dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł120 m² 10 806,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 120 metrowe mieszkanie z 28 metrowym tarasem, usytuowane na małym zamkniętym osiedlu w Starej Miłosnej. Mieszkanie W stanie deweloperskim składa się Z: 44 metrowego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł28 m² 27 963,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Bardzo przyjemne, klimatyczne mieszkanie usytuowane w przedwojennej kamienicy i położone w wyśmienitym punkcie miasta, tuż przy Rynku Starego Miasta i Bulwarów Wiślanych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Radom,mazowieckie

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie na sprzedaż - Radom/os. Borki Powierzchnia: 40 M2 Piętro: 4 z 4 (niski blok) Czynsz: ok. 400 zł (zwroty za ogrzewanie) Opis nieruchomości: na sprzedaż zadbane, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

530 000 zł44 m² 12 183,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m z przestronnym balkonem (9 m ), położone na 8., ostatnim piętrze budynku z windą na osiedlu Małachowskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł29 m² 23 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o łącznej powierzchni 28,78 m2. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł68 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

680 000 zł84 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 m, do remontu, usytuowane na parterze. Lokal posiada duży balkon oraz przynależną piwnicę. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Praga Północ - Ul. Brechta Cena: 650 000pln - możliwy zakup na kredyt Oferta na zasadach wyłączności Dwustronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł45 m² 13 943,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 10. Okolica charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł24 m² 22 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Ocieplony blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Warszawa,mazowieckie

1 310 000 zł76 m² 17 124,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Dwustronne mieszkanie W sercu warszawy Duży potencjał aranżacyjny | Loggia | Możliwość 3 sypialni | Komórka 8 m | Budynek po remoncie ***** rozkład pomieszczeń: funkcjonalne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 052 700 zł36 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknego, jasnego i klimatycznego mieszkania o powierzchni 36,30 m2 położonego w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszaw przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych (plus loggia 5m2, na kw 55 m2), zlokalizowane przy ulicy Górna Droga 2 (ursus, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Europejska

Pruszków,mazowieckie

688 662 zł57 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Projekt obejmuje jeden trzypiętrowy budynek, w którym będzie 48 mieszkań. powstanie w cichej okolicy wśród zabudowy jednorodzinnej na pruszkowskim Żbikowie, niedaleko ulic Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szczuczyńska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł36 m² 21 037,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

)Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 35,65 m , położony przy ul. Szczuczyńskiej 11, w sercu warszawskiej Saskiej Kępy tuż przy klimatycznej ul. Francuskiej. Nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł77 m² 16 883,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 2001 roku, w zielonej części Saskiej Kępy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na stanie deweloperskim? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł41 m² 18 689,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł85 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

przedam przestronne mieszkanie dwupoziomowe na Bemowie o powierzchni 85 m , w tym powierzchnia ze skosami. Usytuowane na 7 piętrze, oferuje niezwykłe możliwości aranżacyjne, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł65 m² 15 353,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w niskim bloku z 2007 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche i spokojne. Mieszkanie składa się z: -salonu, -dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

678 000 zł46 m² 14 901,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche, dwustronne, jasne mieszkanie z balkonem na pierwszym piętrze w bardzo zadbanym dziesięciopiętrowym budynku z 1970 roku przy ulicy Międzynarodowej. Mieszkanie posiada pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł118 m² 26 293,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy 4 pokojowy apartament z oddzielną kuchnią w sercu Warszawy Grzybowska 2 Adres: ul. Grzybowska 2, warszawapowierzchnia: 117,9 m (łącznie z przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sulejówek,mazowieckie

710 000 zł65 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis Projekt obejmuje 11 budynków zlokalizowanych w Sulejówku. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Developera. - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł43 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W naszej ofercie do sprzedaży wykończone i w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8m2 tuż przy Stacji Metro Wileńska, komunikacji tramwajowej i w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelców

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł68 m² 16 867,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie, na drugim pietrze w budynku z 2017 roku znajdującym się przy ul. Strzelców na Bemowie. Bardzo dobra oferta dla rodzin lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daniszewska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł59 m² 14 350,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, które od pierwszego zdania chce się poczuć. To przy Daniszewskiej 26 zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Na niespełna 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 524 000 zł76 m² 19 989,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie na Bemowie ul. Powstańców Śląskich | 76,24 m Na sprzedaż nowoczesne, narożne mieszkanie położone na Bemowie, na pograniczu Woli, przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Makolągwy

Warszawa,mazowieckie

1 164 410 zł69 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa oferta na Ursynowie 70 m2 z możliwością aranżacji od 2 do 4 pokoi! Na sprzedaż są dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania o powierzchni ok. 70 m każde. Lokale mają lustrzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł83 m² 16 233,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe w niskim budynku z cegły z1995 roku. Zlokalizowane jest na cichym i kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Mieszkanie sklada sie z duzego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł48 m² 14 211,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48.2 m , położone w jednej z najbardziej cenionych części Ursynowa zaledwie 3 minuty pieszo od stacji Metro Natolin. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

3 599 000 zł121 m² 29 743,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł62 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe położone w zielonej i dobrze skomunikowanej części warszawskiego Bemowa. To idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

540 000 zł42 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w nowym osiedlu na granicy Julianowa, józefosławia i Piaseczna Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To miejsce daje Ci pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

1 549 549 zł46 m² 33 489,30 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Specyfikacja mieszkania Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,37 m , zlokalizowane przy ul. Bagno 2 w Śródmieściu w Warszawie. Inwestycja Atelier Residence. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł27 m² 22 904,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na warszawskim Bemowie, przy ul. Batalionów Chłopskich. Lokal na 4 piętrze z windą z 2015 roku. Na powierzchnię mieszkania 26,72 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przepiórki

Nowa Wola,mazowieckie

559 000 zł45 m² 12 312,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 45,40 m2 z ogrodem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! + poddasze 45m2 = łącznie 90 m2. + ogródek 76 m2 Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! Myślisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 607,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bródnie przy ulicy Bazyliańskiej 18 tuż przy stacji metra Bródno. Zlokalizowane jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł37 m² 18 689,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na Solcu! Usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz loggi z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

929 587 zł45 m² 20 824,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje | Balkon z widokiem na pkin | Centrum Warszawy | Marszałkowska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bialska

Łosice,mazowieckie

429 000 zł72 m² 5 964,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71,93 m , położone w Łosicach przy ul. Bialskiej 23. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1984 roku. To propozycja dla.