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

***we speak english - please do not hesitate to contact us*** oferta na wyłączność. Mieszkanie dostępne od zaraz! Idealne dla pary lub singla. Doskonała inwestycja pod wynajem! dwupokojowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

319 000 zł35 m² 9 114 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Firma Fine Properties ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią znajduje się w miejscowości Jabłonna na ul. Leśnej. Do dyspozycji przyszłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł42 m² 11 084,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa lokalizacja Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie 41,5m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Pradze Północ. Kamienica z 1955 roku (klatki schodowe po remoncie) , mieszkanie ciche. Okna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

429 500 zł34 m² 12 632,30 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na Grochowie w pobliżu stadionu Orzeł, ul. Siennicka. Układ mieszkania mieszkanie dwustronne, rozkładowe. Obecnie mieszkanie zostało przekształcone na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosenna

Ząbki,mazowieckie

665 000 zł79 m² 8 449,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe o powierzchni 78,7 m ,1 piętro w bloku z 2008 roku- ząbki, centrum, ul. Wiosenna. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2008roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł59 m² 8 429,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim przy ul. Budowlanej. Blok z 2004r. Powierzchnia mieszkania 59,2m2, usytuowane na parterze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewinowska

Warszawa,mazowieckie

584 000 zł58 m² 10 156,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nieruchomość usytyowana na 3 piętrze w budynku z windą z 2005 roku na Zaciszu. Mieszkanie przestronne, jasne, z widokiem na patio z ekspozycją na wschód. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymczaka

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł61 m² 11 066 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy na prezentacje! Na sprzedaż słoneczne 3 pokoje na Woli. Własność - spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, bez księgi wieczystej (nie ma przeciwwskazań do jej założenia), grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

768 297 zł51 m² 14 944,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na 3 piętrze w doskonale zlokalizowanej inwestycji przy ul. rtm Pileckiego. Nowoczesna architektura oraz bliskość komunikacji sprawiają, że oferta jest idealna dla osób potrzebujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

1 320 zł13 m² 101,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *kawalerka na parterze w kamienicy z 1936 roku w zielonej, cichej i spokojnej okolicy. *Grochów, świetny punkt komunikacyjny, zaledwie 190 metrów do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł57 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Do sprzedania bardzo klimatyczne, rozkładowe mieszkanie w zielonej, przedwojennej części Żoliborza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze bardzo charakterystycznego budynku przy placu Wilsona (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł69 m² 10 537,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetna lokalizacja przy samym Metrze Ursynów. W najbliższej okolicy szkoły wyższe, średnie oraz przedszkola czy żłobek. Pełna infrastruktura. Dużo terenów zielonych. Bardzo wygodny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie, w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Wąwozowej 18, na osiedlu z ochroną i monitoringiem. *Na powierzchni 56 m2 znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł72 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe do własnej aranżacji przy ul. Kobielskiej na Grochowie. Nieruchomość o powierzchni 72m2 usytuowana jest na 1 piętrze w bloku z 1984r. Lokal mieszkalny składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

986 000 zł62 m² 15 903,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Metro Pole Mokotowskie 5 min pieszo Kamiennica przedwojenna 1934 r, cegła Wysokość 2,90 Ekspozycja północny - wschód Balkon 3 m Wszystkie okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł30 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio do wynajęcia, o powierzchni 30m2, parter/4 bez windy w kamienicy z 1905r przy ul. Lwowskiej, śródmieście. Doskonałe dla singla/singielki lub pary, również na gabinet. Cena: 3 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł37 m² 22 225,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m2 w unikatowej inwestycji Art Deco Apartamenty na Woli projekt w stylu kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł103 m² 101,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 103 m2 w centrum biznesowej części Warszawy. Apartament: w apartamencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł56 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję Państwu na sprzedaż zadbane 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej(płatne dodatkowo 32tys.) zlokalizowane na chronionym osiedlu z monitoringiem. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Legionowo,mazowieckie

490 000 zł52 m² 9 474,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią (51,72m2) i tarasem, w bardzo dobrej, zacisznej lokalizacji, na zamkniętym osiedlu ul. Piłsudskiego. Doskonałe dla rodzin z małymi dziećmi.