Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki apartament na wynajem zlokalizowany na Pradze Północ w bezpośrednim sąsiedztwie Stadion Narodowy. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł113,66 m² 13 901 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z dużym potencjałem w przedwojennej kamienicy z dwoma balkonami w sercu willowej części Ksawerowa. Do mieszkania przynależy własne poddasze znajduje się bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48,60 m² 13 148 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Polecamy jasne, ciche z widokiem na zieleń 3 pokojowe na Bielanach Możliwość rearanżacji pomieszczeń Budynek z 1969 r, po termoizolacji, wymiane przewody instalacyjnyjne, 2 dźwigi windowe,.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł144 m² 138,89 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

To apartament dla osób, które wybierają jakość, wygodę i prestiżową lokalizację - bez kompromisów. Atuty nieruchomości: reprezentacyjna strefa dzienna idealna do życia i spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł101,45 m² 8 181,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu do sprzedawania 12 segmentów bezczynszowych, o różnych powierzchniach, rozkładach pomieszczeń i cenach: budynek A1 - 101,45m2 ul. Błękitna 24/1 - cena 830tys.zl Budynek A2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, urządzone pod klucz mieszkanie, do zamieszkania od zaraz w najnowszej inwestycji Apartamenty Jarzębinowa 2 Nowy Dwór Mazowiecki. Kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 000 zł34,85 m² 15 150,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, białołęka bez Podatku pcc! Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 65,2 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 1970r., przy ulicy Stefana Baleya - Rakowiec. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 532 090 zł52 m² 29 463,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Avenue Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą kameralnego, nowoczesnego, dwu pokojowego mieszkania o powierzchni 50,9 m2, położonego w prestiżowej dzielnicy Mokotów. Sprzedaż bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 36m2 w doskonałej lokalizacji na Żoliborzu. Kępa Potocka. Mieszkaniemieszkanie przez dłuższy czas było wynajmowane. Właściciel podzielił je na 4 małe pokoje (ścianki.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł35,90 m² 18 356,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronna kawalerka na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie do remontu. Jeśli szukasz nieruchomości pod inwestycję lub na własny wygodny użytek, to jest oferta dla Ciebie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69m2 z ogródkiem o powierzchni około 200m2. Mieszkanie znajduję się w Łoziskach obok Piaseczna. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie - Warszawa, białołęka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania położonego nad.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62,40 m² 12 019,23 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,4 mkw., idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Położone w zielonej okolicy, zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

987 900 zł52 m² 18 998,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty Mariusz Poręcki   Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z naturą - Twoje miejsce na Mokotowie Szukasz balansu między tempem metropolii a spokojem zielonej okolicy? To.

Szczegóły ogłoszenia

1 426 495 zł69,15 m² 20 628,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe elegancko wykończone mieszkanie z dwoma tarasami w prestiżowej inwestycji przy metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,5 mkw. z balkonem, usytuowane na 2. Inwestycja znajduje się w spokojnej części Marek, tuż przy granicy z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł26,74 m² 19 633,51 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż nowoczesnej kawalerki Warszawa, ursus, ul. Edwarda Habicha 7. Mieszkanie Stylowa kawalerka w doskonałym stanie, wykończona z dbałością o detale. Jasne wnętrze z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 59 m2, na którą składają się: - salon połączony z aneksem kuchennym, - oddzielna sypialnia, - pokój z niewielką garderobą, - łazienka, - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, ciche 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia! Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 6 piętrze z 8 w nowym budynku przy ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Pileckiego na Osiedlu Młodych. Najemca będzie pierwszym zamieszkującym mieszkanie. Dobra lokalizacja, szybki dojazd do Warszawy zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł88 m² 19 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa wola ul górczewska 80 Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny apartament o powierzchni 88 m , położony w zielonej i doskonale skomunikowanej części Warszawy - na Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 700 zł60 m² 14 128,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań deweloperskich w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,20 m² 13 252,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m , położone na wysokim parterze (jak 1. piętro). Kameralny budynek z 2008 roku na osiedlu Majowy Zakątek przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł52 m² 16 326,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie z duszą, widokiem i światłem - idealne dla twórcy i artysty. (jest możliwość zakupu na kredyt) Na sprzedaż wyjątkowe, ze względu na swoją historię oraz wykonanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 509 zł40,13 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 40 m w Warszawie, dzielnica Wola, w doskonałej lokalizacji blisko centrum. Budynek jest monitorowany i chroniony, do dyspozycji mieszkańców zadbane patio. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł65 m² 14 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Fasolowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 858 642 zł88,74 m² 20 944,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dwoma ogródkami w standardzie deweloperskim na Mokotowie, w nowoczesnym budynku. Budynek będzie oddany do użytku 31.12.2026 r. Idealny dla rodziny Z dziećmi! Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 zł81 m² 85,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy po kompleksowym odświeżeniu | Eko-Park, mokotów (ul. Chodkiewicza) Do wynajęcia stylowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m , położony na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56,30 m² 18 650,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2013 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł52,50 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, odnowione mieszkanie położone w sercu Śródmieścia Południowego [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł131,53 m² 13 609,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu o powierzchni 131 m , położonego na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Masłowieckiej 18, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na wysokim parterze w spokojnej i zielonej części Zielonki, przy ul. Przemysłowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł48,20 m² 19 688,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Najważniejsze zalety tej nieruchomości: - mieszkanie po przeprowadzonym generalnym remoncie (obejmującym także wymianę instalacji elektrycznej oraz wodno - kanalizacyjnej i położenie gładzi na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 221 812 zł138,30 m² 23 295,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Avenue Estate prezentuje wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Royal Garden Wilanów przy ul. Zdrowa To idealne miejsce dla osób ceniących sobie przestrzeń, zieleń oraz prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,10 m² 10 671,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Targówek. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części dzielnicy Targówek - Bródno. Do metra "bródno" dojedziemy w pięć.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł109 m² 18 339,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Zapraszam na dzień otwarty w sobotę 25 kwietnia w godzinach 10:00 do 18:00. Zadzwoń do nas i zarezerwuj dla siebie komfortowy czas na zapoznanie się z tym wyjątkowym mieszkaniem. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 155 zł64,07 m² 16 546,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji dla kupującego brak podatku pcc możliwy system płatności 20/80 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni 64,07 m2.Składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł71 m² 19 718,31 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić apartament w centrum biznesowego Mokotowa! Atuty: trójstronna orientacja na strony świata Loggia wychodząca na ciche patio Dźwiękoszczelne okna.