dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 221 812 zł138 m² 23 295,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twój prywatny taras na dachu, twój prywatny błękit z tarasu na dachu. Tutaj nie sprzedajemy metrów kwadratowych. W miejscu, gdzie 73% terenu to starannie zaprojektowana zieleń, a ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

873 170 zł56 m² 15 592,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

887 556 zł60 m² 14 793 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

389 000 zł49 m² 7 906,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Numer oferty w biurze 91-84 Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,20 m2 z dużym balkonem, położone na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł67 m² 23 221 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Eleganckie i wygodne mieszkanie w centralnej części Starego Mokotowa czeka na nowego właściciela. Nietuzinkowa lokalizacja, wygodny rozkład, zachowane oryginalne elementy kamienicy to główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 299 999 zł41 m² 31 707,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ekskluzywny apartament w prestiżowym kompleksie Mennica Residence - centrum Warszawy Westate Wola ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament znajdujący się w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł52 m² 15 161,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 346 935 zł68 m² 19 954,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowoczesnego mieszkania w dobrej okolicy i z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie prosto od dewelopera = brak prowizji. Wolne od podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakrzewska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł36 m² 19 731,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z lat 50-tych zlokalizowane na Mokotowie. Budynek 300m od nowo wybudowanej linii tramwajowej. Zadbane odnowione i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 185 000 zł69 m² 17 191,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Obecnie to dwa przestronne pokoje na prawie 70 m , ale dzięki przemyślanemu układowi można z łatwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

460 000 zł42 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,50 m2 (pow. całkowita ok 42 m2), położone na 6 piętrze z 6 (winda dojeżdża do 5 piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł77 m² 21 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie zarezerwowane. Rozkładowe, wygodne mieszkanie w pełni umeblowane położone na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu otoczonym terenami zielonymi, w otulinie jeziorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórki

Nowa Wola,mazowieckie

805 000 zł90 m² 8 983,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! 89,61 m2 + 45,86 m2 ( poddasze, w szczycie nawet 4m wysokości ) = 135 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

480 000 zł63 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63 m Sochaczew Na sprzedaż rozkładowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 63 m, położone na 3. piętrze w bloku z cegły z 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojerska

Warszawa,mazowieckie

1 323 000 zł53 m² 24 962,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Śródmieścia Warszawy Lokalizacja i budynek Warszawa, śródmieście, ul. Świętojerska 3 piętro w 7-piętrowej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 064 009 zł55 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,13 m2, w nowoczesna inwestycja w sercu Miasteczka Wilanów Na powierzchnię 55,13 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł74 m² 15 903 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio od właściciela 3-pokojowe mieszkanie, duży balkon, osiedle tivoli obok stacja metro kondratowicza, 2 łazienki jedna z wanną, druga z prysznicem, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł50 m² 16 073,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

English version below English version below. Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Lokal charakteryzuje się zachodnią ekspozycją okien z 8- piętra, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

575 000 zł54 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1990 roku zlokalizowane w Legionowie , Centrum, ul. gen. Józefa Sowińskiego. Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

852 000 zł42 m² 20 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 42 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, po generalnym remoncie. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

948 999 zł71 m² 13 366,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Czerniakowskiej 26a na warszawskim Mokotowie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1956 roku zlokalizowane - Warszawa, włochy, ul. Żwirki i Wigury. Blok w bliskiej odległości od lotniska im.Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł33 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Warszawa, ul. Dzielna - 32,40 m / kawalerka + piwnica 15 min spacerem metro ratusz arsenał! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 32,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł43 m² 21 348,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą z 2007 roku zlokalizowane w -warszawie na Woli przy ul. Jana Olbrachta. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, po remoncie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

485 907 zł35 m² 13 883,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 34,28 m + ogródek 13,31 m ostatnie mieszkanie 2-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Słomczyn

Słomczyn,mazowieckie

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania unikatową ofertę bezczynszowego mieszkania o pow. całkowitej 60 m. kw. Pełna własność z odrębną księgą wieczystą. Do odrębnej własności należy również część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

673 500 zł45 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1964 roku przy na warszawskiej Woli (ulrychów). Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Warszawa Białołęka (kobiałka), ul. Flisaków Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, z przynależnym ogródkiem (około 55m2) i zadaszonym tarasem (około 8m2). Ogródek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Radom,mazowieckie

340 000 zł66 m² 5 164,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuje nietuzinkowe mieszkanie na os XV Lecia Mieszkanie usytuowane jest na siódmym piętrze bloku, położonego w Radomiu, przy ul. Chrobrego Składa się z : - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł27 m² 21 056,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa przy ul. Saskiej. Saska Kępa - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł27 m² 33 259,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Wyjątkowe studio na sprzedaż prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort >warszawa Śródmieście, ul. Górnośląska (powiśle) >cena: 899 000 pln >studio 27 m2, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł37 m² 17 399,50 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Jerozolimskie na sprzedaż / mieszkanie / stara ochota / 2 pokoje / Z balkonem / świetna inwestycja / Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na granicy Śródmieścia i Starej Ochoty idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł77 m² 22 011 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, czteropokojowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, w inwestycji Nordic Mokotów przy ul. Pory. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

!Rezerwacja! 2-pokojowe mieszkanie do remontu położone w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Wierzbno - zaledwie 300 metrów od wejścia do metra. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz. jest gotowe do wprowadzenia się kupujący nie płaci podatku pcc 2% (nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł58 m² 18 086,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Powiśle to jedna z tych części Warszawy, które od lat nie tracą na wartości. To miejsce, gdzie miejski rytm spotyka się z zielenią, a codzienność zyskuje zupełnie inny komfort. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł32 m² 37 313,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Mennica Residence - idealne zarówno do zamieszkania, jak i zainwestowania środków. Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Księżycowa

Józefosław,mazowieckie

1 220 000 zł94 m² 12 951,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,2 m , zlokalizowane w Józefosławiu (gmina Piaseczno), na granicy z warszawskim Ursynowem, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Jagiełły

Siedlce,mazowieckie

390 000 zł48 m² 8 096,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż zadbane, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Jagiełły w Siedlcach, mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku, lokal o powierzchni 48,17m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł89 m² 16 591,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Okolica jest spokojna i zielona, z kameralnymi placami zabaw. Na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij