Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 593 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 593 ogłoszenia

556 000 zł36 m² 15 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Gładkiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1936 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 078 056 zł57,96 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprawdź funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,96 m w nowoczesnej inwestycji Popularna 35 w Warszawie Stare Włochy. Zaawansowanie prac 80%. Odbiory w tym roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią w Manufakturze Praskiej (przez ścianę z Portem Praskim). Mieszkanie położone jest przy Porcie Praskim, po przejściu kilkuset metrów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł32,02 m² 23 422,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie inwestycyjne Bliska Wola Mieszkanie 32, 02m2 Bliska Wola, niedaleko Centrum Warszawy Atrakcyjna cena oraz bardzo dobra lokalizacja Kupujący nie płaci podatku 2% pcc Cena brutto (zawiera podatek.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł42 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy, położony w prestiżowej inwestycji Towarowa Square przy ul. Prostej, w samym sercu biznesowego centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł38 m² 17 315,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Pradze Południe - Saska Kępa. W dobrej lokalizacji z szybkim, autobusowym dojazdem do centrum, ok. kwadrans od Metra.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez Prowizji od najemcy. Komfortowe, świeżo po remoncie mieszkanie zlokalizowane na Pradze Północ na ul. Grajewskiej. Mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy. Budynek po remoncie z nową elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł42 m² 14 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Wykończ jak lubisz najbardziej 42 m | duży salon | osobna kuchnia |winda|blisko metro czy centrum handlowe | idealne pod wynajem | winda Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł134,51 m² 24 533,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 134,51 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych części Mokotowa przy ul. Jana Pohoskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł69,44 m² 86,41 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na Mokotowie przy Jana Pawła Woronicza 33b. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z jasną kuchnią oraz dzielącą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,50 m² 17 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Wiślickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł46 m² 25 543,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

12 700 zł150 m² 84,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu przestronnego, eleganckiego apartamentu o powierzchni 150 m , zlokalizowanego w prestiżowej części Miasteczka Wilanów na spokojnych i zielonych Błoniach.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł69,20 m² 5 332,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż. W atrakcyjnej cenie i lokalizacji Może funkcjonować jako lokal biurowy ( sąsiedztwo kancelarii adwokackich, świetna lokalizacja na prowadzenie biura lub kancelarii).

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł48,97 m² 17 521 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte oaze ciszy I spokoju W zielonej enklawie na mokotowie przy ul górskiej. Mieszkanie o powierzchni 48,97M, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł55,70 m² 15 798,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Królewska Rezydencja na Saskiej Kępie Luksus, widok i Schody do Nieba! Słuchajcie Państwo, sprawa jest poważna. Jeśli myśleliście, że luksus kończy się na złotych klamkach w Dubaju, to.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52,90 m² 10 113,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 52,9 m2, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - dwóch pokoi sypialnianych - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie | Mokotów | blisko Galerii Mokotów | rynek pierwotny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie - w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, 1 etap - 8 lokali mieszkalnych. Zakończenie IV kwartał 2025 r. ( inwestycja 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej ) Dom 1h -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania w doskonałej lokalizacji na Mokotowie? To 47-metrowe mieszkanie przy ul. Zygmunta Modzelewskiego 23 to idealne połączenie funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł41,50 m² 14 987,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 41.5 m2, parter/10 z windą w budynku z 1973 roku, Bielany, Piaski. Do remontu lub wykończone, idealne dla singla/singielki, pary, małej rodziny, także.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 35 m 2 piętro, umeblowane. Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 500 zł75 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do wprowadzenia 75m2, 3 pokoje, 140m2 ogródka, 2 miejsca postojowe, bezczynszowe, wawer Nadwiśle Budynek: polana Wawer to inwestycja kameralnych mieszkań bezczynszowych. Każdy dom zawiera dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 851 zł30 m² 17 928,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,09 m2 + ogród 66,28m2 promocja na parking podziemny tylko teraz 20.000 ZŁ OSTATNIE KAWALERKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT SPACEREM WKD 12.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, ciche mieszkanie o powierzchni 27 m w samym sercu Warszawy (śródmieście) przy ul. Gen. Andersa. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7-piętrowej kamienicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajme piękny apartament na warszawskim Bemowie,przestronny i komfortowy, kąpletnie wyposażony,oddzielna kuchnia,balkon z widokiem na miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł80,50 m² 19 254,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ursynów | Imielin | Metro Prezentuje Państwu lokal który spełni potrzeby na najbliższe lata. Bardzo przestronny i dobrze doświetlony w idealnej wręcz lokalizacji. Jeśli potrzebujesz kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

1 984 000 zł61,94 m² 32 031 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 16 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also can speak English Mieszkanie w nowoczesnym budynku z recepcją, obok Portu Praskiego, historycznej dzielnicy, która zmienia wizerunek Pragi Północ na pokazujący jak Warszawa się zmienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł75 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł47,60 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rakowiecka 2b to adres, którego nie trzeba przedstawiać mieszkańcom Warszawy. Niektóre mieszkania kupuje się wyłącznie zimną kalkulacją To kupuje się również sercem. 47,6 m przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

533 000 zł42,50 m² 12 541,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,5 m położone na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku na warszawskim Bródnie. Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ z dwoma oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł84 m² 14 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 4 pokoje Józefosław przy Lesie Kabackim Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących przestrzeń, prywatność i bliskość natury. Na sprzedaż stylowe, bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 w centrum Piaseczna zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy ulicy Warszawskiej. Trzy osobne, ustawne sypialnie, 2 łazienki, przestronna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł54,56 m² 9 879,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Radzyminie + 2 miejsca parkingowe w cenie! Cena: 539 000 pln Powierzchnia mieszkania: 54,56 m Liczba pokoi: 3 Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł27,71 m² 22 013,71 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,71 m , położone w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Bagno tuż obok Placu Grzybowskiego oraz Pałac Kultury i Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane w świetnej części Legionowa. Mieszkanie składa się z przytulnej sypialni, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 198 zł44,34 m² 14 799,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 44,34m2 z kameralnym ogródkiem w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Bemowo Chrzanów. Zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł58 m² 15 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie | sprzedaż | warszawa | ursynów | koński jar 58 m2 I 925 000 pln Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 470 000 zł162,95 m² 9 021,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle domów bliźniaczych w Radości Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową, która wkrótce zostanie oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł107 m² 140,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu stylowy apartament do wynajmu w modnej i pożądanej lokalizacji przy ulicy Pięknej w Warszawie. Lokalizacja: chętnie odwiedzana, a także.