dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

587 000 zł28 m² 20 964,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie po remoncie generalnym, gotowe do wprowadzenia, niezamieszkane od remontu! Lokal na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowany na warszawskiej Ochocie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł39 m² 14 384,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 38,93 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy, położonym na Mokotowie, na osiedlu Sielce, przy ul. Sobieskiego 99. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

607 000 zł41 m² 14 804,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Mieszkanie po częściowym remoncie, okna nowe drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Warszawa,mazowieckie

1 169 000 zł54 m² 21 688,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować nieruchomość w jednej z najbardziej historycznych i prestiżowych lokalizacji w Polsce. Krakowskie Przedmieście jest częścią Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulmierzycka

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł37 m² 17 822,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane przy ul. Sulmierzyckiej w Warszawie. Spokojna okolica, zatopiona w zieleni. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł73 m² 12 240,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,71 m , położonego na VIII piętrze z przepięknym widokiem, w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

550 000 zł46 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-37 Mieszkanie nowe - nie zamieszkałe! Polecam do sprzedaży nowe mieszkanie dwupokojowe typu M-3 z balkonem o powierzchni 45,92 m2, znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

647 974 zł36 m² 17 999,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł44 m² 15 282 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy cichej i spokojnej ulicy. Lokal o łącznej powierzchni 44,4m2 składa się z: - sypialni o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Namysłowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł63 m² 15 971,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Namysłowskiej 6a. Na powierzchnię mieszkania 62,55 m2 składają się: - 3 pokoje (17,40 m2, 11 m2 i 8,20 m2) - 2 łazienki z wc (3,60 m2 i 3,30 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polska

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł81 m² 18 506,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Ta nowoczesna nieruchomość, znajdująca się na parterze nowego, czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

894 200 zł54 m² 16 547 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zaprasza na prezentację | Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy Szukasz miejsca, które zadba o potrzeby Twoje i Twojej rodziny? Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł80 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

English, russian below Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Największym atutem nieruchomości jest przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł39 m² 23 374 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i pachnące nowością mieszkanie o powierzchni 39,36 m2 , położone na warszawskim Mokotowie. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, gotowe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł46 m² 19 475,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tylko U nas 3 mieszkania na sprzedaż | widok na panoramę Warszawy | atrakcyjny system płatności 20/80 | Stacja Wola III, ul. Gumińska | 2 pokoje + duże balkony | miejsce w hali Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Warszawa,mazowieckie

1 188 000 zł66 m² 17 894,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł40 m² 19 789,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Stacja wola | ostatni etap| widok na centrum warszawy Stacja Wola. ul. Gumińska 4 | Archicom | 39,92 m | 6. piętro | garaż | balkon/komórka | 20/80 mieszkaj W centrum wydarzeń Ostatni etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m, położone w centrum miasta Sochaczew. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym i odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nicejska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przytulne mieszkanie na stegnach Idealne pod inwestycję | Słoneczne wnętrze | Funkcjonalny układ | Parking za szlabanem ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z wyjściem na balkon, * sypialnia, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beksińskiego

Warszawa,mazowieckie

597 000 zł37 m² 16 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Białołęki, przy ul. Zdzisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

569 467 zł31 m² 18 369,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kawalerka 30,17 m + balkon ostatnie mieszkania - przyjdź zobacz na żywo - metro chrzanów przy inwestycji - szybki dojazd do centrum - Park Górczewska | Kampinoski Park Narodowy - Obwodnica - 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

1 328 500 zł67 m² 19 962,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie czekaj, skorzystaj z okazji. Pomagamy w kredytach i wykończeniu wnętrz. W ofercie również mieszkania o różnych rozkładach pomieszczeń, różnych piętrach, różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

730 000 zł41 m² 17 731,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

We speak eng, pol, ua, rus Tylko u nas na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie przy ul. Nowolipki 10. Mieszkanie jest narożne, bardzo jasne i z widokiem na zieleń. W 2021 roku lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ignacego Potockiego

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł34 m² 18 921,30 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam jasne, dwupokojowe mieszkanie na Solcu - w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy. Świetna lokalizacja łączy bliskość centrum z kameralnym klimatem Powiśla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł42 m² 13 270,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Warszawskim Mokotowie - Stegny. Lokal znajduje się na ulicy Akermańskiej 1 w zadbanym budynku z 1973 roku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł39 m² 25 102,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 12. piętrze w budynku z lat 60-tych zlokalizowane w centrum Warszawy przy Alei Jana Pawła II. Budynek po pełnej modernizacji (nowe instalacje, windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

759 600 zł49 m² 15 498,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 065 000 zł58 m² 18 371,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem na terenie zamkniętego osiedla z 2020 roku. Mieszkanie użytkowane przez 5 lat. Duża ilość terenów zielonych w granicach osiedla. Wewnętrzne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł46 m² 12 002 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lancewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lancewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł28 m² 29 821,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie położone w sercu Mokotowa to propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i spokojne otoczenie. Lokal znajduje się w inwestycji z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Brzozy

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł43 m² 13 255,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładne zadbane mieszkanie, które posiada wszystkie potrzebne media, garaż i piwnicę. Mieszkanie ma 2 pokoje. Jeden pokój jest z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł69 m² 21 819,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, osiedle Krzemowe ul. Cybernetyki. Atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku znajdującym się na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł54 m² 19 739,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, 53,7 m2 na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Budynek: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej Okolica spokojna, zielona. Budynek zadbany - docieplony, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Sochaczew,mazowieckie

299 000 zł34 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 34,5 m2 na czwartym piętrze przy ulicy Senatorskiej w Sochaczewie. W skład mieszkania wchodzi: przestronny, jasny salon, pokój mogący służyć jako sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1953 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Antoniego Fontany. Okolica zatopiona w zieleni-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku posiada 2 windy oraz piwnicy. Lokalizacja zapewnia dostęp do licznych punktów edukacyjnych, kulturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł50 m² 27 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Eleganckie mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - ul. Koszykowa 1 Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,55 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł36 m² 17 256,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.