Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 065 000 zł51 m² 20 882,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W stanie deweloperskim na nowoczesnym osiedlu Stan deweloperski | 2 pokoje + oddzielna kuchnia | Loggia 3m2 | Możliwość połączenia z drugim sąsiednim mieszkaniem | Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44,18 m² 8 378,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się pkp Milanówek oraz centrum miasta Milanówka. Ten 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowo przestronny Apartament z Ogrodem o powierzchni 100mkw. Okazja! Posiada 70m2 powierzchni, 3 pokoje, garderobę , aneks kuchenny, dużą Łazienkę z prysznicem, 2 sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 188 000 zł70,11 m² 16 944,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł44,66 m² 8 710,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na 3 piętrze, budynku z lat 70-tych, przy ul. Sowińskiego 33b. To propozycja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 670 zł52,30 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na sprzedaż bez prowizji! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na parterze od strony dziedzińca. Powierzchnia lokalu wynosi 52,3 m2, a jego układ został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,8 m mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach. Lokal znajduje się na parterze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 116 325 zł63,79 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego, 3-pokojowego mieszkania, położonego w prestiżowej lokalizacji Mokotowa, w inwestycji przy ul. Domaniewskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł47,10 m² 15 074,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe (pow. 47 mkw) mieszkanie przy ul. Etiudy Rewolucyjnej na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły z 1969 roku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 310 zł59,21 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle katowicka - Nowoczesne, przestronne ( wysokość mieszkań to 2,88m! i funkcjonalne lokale mieszkalne przy ulicy Katowickiej w centrum Wołomina. Inwestycja obejmuje 52 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł51 m² 11 372,55 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Aluzyjnej 23e. Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, składa się z salonu, sypialni, kuchni, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 302 zł43,82 m² 13 014,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł76 m² 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w kameralnym budynku na Mokotowskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł76,80 m² 19 921,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Na sprzedaż wyjątkowe i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie położone w super lokalizacji na Warszawskiej Sadybie! ( Mokotów ) Mieszkanie położone jest na wysokim parterze i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, ładnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone Piaseczno- julianów ul. Julianowska, 47m2, położone na zamkniętym osiedlu w środku z 1 miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł42 m² 17 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Skierniewickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł40,19 m² 16 297,59 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł80 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje | 2 łazienki | klimatyzacja | 2 miejsca garażowe Zamieszkaj komfortowo w przestronnym, 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 80 m w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Grodzisk Mazowiecki piękne mieszkanie na parterze w nowym budynku - na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 79,46 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku. Rozkład mieszkania: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

26 100 zł121 m² 215,70 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o pow. 121 m na 23. piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Udogodnienia Apartamentowiec dysponuje największym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 184 zł67,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wysokiej jakości bezpośrednio od dewelopera 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.72 m , usytuowane na parterze nowo wybudowanego budynku w Piastowie, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł59,30 m² 10 067,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 59,3 m , na którą składają się: - przestronny salon (18,28 m ) z wyjściem na szeroki balkon, - dwie oddzielne sypialnie (12,11 m , 8,12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 942 710 zł185,02 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 185,02 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

875 562 zł59,97 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 036, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 420 zł52,24 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie 52,24m2 z ogródkiem ok 150 m2 na osiedlu Zbożowa w Radomiu ( kameralne 8 mieszkań 3-pokojowych bezczynszowych o powierzchni od 52,24m2 do 56,82m2). Osiedle zbożowa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,52 m² 12 987,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, oddzielną kuchnią, garderobą oraz garażem- ul. Szaserów. 1. Powierzchnia: idealnie zaprojektowane, ustawne 2 pokoje 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł77,92 m² 7 944,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy do sprzedaży lokal mieszkalny- segment w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu w miejscowości Bieniewice gmina Błonie powiat Warszawski Zachodni. Powierzchnia lokalu wynosi 77,92.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 000 zł74,61 m² 30 156,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,61 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł44 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w inwestycji "przy Arkadii" [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł29,10 m² 18 522,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł82,70 m² 20 193,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Eleganckie, przestronne mieszkanie z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską w cenie oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - ul. Jana Kazimierza, wola-Odolany Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe, 37 m , Warszawa, wola, ul. Kolejowa 45a. Opis mieszkania Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3