Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: kamienica z 1925r. położona na Powiślu przy ul. Dobrej 8/10 na rogu z ul. Smulikowskiego. W sąsiedztwie Biblioteka uw, asp, centrum Nauki Kopernik stacja II linii metra. Spacer.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w kameralnym budynku z 2010 roku w Brwinowie. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 800 zł67,52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 048 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 10. (ostatnim) piętrze w budynku z windą. Największy atut? Panoramiczny widok na Warszawę mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł42,95 m² 16 298 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość Mieszkanie dwupoziomowe, powierzchnia zinwentaryzowana po podłodze 42,95m2 powierzchnia wg kw 33,83 m2 zlokalizowane na IV i V piętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 375 zł56,25 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 56,25 m / 1 piętro / balkon 9m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł47,60 m² 8 130,25 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie położone na osiedlu Staszica w bloku z lat 80 tych. - lokal stanowiący odrębną nieruchomość - księga wieczysta; - VIII piętro ostatnie ( winda dochodzi do VII piętra ) - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł51,10 m² 15 362,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru, 2-pokojowe mieszkanie 51 m - Warszawa, ul. Syta Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Wilanowa - Zawady. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 37m2, piętro 4/6 z windą w budynku z 2017r. przy ul Kolejowej, wola, czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 4500 zł + 820 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł33,63 m² 15 908,42 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o pow. blisko 34 m2, usytuowane jest na szóstym piętrze (z windą), z dużymi oknami, które wychodzą na Plac Wileński i katedrę. Aktualnie nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,50 m² 14 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 57,5m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł53,76 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Siecznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł57,80 m² 11 072,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 57,80 m2 położonego w zielonej części Ursusa. Budynek: nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł71 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

3-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy (1935 r.) o powierzchni 70,6 m , na Starym Mokotowie przy ul. Puławskiej. Część zamieszczonych zdjęć to wizualizacje przedstawiające stan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 60 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym w Pruszkowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem Bielany, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł80,55 m² 18 001,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem - idealne dla rodziny - Targówek 80,55 m + prywatny ogród 158 m Przestronne i funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku. Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż jasne i przestronne 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 118,5 m2. Znajduje się na ostatnim piętrze w 4-piętrowym bloku z 2000 roku, przy ulicy Teligi 1,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po modernizacji - 56 m - Radom, ul. Niedziałkowskiego - 1. piętro - fajny standard! N a sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,80 m² 17 782,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 47,8m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł42,31 m² 16 071,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

-rezerwacja - Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,31 m na warszawskim Gocławiu. Świetna lokalizacja blisko Parku nad Balatonem i ch Promenada oraz.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł125 m² 200 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W towarowa towers Towarowa Towers | Wysokie piętro | W pełni umeblowany | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 1 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł29 m² 14 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

1-pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ul. Starego Doktora budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z: - pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 500 zł110,50 m² 18 004,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Piękny apartament | 110,50 m | Kabaty, ursynów, warszawa | 0% prowizji Na sprzedaż oferujemy przestronny, umeblowany apartament o powierzchni 110,5 m , położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie idealnym, zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Wiślany Mokotów. To jasna i nowoczesna przestrzeń o powierzchni 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł47,14 m² 30 738,23 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie z ogrodem, zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2020 roku w eleganckiej inwestycji Holm House przy ulicy Zdziechowskiego na Mokotowie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł58,81 m² 19 044,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu pięknego apartamentu - całkowicie nowego mieszkania, w kameralnym budynku oddanym do użytku w 2025, posadowionym przy cichej uliczce na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jedno z najlepszych miejsc w Warszawie - ścisłe Centrum - ul. Marszałkowska, (między ulicami Wilczą, a Piękną) tuż przy Placu Konstytucji. Dla ludzi lubiących tętniące życiem miasto.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł17,50 m² 131,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ul. Instalatorów 9metraż: 17,5 m2rozkład Lokalu mieszkalnego :-Salon z aneksem kuchennym - Korytarz z przestronną szafą-Łazienka z toaletą oraz kabiną prysznicową.Dod. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł39 m² 29 487,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Studio 39 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci. Na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł45 m² 18 866,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie. Lokal po generalnym remoncie, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł49,35 m² 12 968,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Agencja Centrum oferuje na sprzedaż ostatnie apartamenty z panoramicznym widokiem na Wisłę inwestycja premium Na Skarpie. Oferujemy do sprzedaży dwa mieszkania na 4 piętrze, w gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł84,10 m² 53,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Są miejsca, w których od progu czuć spokój. To mieszkanie jest jednym z nich. Położone przy Skarpie Wiślanej, w otoczeniu wysokich drzew i kameralnej zabudowy, łączy atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4 pokoje z dużym tarasem - idealne dla rodziny Szukasz mieszkania, które zapewni komfort całej rodzinie i dobrze zaprojektowaną przestrzeń na co dzień? Ta propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

597 274 zł55,82 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 000 zł60 m² 14 433,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,20 m² 63,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu zamkniętym na Warszawskim Bemowie ul.Kocjana. W cenie miejsce w garażu podziemnym. Przedpokój z szafami wnękowymi, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 369 zł50,93 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m2 położone na parterze w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł82 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Milanówku na osiedlu Jedwabnik, w pełni umeblowane, przy ulicy Brzozowej. Blok po termoizolacji, jedno-klatkowy, klatki schodowe są czyste i zadbane,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij