Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 596 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 596 ogłoszeń

Rynek pierwotny

5 200 000 zł152,08 m² 34 192,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w kameralnej inwestycji premium na zielonej Saskiej Kępie. Nieruchomość Kameralny apartamentowiec klasy premium składa się jedynie z 8.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwa lokale inwestycyjne idealne do najmu krótkoterminowego. Nowoczesny budynek przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a, na Woli. Możliwość zakupu jednego lub pakietu 2 lokali. Lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,38 m² 9 755,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Są mieszkania, które od razu sugerują gotowy scenariusz życia i takie, które dają przestrzeń, by napisać go po swojemu. To przy al. 3 maja 33 w Legionowie zdecydowanie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38 m² 18 394,74 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Piętro: 12 z windą Powierzchnia: 38 m Forma własności: pełna własność (grunt uregulowany), księga.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł54,10 m² 11 256,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw o pow. 54,1 m2 w spokojnej, zacisznej okolicy. 5 minut do dworca pkp. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł36 m² 14 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować przytulne 36 m z ogromnym potencjałem Twoja własna aranżacja! To doskonały adres dla kogoś, kto ceni prestiżowy Żoliborz i bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł30 m² 130 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament, świeżo wykończony, oczekuje na pierwszego najemcę. Umeblowany i wyposażony w sprzęt agd. Apartament wykończony w wysokim standardzie. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł39,64 m² 16 876,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Pruszkowa. Lokal na 2 piętrze w niskim bloku z 2009 roku. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł69,02 m² 17 371,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,02 m2 z dwoma łazienkami i dużym balkonem 9 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 , przy ul. Żelaznej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w 10 piętrowym w budynku. W promieniu 250 m przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł38,03 m² 17 354,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż piękne, ustawne i umeblowane dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, znajdujące się przy ul. Saskiej - w samym sercu warszawskiej Saskiej Kępy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ursynów - Kabaty / ul. Kabacki Dukt / 63 m2 / 2 pokoje / garaż Mieszkanie w pobliżu stacji metra Kabaty. Mieszkanie Słoneczne i ciche o funkcjonalnym rozkładzie, składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł235 m² 102,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa nieruchomość na wynajem na wilanowie Ostatnie piętro | Wysokiej klasy wykończenie | Doskonała lokalizacja | 2 sypialnie | 2 balkony ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł74,50 m² 80,54 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 mkw, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze piętnastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 49 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł69,10 m² 18 813,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Samarytanka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł40,12 m² 89,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Warszawa, ochota -kawalerka 40m z dużą widną kuchnią na ul. Białobrzeskiej Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze - pokój z wyjściem na wąski.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie 54 m | Gotowe do zamieszkania | Blisko jeziora i komunikacji Prezentuję ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł70,44 m² 9 795,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe wykończone, umeblowane mieszkanie z balkonem. Osiedle Komforty Opis mieszkania: 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc i oddzielną toaletą o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

10 406 461 zł148,77 m² 69 950 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Luksus to nie tylko miejsce. To doświadczenie, które zaczyna się tam, gdzie kończy się kompromis. Oto unikatowa oferta przejęcia praw (cesji) do 4-pokojowego apartamentu (o pow. 148,77m) , który.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł64,80 m² 12 654,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe dwustronne o powierzchni 64,8 m2, zlokalizowane na Bielanach przy ulicy Bogusławskiego 12 na 10 piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestrone mieszkanie W miasteczku wilanów Dobra lokalizacja | Nieumeblowane | Jasne wnętrza | Spokojna okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym, * sypialnia 1, * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł55,40 m² 49,64 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Conrada na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł35,87 m² 17 256,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł36,27 m² 37 220,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować nowy apartament o powierzchni 36,27 m , zlokalizowany przy ulicy Krochmalnej 56 w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie. Lokalizacja Browary Warszawskie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł35,14 m² 19 778,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 1-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji na Pradze Południe. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 35,14m2 z loggią 6,7m2 usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 543 zł43,65 m² 17 675,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania w sercu warszawskiej Pragi-Południe. Lokal łączy w sobie funkcjonalny układ, doskonałe doświetlenie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 47m2 w ścisłym Centrum Żyrardowa Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc w pełni wyposażone, po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł53,62 m² 27 788,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Tu nie kupujesz metrów, lecz styl życia! Prestiżowa kamienica i wyjątkowa lokalizacja ul. Bednarska 24 Nieruchomość stanowi część historycznej części miasta, gdzie architektura XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka - mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 29 m2, znajdujące się na 5. piętrze w apartamentowcu z dwoma windami na zamkniętym osiedlu. Kawalerka dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł107 m² 135,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Śródmieście_ centrum 4-pokojowy apartament W samym centrum warszawy. Lokalizacja: ul. Piękna, pow. 107 m2 Apartament urządzony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Do apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

925 900 zł69,10 m² 13 399,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,1 m2 na 1 piętrze budynku z 2007 roku, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu. Stan prawny - pełna własność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł62 m² 24 112,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Podstawowe zalety: mieszkanie idealnie ciche, słoneczne, dwustronne, rozkładowe, wysokie, gotowe do wprowadzenia, kilka kroków od Łazienek Królewskich, przedwojenna wyremontowana kamienica z 1932 r.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł37,10 m² 22 371,97 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Opis mieszkania na sprzedaż - Warszawa, ochota, ul. Wiślicka Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51,83 m² 12 155,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

W naszej ofercie pojawił się lokal mieszkalny o pow. 51,83 m2, położony przy ul. Wileńskiej 18. Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Praga-Północ, w części Nowa Praga,.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł75 m² 14 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. 75 m . Metro Imielin i Urząd Dzielnicy Ursynów ze stacjami do ładowania aut elektrycznych tylko 490m! Wolne kwiecień/maj. W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,72 m² 12 401,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja To mieszkanie spełnia wszystkie trzy kryteria, a nawet więcej. Nieruchomość położona jest na warszawskich Bielanach, przy ul. Szekspira,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,31 m² 5 936,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Osiedle Borki, dwa pokoje 45,31m. Ogrodzony blok czteropiętrowy, na zamykanym, monitorowanym terenie. Położony przy ulicy Fryderyka Chopina, zadbany budynek administrowany przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

2 780 000 zł96,35 m² 28 853,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament przy ulicy Hubnera w Warszawie. Dokładana lokalizacja: ul. Hubnera 1 - Żoliborz Osiedle "żoliborz Artystyczny " dewelopera Dom Development zrealizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 221 812 zł138,30 m² 23 295,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twój prywatny taras na dachu, twój prywatny błękit z tarasu na dachu. Tutaj nie sprzedajemy metrów kwadratowych. W miejscu, gdzie 73% terenu to starannie zaprojektowana zieleń, a ruch.