dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

1 116 325 zł64 m² 17 442,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w marcu taka cena! Nie czekaj, skorzystaj z okazji. Gotowe do odbioru! Bez czekania. Bez prowizji Idealna lokalizacja: kwintesencja nowoczesnego Mokotowa! Proponujemy mieszkanie 3 pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

1 995 000 zł74 m² 26 959,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż perfekcyjnie wykończony apartament. (nowy) Projekt został zrealizowany z absolutną precyzją wykonania, wiernie odzwierciedlając wizję architektów. To wnętrze, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórki

Nowa Wola,mazowieckie

835 000 zł87 m² 9 610,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Mieszkanie 86,88 m2 + poddasze nieużytkowe 45,86 m2 ( w szczycie nawet 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł28 m² 16 727,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu mieszkania, które łączy znakomitą lokalizację, dobry układ i ogromny potencjał aranżacyjny. Ta 27,5-metrowa kawalerka z oddzielną, widną kuchnią, położona na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł77 m² 14 610,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe z możliwością przerobienia na 4 pokoje zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Lokal usytuowany na 3. piętrze w bloku 4 piętrowym z 2014 roku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł70 m² 11 463 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1977

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 69,70 m2, na którą składa się: - salon z kuchnią (ok. 17 m2), - 4 sypialnie ( ok. 13 m2 / 11 m2 / 7,50 m2 / 7,50 m2), - łazienka (ok. 3 m2), - wc ( ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Suflerska

Warszawa,mazowieckie

1 630 503 zł86 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

TO nie był apartament na sprzedaż A teraz może być twój Są mieszkania, które powstają z myślą o sprzedaży. I są takie, które powstają z myślą o życiu. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł48 m² 18 239 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe, słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,77 m , położone na drugim piętrze w budynku z windą, na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac 1905 Roku

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł61 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania trzypokojowego w Ursusie. Lokal ma powierzchnię 61,05m2. Składa się z 3 pokoi. Mieszkanie jest dwustronne , widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł37 m² 18 921,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Śródmieściu w kamiennicy z 1960 roku (cegła) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36.73m2 przy ul. Dubois składające się z: przedpokoju Przechodniego Salonu Sypialni Oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ekologiczna

Warszawa,mazowieckie

1 039 000 zł65 m² 15 886,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3 pokoje, 65,40 m, 2 balkony, 710 min do Metro Kabaty, przy Lesie, garaż podziemny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 m, położone na 2. piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 499 000 zł128 m² 19 523,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 127,95m2 zlokalizowane w prestiżowej części Wilanowa - Osiedle Ostoja budowane w podwyższonym standardzie. Ogólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

869 900 zł44 m² 19 883,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie z ponad 70cio metrowym narożnym ogródkiem zlokalizowane na warszawskich Włochach przy ul. Jutrzenki. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł57 m² 14 042,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu Tarasy Dionizosa na Białołęce. Mieszkanie jest zadbane, w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł63 m² 14 331,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zamoyskiego/lubelskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, funkcjonalne, z odrębną, widną kuchnią. Układ mieszkania : - salon 20 m - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

734 673 zł41 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klucze W wakacje. Bez prowizji. Proponujemy mieszkanie 2 pokojowe w kameralnym bloku z windą. Atuty: kameralny blok, tylko 17 mieszkań 230 m do pkp Gocławek blisko ul. Grochowska blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

628 800 zł44 m² 14 395,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Spacerem do przystanku autobusowego | pkp 4 minuty Warszawa Toruńska 25 min do Centrum komunikacją miejską! układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

771 610 zł27 m² 28 557 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum wykończona pod klucz *różne warianty wykończenia* lokalizacja: mieszkanie położone jest w samym centrum Warszawy, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwona Droga

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł43 m² 10 660,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w niskim bloku z 1999 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie na osiedlu Gołąbki. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giserska

Warszawa,mazowieckie

599 775 zł36 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż: nowe, 2-pokojowe mieszkanie 36,35 m z dużym balkonem - Ursus Vita, warszawa Oferujemy na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł49 m² 16 879,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

= rezerwacja do 5/04/2026 = Prezentujemy ofertę mieszkania zlokalizowanego w sercu warszawskiego Starego Żoliborza, do remontu, więc idealne do własnej aranżacji. - to doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

790 000 zł55 m² 14 366,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

= rezerwacja do 2026/04/10 = Mamy przyjemność zaprezentować przepiękne, 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Andersena w Ząbkach w spokojnej okolicy na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł37 m² 29 554 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokoje | Bliska Wola | wysoki standard | klimatyzacja | inwestycyjne Nowoczesny, elegancki apartament 2-pokojowy o powierzchni 37,22 m , położony na 6. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Smoczej na warszawskiej Woli. To idealna propozycja dla singla, pary lub pod inwestycję. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł32 m² 15 377,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokoje w sercu Mokotowa - 5 min do Mordoru | Idealne pod inwestycję lub na start! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz zaaranżować według własnej wizji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł92 m² 15 812,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 91,7 m 2 , zlokalizowanym na osiedlu Służew nad Dolinką. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, kuchnia widna oddzielna, pokój gościnny, trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 17 piętrowym budynku z 1975roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł38 m² 20 921,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania mieszkanie o pow. 37,81 m2, położone na 1 piętrze w budynku z windą. Zlokalizowane na Osiedlu Latawiec, tuż przy kultowej al. Wyzwolenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Otwock,mazowieckie

673 900 zł59 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Otwocka. Lokal znajduje się na 1 piętrze, trzypiętrowego budynku. Lokal jest po generalnym remoncie, do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

792 700 zł60 m² 13 211,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łomianki,mazowieckie

649 000 zł69 m² 9 405,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze w budynku dwulokalowym posadowionym w kameralnej uliczce w Dziekanowie Leśnym. Lokal posiada oddzielne wejście - oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

3 533 070 zł114 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej kameralnej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Otwock,mazowieckie

698 000 zł65 m² 10 738,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferuję Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, zlokalizowane na pograniczu Otwocka i Karczewa w otoczeniu terenów zielonych i parków. Będzie to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży nowoczesne, jasne i ciche mieszkanie na osiedlu Żoliborz Artystyczny przy ul. Dygata. Bardzo dobra lokalizacja, blisko ch Arkadia, trasa S8, zielona okolica, teren zamknięty, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

728 000 zł52 m² 13 919,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie - Jelonki Północne. Spokojna i zielona okolica. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 453 035 zł145 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa oferta na Ursynowie - 145 m przestrzeni, wygody i możliwości! Na sprzedaż funkcjonalny apartament o łącznej powierzchni 145 m , oryginalnie utworzony z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł42 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym | Jagiellońska 45b Na sprzedaż prezentujemy komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Warszawa,mazowieckie

1 740 000 zł76 m² 22 760 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 76,45 m | wysoki standard | ul. Goleszowska Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,45 m , zlokalizowane na ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Węgrów

Węgrów,mazowieckie

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze w nowym bloku. Blok zbudowany przez sm Podlasian , znajduje się na spokojnym, zielonym osiedlu. Blisko centrum i sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falencka

Falenty Duże,mazowieckie

779 000 zł74 m² 10 460,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie 74,47 m2 + poddasze 72,72 m2 + ogródek 60, 76 m2 + balkon 7,26 m2 Bezpośrednio bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł66 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż ustawne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Świderskiej 109h, na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 66,5 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij