dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprowskiego

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł36 m² 15 863 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 metra kwadratowego, zlokalizowane przy ulicy Koprowskiego 4 (ursynów , Warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł53 m² 19 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 53,1 m2, dwupokojowe dodatkowo piękna, duża loggia o powierzchni 7,1m2! mieszkanie jest pięknie wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł39 m² 13 595,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Spacerem do przystanku autobusowego/pkp 4 minuty Warszawa Toruńska 25 min do Centrum komunikacją miejską! układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Sprzedaż prywatna - proszę agencje O niekontaktowanie się 30 m - Piastów, piłsudskiego 14 | 485 000 pln Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 30 m w Piastowie przy ul. Piłsudskiego 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potrzebna

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł31 m² 15 959,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Ustawna kawalerka z aneksem kuchennym usytuowanym w obszernym holu. Duża łazienka oraz prawie dziewięciometrowy balkon. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze z ekspozycją zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrężna

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł106 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem w domu z 1929 r. na Sadybie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 r. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł22 m² 17 681,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na Pradze-Północ (nowa Praga) w kamienicy z 1957 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 21.96m2 przy ul. Szanajcy składające się z: przedpokoju Aneksu kuchennego Pokoju Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopalniana

Warszawa,mazowieckie

630 500 zł38 m² 16 592,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórki

Nowa Wola,mazowieckie

795 000 zł104 m² 7 646,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dużym tarasem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Myślisz o nowym mieszkaniu w spokojnej zielonej okolicy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

757 000 zł52 m² 14 419 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 797 574 zł105 m² 17 119,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

938 046 zł59 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne, funkcjonalne i bezpieczne osiedle na Ursynowie, wśród zielonych terenów z rozwiniętą infrastrukturą miejską. Mieszkanie deweloperskie o podwyższonym standardzie! Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Serock,mazowieckie

440 000 zł30 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy z wydzieloną oficyną (cegła) z 1934 roku 4-pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 przy ul. Środkowej składające się z: przedpokoju Pokoju Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

752 400 zł38 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pruszków, ul. Waryńskiego - osiedle Stacja Centrum | obok stacji pkp/skm Pruszków > 38 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon o powierzchni 5,79 m2 > miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł73 m² 10 243,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zobacz. Narożne mieszkanie 3 pokojowe, na spokojnym osiedlu obok lasu (lasy Legionowskie). Osiedle położone tuż przy granicy z warszawską Białołęką, na końcu ul. Modlińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

656 914 zł43 m² 15 435 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% - pcc 0% - Prowizji | Przemyślany układ. Bez straty metrów. Dobry produkt inwestycyjny. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,56 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł48 m² 17 604,20 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Orzyckiej 10, położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części dzielnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bronikowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł115 m² 16 115 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na Ursynowie Kabaty przy ulicy Bronikowskiego. Mieszkania składa się z: - salonu (37, m2), - 3 sypialni (12,3 + 10,9 + 7,5 m2), - osobnej kuchni (7,9 m2), - łazienki (6,8 m2), - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Zjednoczenia

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł18 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż oferujemy kompaktowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 18 m , położone przy Al. Zjednoczenia na warszawskich Bielanach zaledwie 3 minuty pieszo od stacji metra Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł78 m² 20 579,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy - al. Jana Pawła II 38 | 77,7 m | Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 77,7 m , położone w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie położone na Żoliborzu ul. Boguckiego Dwa pokoje, widna kuchnia. łazienka razem z wc. Mieszkanie częściowo umeblowane. Klimatyzacja. Usytuowane na 4 piętrze z 4 bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Piastów,mazowieckie

605 000 zł48 m² 12 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piastów, ul. Elizy orzeszkowej, 3 pokoje, 51m2, balkon + piwnica 15 min pieszo do stacji pkp Piastów 37 minut do centrum Warszawy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł28 m² 24 523 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Bloku po ociepleniu i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radom,mazowieckie

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, położone na parterze czteropiętrowego bloku na os. Ustronie w Radomiu. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł100 m² 13 960,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 5cio pokojowe mieszkanie położone na pograniczu dzielnic Włochy oraz Ochota w bliskiej odległości od stacji skm/wkd. Mieszkanie w stanie deweloperskim - oddane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł38 m² 15 411,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w kamienicy - Saska Kępa, ul. Walecznych Oferowane mieszkanie to świetna propozycja dla osób, które doceniają klimat przedwojennych warszawskich kamienic oraz niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

885 398 zł57 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe 56,81 m2 + 2 balkony ( 4,22m2 oraz 5,27m2 ) ostatnie mieszkania dwustronne! ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

749 900 zł54 m² 13 805,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Ursusie - inwestycja Ursus Vita dewelopera Dantex. Inwestycja ukończona - mieszkania gotowe do odbioru! Możliwość wejścia do mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Millera

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł48 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

648 772 zł45 m² 14 417,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 44,86 m + ogródek 39,20 m ostatnie mieszkania 3-pokojowe Z ogródkiem autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

595 000 zł64 m² 9 515,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie- os.Piaski. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - 4 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł37 m² 17 967,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na Woli w bloku z 1963 roku (cegła) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36.9m2 przy ul. Redutowej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego Sypialni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

800 000 zł69 m² 11 611 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe Z dużym balkonem 6,4 m2, ul. Słoneczna, marki Forma prawna: odrębna własność Cena: 800 000 zł Powierzchnia: 68,90 m Budynek: z 2008 r Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł46 m² 15 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

English version below. Super lokalizacja - park - metro - ładne przestronne mieszkanie po generalnym remoncie - loggia - możliwość założenia kw. Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

485 004 zł32 m² 15 156,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 31,09 m + balkon 4,51 m ostatnie mieszkanie 2-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sardyńska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa gotowe do zamieszkania! Zlokalizowane przy ul. Sardyńskiej (stegny, mokotów), na 1. piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł120 m² 9 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowy apartament Premium w Radości z skandynawskim charakterem. Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla rodziny. Z jednej strony pełna infrastruktura usługowo.

Szczegóły ogłoszenia