Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

1 100 000 zł31,66 m² 34 744,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o wysokim standardzie w nowoczesnej inwestycji Sienna 65! Doskonała lokalizacja! Tylko u nas! Bez prowizji! Mieszkanie położone jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 48 m2 znajduje się na 10 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 2-pokojowe mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, 38,3 m Lokalizacja: nowy Dwór Mazowiecki Powierzchnia: 38,3 m Rok budowy: 2025 Piętro: 3 (winda w budynku) Rynek: pierwotny /.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł85,48 m² 18 132,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowo komfortowe, czteropokojowe mieszkanie na Stegnach. Położone na kameralnym, zamkniętym i nowoczesnym osiedlu z 2006 roku. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47 m2 położone w centrum Grodziska Mazowieckiego. Kameralne osiedle niskiej zabudowy wielorodzinnej. W najbliższej okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł73 m² 10 260,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru - 73m2 - 3 pokoje - widna kuchnia Mieszkanie 73m2 w nowej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Nieruchomość położona na zamkniętym osiedlu w Jabłonnie, jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł85 m² 23 529,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Mołdawskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

672 000 zł43,80 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 43,8 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2020 r. Mieszkanie jednostronne, wschodnie w stanie do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw położone na parterze niskiego bloku. Mieszkanie zostało przerobione z dwóch pokoi na trzy. Lokal po kapitalnym remoncie, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zdjęcia pokazują realny stan mieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m , z osobną kuchnią, po kompleksowym remoncie - gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł35,34 m² 28 239,95 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pracujesz na Mokotowie lub poszukujesz mieszkania w prestiżowej lokalizacji w Warszawie i cenisz nowoczesne rozwiązania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe, 42,5m , usytuowane na 4 piętrze bez windy, po remoncie, do wprowadzenia. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont, jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł78 m² 17 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:36

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 110 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 000 zł98 m² 10 683,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

0 % prowizji Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie w stanie developerskim w świetnej lokalizacji w zielonej części Miedzeszyna blisko komunikacji skm .Budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 500 zł64,04 m² 18 871,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 000 zł64,40 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Piękne, zielone otoczenie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi po pracy. Rok budowy 2006r Dom.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41 m² 15 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł35,10 m² 25 498,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | 35 m | ul. Krasińskiego 67a | Żoliborz Westate prezentuje przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone przy ul. Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 532 090 zł50,90 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament na Mokotowie *bez prowizji* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 000 zł41,07 m² 13 903,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - ogólnodostępny parking, promocyjna cena na miejsce w hali garażowej Zakończenie budowy w tym miesiącu Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży piękną, klimatyczną kawalerkę w cichej części Powiśla. 30m2 - przedpokój, pokój z balkonem, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia widna). Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł56,17 m² 11 572,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Spokój w mieście Marzysz o spokojnym życiu z dala od zgiełku dużego miasta, ale cenisz sobie łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury? Szukasz funkcjonalnego mieszkania dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie z ogródkiem ul. Tadeusza Kościuszki 148, legionowo Z przyjemnością oferujemy Państwu nowoczesne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,66 m² 28 932,70 zł/m²

 

Piętro:10/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej w budynku Platinum Towers budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 20 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł26,60 m² 18 796,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż oferuję małe, ale bardzo funkcjonalne mieszkanie po świeżym remoncie, znajdujące się na parterze niskiego, kameralnego budynku dwupiętrowego na Pradze Południe. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł61,43 m² 12 697,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: do sprzedaży lokal położony w Wieliszewie przy ul. Porucznika Ryszarda Gubały na terenie osiedla Natura 2. Miejsce jest świetnie skomunikowane i położone. Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ta oferta to doskonała propozycja dla osób szukających przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Warszawy. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać się.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł53,30 m² 14 183,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,90 m² 12 912,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych (winda dojeżdża do 6 piętra). Mieszkanie z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł54,30 m² 10 294,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

1 piętro | 3 pokoje + balkon, piwnica | 18 min piechotą od pkp | blisko basen Na sprzedaż ładne mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze , 54 m2 (3 pokoje) z dużym balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle Marina, kanał Żerański, białołęka, nowoczesne 45 m z tarasem 25 m , klimatyzacja, blisko natury - dostępne od zaraz Do wynajęcia świeżo odświeżone, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 236 zł70,32 m² 10 612 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Jeziorowa Rodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami) Metraż: 70,32 m lub 80,53 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł46 m² 11 954,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Dzień dobry. Mam idealne mieszkanie dla Ciebie! Czy razem z rodziną marzycie o przestronnym mieszkaniu ? Cenisz sobie spokój, zieloną okolice, w której najlepiej wypocząć po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł81,47 m² 1 497,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47,65 m² 5 246,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe 47,65m, osiedle XV-Lecie. Przynależny słoneczny balkon oraz piwnica. Blok z cegły. Zielone otoczenie, blisko park, bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta. Mieszkanie stanowiące.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,50 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul. Majdańskiej tuż przy Rondzie Wiatraczna. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 11 piętrze w 13 piętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł57 m² 210,53 zł/m²

 

Piętro:10/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie położone na wysokim piętrze znanego i cenionego budynku apartamentowego "cosmopolitan" przy ul. Twardej 4. Wnętrze zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - nowoczesne mieszkanie 41 m - Miasteczko Wilanów, al. Rzeczypospolitej 10 Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41m , położone na 3. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł94 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

94 m2 | 2 sypialnie | Nowoczesny design | Kuchnia z wyspą | 2 łazienki | Garaż | Komórka Wysokiej jakości nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie o ponadprzeciętnej powierzchni. Bardzo.