Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

Rynek pierwotny

559 000 zł72,34 m² 7 727,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe z odbiorem w tym roku! Na osiedlu blisko skm Nowa Iwiczna. Mieszkanie w zabudowie segmentowej na 1 pietrze plus poddasze gratis!- wysokie na 4,5m! Na poddaszu można.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł89,60 m² 44,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie jest przestronne, dobrze doświetlone i utrzymane w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Urokliwy lokal usytuowany w domu w malowniczym Aninie, stanowi wyjątkowe miejsce dla produkcji filmowej. Z trzema przestronnymi, rozkładowymi pokojami o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,95 m² 11 032,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Funkcjonalne mieszkanie W świetnej lokalizacji. Na sprzedaż przytulne i dobrze rozplanowane mieszkanie położone na 4. piętrze w spokojnej części Wołomina - lokal idealny zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł58 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Ługi w Karczewie Widok i prywatność: mieszkanie na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

824 356 zł43,16 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe 2 Pokoje na Wilanowie | 43,12 m | Strefa Fitness & Sauna | 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,12 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,69 m² 12 877,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Pastelowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł31 m² 14 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjna kawalerka po generalnym remoncie w Legionowie. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Jana III Sobieskiego w Legionowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł52,90 m² 14 650,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze budynku, który liczy 4 kondygnacje, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka nowoczesny luksus. Wyobraź sobie poranki w miejscu, które łączy industrialną duszę przedwojennej Warszawy z najwyższym standardem współczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

595 772 zł31,69 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie jestem agentem, który ma najwięcej mieszkań. Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy. A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.

Szczegóły ogłoszenia

1 268 000 zł92,34 m² 13 731,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Chcesz zamieszkać w segmencie z ogrodem na zielonym Wawrze, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym? Sprzedajemy gotowy do odbioru segment Z ogrodem. Oferujemy komfortowy, nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł66,95 m² 27 333,83 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej w Platinum Towers budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 22 piętrowym budynku. Rok budowy: 2009 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 108 282 zł141,66 m² 21 941,85 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

! 5-pokojowe mieszkanie - 140 m z ogrodem 113 m - ostatnie takie na inwestycji! To propozycja dla wymagających osób, które szukają dużej przestrzeni w świetnej lokalizacji i chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł59,60 m² 21 795,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu śliczny dwupokojowy apartament na sprzedaż usytuowany przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, nowe, śliczne i pachnące. Piękne podłogi - dąb bielony,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 40 m , ul. Paryska 16 | Saska Kępa. Oferujemy na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 39,95 m , położone na 2. piętrze kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

660 033 zł66,67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł164 m² 70,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji Villa Monaco na Dolnym Mokotowie Prestige Real Estate zaprasza do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą apartamentu, który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł62,15 m² 91,71 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament w stylu soft-loft na prestiżowym osiedlu Woronicza Qbik Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o nowoczesnym charakterze, położony.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52,80 m² 10 606,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,80 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie usytuowane na parterze, w bloku z 2013 roku, o solidnej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł53,90 m² 15 565,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskiej Woli. Mieszkanie mieści się przy ul. Smoczej, w 10cio piętrowym bloku, na 6tym piętrze (dwie windy).

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł104,08 m² 19 206,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Serdecznie zapraszam na na dzień otwarty w najbliższą środę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie ul. Lazurowa 11a / Bemowo apartament gotowy do zamieszkania / 5 pokoi/ 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł76,99 m² 24 938,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Warszawa | wola | ul. Giełdowa | apartament 2 pok. Wynajem | taras | metro Mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość na sprzedaż w pięknej inwestycji przy ul. Giełdowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, ciche, kompletnie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o pow. 56 m2 usytuowane na wysokim parterze w spokojnej okolicy na Pradze Północ. Rozkład: - dwa duże pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 211 zł44,77 m² 14 389 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

****** bez prowizji ****** ****** brak podatku pcc (2%) ****** O inwestycji: osiedle marina V powstaje w Józefosławiu, w zielonej okolicy Lasu Kabackiego tuż przy południowej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 585 000 zł66,40 m² 23 870,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Designerskie , kameralne 3 pokoje Stara Ochota Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 66,39 m2 na Starej Ochocie. Mieszkanie jest perełką designu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 771 960 zł100,23 m² 27 655,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy. Dodatkowo w tej inwestycji posiadam wszystkie aktualnie dostępne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł56 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Prezentuję Państwu piękne mieszkanie w ponad 100 letniej kamienicy. Kamienica z 1913 r., odnowiona, przy Al. Jerozolimskich tuż obok Dw. Centralnego, stwarza niepowtarzalny klimat. Nadzór.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł58,40 m² 11 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania, które łączy ciszę, zieleń i szybki dojazd do centrum? Ta nieruchomość spełnia wszystkie te oczekiwania i jeszcze więcej. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł26,70 m² 20 561,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Studio w sercu Warszawy ul. Graniczna | 26,7 m | 9 piętro | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 26,7 m , położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38 m² 15 526,32 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mokotów Czerniaków, ul. Czerniakowska - 200m od budynku nowa linia tramwajowa Spokojna okolica i bardzo dobry punkt komunikacyjny. 38 m2 | 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią | piwnica | rok.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł30 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Ustawna kawalerka 30 m | balkon | oddzielna kuchnia | Milanówek, ul. Dębowa Na sprzedaż funkcjonalna i gotowa do wprowadzenia kawalerka o powierzchni 30 m , położona w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł48 m² 13 958 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Umowa na wyłączność- 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Żoliborza - ul. Broniewskiego Oferta doskonała zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 350 zł53,01 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament 3 pokoje, 53,01m , Wola ul. Waliców 11, mennica Residence Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 53,01 m , położony na 6 piętrze prestiżowej inwestycji Mennica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 910 zł34,23 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy nowoczesną kawalerkę z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł69,57 m² 15 509,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Pruszków / Piastów Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,57 m, położone na wysokim parterze.