Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

760 000 zł33 m² 23 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Komputerowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60,33 m² 9 117 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60,33 m2 położone na pierwszym piętrze na Osiedlu Ilona. Mieszkanie dwustronne wschód zachód, duży pokój z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31,25 m² 13 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie dwupokojowe położone na III piętrze III piętrowego bloku. Wykaz pomieszczeń: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój, łazienka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestawiam Piękne 2-pok. mieszkanie przy metro Ratusz Arsenał. Lokalizacja: aleja Solidarności - Świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie pełną infrastrukturę miasta oraz bliską odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

526 162 zł44,59 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł52,41 m² 13 070,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie na Grochowie kameralne, jasne i z potencjałem, położone w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość wyróżnia się dwoma niezależnymi wejściami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł88 m² 22 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 87,60m2 (realnie 92m2) zlokalizowany na zielonym Mokotowie przy ulicy Wiktorskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł88 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana Bacha budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz miejsca, gdzie po prostu wnosisz walizki i zaczynasz nowy rozdział? Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania w sercu warszawskiego Rembertowa (ul. Chruściela Montera.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł114,34 m² 20 115,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1933 roku na rogu Alei Niepodległości oraz ul. Koszykowej. Powierzchnia 114,34 m2 | dwustronne wschód-zachód | 5 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50,70 m² 13 708,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7 m2 przy ul. Heroldów 19C na warszawskich Bielanach. Lokal położony na 3 piętrze w budynku z 1998 roku, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł51,25 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,25 m Warszawa, ul. gen. S. Kaliskiego - funkcjonalne i komfortowe, położone na I piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł31,31 m² 16 767,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Luciana Pavarottiego - Miasteczko greenwood budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z 2023 roku nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47 m² 14 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji sprawnie skomunikowanej z centrum Warszawy. Na sprzedaż 3-pokojowe z możliwością zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:24/27

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 94 m zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Bliska Wola Tower na warszawskiej Woli. Lokalizacja Bliska Wola Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 828 zł51,08 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Jdk Nieruchomości jako partner w sprzedaży przedstawia I etap nowoczesnych mieszkań na prestiżowym Osiedlu Kochanowskiego. Lokalizacja: ul. Jana Kochanowskiego, sochaczew ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł36,21 m² 9 251,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania położonego na parterze, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł75 m² 23 867 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eng below Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie po remoncie, wykończone w wysokim standardzie, z imponującą przestrzenią zewnętrzną. Przemyślany układ, dwustronna ekspozycja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł60,15 m² 14 879,47 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Warszawski Świt budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 451 495 zł44,03 m² 32 966,04 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w najlepszym miejscu dla życia w centrum Warszawy 10 minut metro Rondo onz 20 minut - do Dworca Centralnego i centrum handlowego Złote Tarasy Na sprzedaż elegancki 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 916 zł36,52 m² 14 236,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Piaseczno - józefosław I 519916 zł I bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera możliwy zakup bez zgody mswia Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33,80 m² 29 289,94 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam nowoczesny Apartament na Grzybowskiej. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz kluczowych punktów biznesowych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny trzy pokojowy apartament W stylu skandynawskim Z 2 dostępnymi miejscami parkingowymi W ścisłym centrum czeka na pierwszych najemców Wysoki standard | Parking | Blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mieszkanie jest w pełni wykończone, z użyciem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63 m² 13 476,19 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Aleksandra Świętochowskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, 50 m2, ul. Zwycięzców 40, saska Kępa, praga-Południe Budynek: oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze apartamentowca przy ul. Zwycięzców 40.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie na Starym Mieście ul. Franciszkańska 3 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego w samym sercu warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55,70 m² 14 344,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , zlokalizowane przy ul. Remiszewskiej na Targówku Mieszkaniowym. Jest to gotowy produkt inwestycyjny, przystosowany do wynajmu na pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe komfortowe mieszkanie o pow ok 70m2 w cichej i zielonej okolicy Kabat. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:38

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 120 m , usytuowany w prestiżowym apartamentowcu Złota 44, w samym sercu Warszawy. Lokalizacja Apartament znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycyjny apartament we Włochach - Aleje Jerozolimskie. 25m, piętro 3/4 Pokój , kuchnia w aneksie , łazienka. 2016 rok Klimatyzacja Taras 20m Ekspozycja zachodnia Budynek z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 278 zł40,09 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona apartamenty gotowe do odbioru! Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości zieleni i bliskości terenów rekreacyjnych, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 200 zł58,18 m² 15 953,94 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Czy marzysz o porannej kawie na trawie, ale nie chcesz rezygnować z wygód miejskiego życia? To mieszkanie na parterze to prawdziwa perełka, która łączy oba te światy. Wyobraź sobie: wracasz.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne , urządzone mieszkanie położone w ścisłym Centrum. Atrakcyjna lokalizacja i świetny punk komunikacyjny sprawiają, że mieszkanie idealne jest dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe Powiśle | apartament od zielonego patio | przestrzeń i światło | Bulwary i metro w zasięgu spaceru design I funkcjonalność Do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł76,08 m² 7 360,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szukasz mieszkania, które oferuje realną przestrzeń do życia? Przy Baczyńskiego 4 znajdziesz dom, który łączy funkcjonalność z unikalnym stylem - Na 76 m każdy z domowników znajdzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ursus | 2 pokoje | 58 m | 1. piętro | Dwustronne | Winda | Osiedle zamknięte Na wynajem okazjonalny wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Apartamentowej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł89 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Film Video + spacer 3D dołączone do oferty. Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Sadybie, w sąsiedztwie centrum handlowego Sadyba Best Mall. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł53,22 m² 19 729,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kazimierza Promyka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Stefana Łyszkiewicza Pechowca budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44,80 m² 82,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem na ulicy Gizów 3. Prezentowana nieruchomość to przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,8 m2. Usytuowane na 5 piętrze bloku.