Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

1 340 000 zł38,40 m² 34 895,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowy apartament w inwestycji "apartamenty Grzybowska 4" [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Ciche, jedno sypialniane mieszkanie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł69,66 m² 9 747,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferuję do sprzedaży przestronny, atrakcyjny apartament o pow. 69,66 m2, położony w samym sercu Ciechanowa przy ul. Wincentego Witosa 61a. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 459 000 zł124,23 m² 11 744,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Stan deweloperski, bez prowizji, bez pcc Nowa inwestycja w trakcie realizacji: nieruchomość znajduje się blisko granicy z Warszawą (około 1 km). Deweloper jest lokalną firmą, która działa.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł41,20 m² 18 689,32 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Warszawa Śródmieście / Powiśle ul. Kruczkowskiego / Solec - 41,2 m2 / 2 pokoje + balkon / piwnica / 7 min spacerem do stacji metra Centrum Nauki Kopernik We speak English Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na ósmym piętrze w inwestycji przy ulicy Ceramicznej 18 na tarchominie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł57 m² 117,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 57m2, piętro 4/10 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Kolejowej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie na ul. Piwarskiego blisko ul. Dolnej i Warszawianki. Trzy pokoje, w tym salon połączony częściowo z kuchnią , dwie osobne sypialnie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne M2 na Tarchominie z oddzielną- widną kuchnią. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,1 m, położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na Oś Królewska, oferujący dwa miejsca parkingowe. Nieruchomość składa się z trzech komfortowych pokoi, w tym przestronnego i doskonale doświetlonego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 600 zł48,15 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferuję Państwu do sprzedaży wyjątkową nieruchomość ze względu na fantastyczne położenie na Starym Mieście przy ul.Świętojańskiej tuż przy Placu Zamkowym. Salon , sypialnia , łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 176 504 zł82,80 m² 14 208,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Segment 82,80 m | 4 Pokoje | Ogród | Parter i Piętro Wawer | Salon na Południe | 0% pcc | Bez Prowizji Dom z własnym ogródkiem - idealne rozwiązanie dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł105 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, nowoczesny apartament 3-pokojowy na Osiedlu Leśnym - 104 m + 2 balkony + miejsce parkingowe w garażu - Fort Bema Najważniejsze atuty: 104 m przestrzeni - jasne, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł76 m² 12 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Henryka Brodatego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł34 m² 20 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Krajewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1937 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

650 000| sprzedaż | mieszkanie | 42,2 m2 | 2 pokoje | julianów/józefosław | julianowska Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł69,66 m² 11 455,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń, prywatność i spokój, a jednocześnie znajduje się blisko wszystkiego, co potrzebne na co dzień? Ta oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle.

Szczegóły ogłoszenia

521 360 zł34,30 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji! - kolejny - etap inwestycji ( budynek J ). Termin odbiorów: IV kwartał 2027 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością prezentuję dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, powierzchnia lokalu to 54 mkw. plus duży balkon oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, lokal posiada również komórkę.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł49,20 m² 10 569,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,2m2, po generalnym remoncie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się. Usytuowane na I piętrze w bloku zlokalizowanym w Mińsku.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44 m² 14 545,45 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 6. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 84m2, 3 pokoje, 2 łazienki, wola Budynek: oxygen Residence przy ul. Wronia 45 w Warszawie to nowoczesny apartamentowiec, znajdujący się w biznesowej części Woli, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł100 m² 39 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w najwyższym standardzie Inwestycja Towarowa Square pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez cenioną pracownię architektoniczną dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29,99 m² 16 638,88 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Puszczy Solskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł50,27 m² 9 926,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 50,27m2 (3 pokoje) z ogródkiem 177m2 oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł35,73 m² 22 390,15 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na parterze, lokal mieszkalny z tarasem i ogródkiem o powierzchni około 40 m2. Inwestycja położona wśród nowych apartamentowców, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł72,72 m² 20 489,55 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Westate Wola z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,72 m z dużym balkonem 10,31 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł158 m² 10 126,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Duże mieszkanie w centralnej oraz spokojnej części Józefowa - idealna lokalizacja Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 150 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 789 472 zł119,14 m² 31 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję na prestiżowym Mokotowie Górnym przy ulicy Orkana w stylu willowym. Apartamenty Orkana to oaza, wymarzone miejsce na chwilę.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 5 min pieszo Nieruchomość składa się z: -trzech niezależnych pokoi/21.81, 10.06, 11.83 m -widnej kuchni w zabudowie pod wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł52,85 m² 12 772 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23C w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 52,85 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 350 zł34,69 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Termin Oddania: III kwartał 2027 *** 0% prowizji od kupującego *** Natura i spokój na obrzeżach Warszawy. Kameralne osiedle, blisko Lasu Rembertowskiego. Zalety: - sąsiedztwo Lasu Rembertowskiego. -.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł38,02 m² 6 286,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Samo serce Radomia. Niektórzy twierdzą, że to jego nowe centrum. Oferta zawiera w sobie przykładowe wizualizacje pomieszczeń, przeplatane realnymi zdjęciami wnętrza. Lokalizacja ul. Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł46,70 m² 17 344,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęciadwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Rudzkiej oddanym do użytku w 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

2 320 000 zł112 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronny, rodzinny apartament o powierzchni 112 m położony na przedostatnim piętrze w sercu miasta, ul. Dzika 19/23. Doskonała lokalizacja na styku Śródmieścia i Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł244,93 m² 5 307,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne, ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20m2 do mieszkania przynależy poddasze o powierzchni 188,73m2 (łączna powierzchnia mieszkania z powierzchnią poddasza wg.

Szczegóły ogłoszenia

2 595 000 zł61,55 m² 42 160,84 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesność, komfort i lokalizacja w samym sercu Warszawy. Ten apartament o powierzchni 61,55 m2 znajduje się na 10. piętrze inwestycji Towarowa Towers, jednego z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 268 153 zł92,27 m² 13 743,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Domy gotowe czekają na nowych właścicieli. Eleganckie osiedle W zielonej okolicy. Zadbane otoczenie dla rodzin I singli. Lokale w domach czterorodzinnych. Możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł57,60 m² 81,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu pięknie usytuowany 2 pokojowy apartament w wyjątkowej inwestycji port na Pradze Północ. Mieszkanie składa się z: 1.Salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł81 m² 38 271,60 zł/m²

 

Piętro:6/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w wprestiżowym obiektu Towarowa Towers Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

813 400 zł28,21 m² 28 833,75 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 28.21 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego.