Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

660 000 zł42,10 m² 15 676,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 50m od Metro Ursynów, o powierzchni 42,1 m , położone na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Lokal posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 189 zł39,90 m² 14 165 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna! Mieszkanie z widokiem na zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 107 491 zł65 m² 17 038 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z innymi dzielnicami. Blisko na Lotnisko. W pobliżu inwestycji znajduje się Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 161 017 zł66 m² 17 591 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 100 194 zł142 m² 21 832 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mokotów super lokalizacja Posiadamy do sprzedaży apartament z loggią położony na II piętrze o powierzchni użytkowej 142 m2. Apartament składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 56,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Piaseczno ul. Poniatowskiego, umeblowane, garaż blisko dworca pkp za 2000zł. Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe w dobrym punkcie Piaseczna. Blisko do dworca oraz wielu autobusów. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwość najmu na 4 miesiące. Bardzo ładne, eleganckie i przytulne, nowe mieszkanie nieopodal ulicy Modlińskiej. 10 minut komunikacją do trasy S8 i zajezdni tramwajowej. 6 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 056 zł33 m² 15 214 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie dobre na start! 31 M2 ogródek Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 33 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, holu oraz ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 695 zł64,30 m² 14 552 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

5 minut piechotą do planowanego metra. 2 ogródki! oddzielna widna kuchnia! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 64,3 m2 na parterze. Apartament składa się z salonu, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 720 zł26,70 m² 18 079 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

5 minut do skm!n żyj bez korków! mieszkanie można podzielić na 2 pokoje! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 26,7 m2 na 2 piętrze. Apartament składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Segment środkowy, kameralna inwestycja. Działka 180 M2. W Grodzisku Mazowieckim w otoczeniu zieleni powstaje dom z czterema segmentami o dwóch kondygnacjach, który pomieści całą.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł43 m² 14 860,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia się mieszkanie dwupokojowe o pow. 38,29 mkw. z dużą zabudowaną loggią 5 mkw. oraz 3 mkw. komórką lokatorska. Mieszkanie może być przeznaczone również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 670 zł25 m² 17 347 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty przy skm, w 20 min. Dotrzesz do centrum blisko do skm! na pograniczu pragi południe I wawra. Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 25 m2 na III piętrze. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

328 185 zł24 m² 13 674 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament mieszkalny w nowo powstałej inwestycji Inwestycja wyróżniać się będzie elegancką i przyjazną architekturą oraz świetną lokalizacją oraz kameralność budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 733 zł62,82 m² 12 157,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji III kwartał 2026 rok, pełna oferta mieszkań. Z pobliskiego przystanku autobusowego dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 500 zł44,80 m² 14 565 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie narożne! Mamy do zaoferowaniu Państwu piękne mieszkanie w samym centrum Piaseczna. Mieszkanie z widokiem na zieleń, w niskim eleganckim budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł33,50 m² 16 716 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dostępne różne metraże na wcześniejszym etapie z odbiorem na 2 kw. 2025. Mamy do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 z balkonem. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 734 zł31,60 m² 14 928 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie dobre na start! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 31,6 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, holu oraz balkonu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 668 zł36,30 m² 17 208 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

5 minut do skm!n żyj bez korków! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 36,3 m2 na II piętrze. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

21 941 zł105 m² 208,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament zlokalizowany w sercu Powiśla. Nieruchomość Apartament o powierzchni 105 m2 znajduje się na 4. piętrze budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 462 zł50,45 m² 13 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Termin realizacji III kwartał 2026 rok, pełna oferta mieszkań. Zapytaj o rabaty. Z pobliskiego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 718 zł38,60 m² 17 091 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

200 metrów od planowanego metra! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 954 zł34 m² 23 734 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mokotów super lokalizacja Posiadamy do sprzedaży apartament z loggią położony na VIII piętrze o powierzchni użytkowej 34 m2. Apartament składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 15,1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 721 zł72 m² 12 663 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 72 m2. Mieszkanie położone jest w dobrym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu trasy S8 oraz nieopodal metra - tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50,34 m² 15 872,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34m2, usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2006 roku, położonym przy ul. Siedleckiej na Pradze-Północ w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł44,02 m² 8 496,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 44,02m , położone na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym zarządzanym przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 644 zł100 m² 9 016 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prawdopodobna możliwość upustu. Podobne, ale wykończone pod klucz I już Z miejscem naziemnym 1 363 383 zł Mamy do sprzedaży osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Falentach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 975 zł34,90 m² 14 325,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 706 zł26,70 m² 18 678 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, lizbońska, saska kępa Apartament w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Wyposażone (agd i rtv). Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł56,43 m² 24 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą niepowtarzalnego wygodnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 56,43 m2, mieszczącego się w kamienicy na warszawskim Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowa okolica, mieszkanie w pełni wyremontowanej kamienicy z lat 50, w bliskości Ogrodu Krasińskich, metra Ratusz Arsenał Łazienek, i klimatycznych uliczek Starego Miasta. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament o powierzchni 56 m położony w prestiżowej Rezydencji Konrad, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, warsaw Bridge oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

976 299 zł67 m² 14 572 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament 95m2 , położony na 2 piętrze w pięknie odnowionej kamienicy z lat 20-tych, w samym sercu Górnego Mokotowa, przy Madalińskiego, pomiędzy Al. Niepodległosci.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 24,5m2, położonej na parterze budynku z 1963 roku. Nieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł41 m² 14 634,15 zł/m²