dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł107 m² 18 258,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy na prezentację apartamentu przy ul. Puławskiej 255 z widokiem na panoramą Warszawy atuty - idealna lokalizacja apartamentu - widok na panoramę Warszawy - przestronne wnętrze do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego przy ul. Rodziny Połanieckich na warszawskich Bielanach. Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł38 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na cichym, zadbanym osiedlu w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzesińska

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł28 m² 22 628,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż | Kawalerka 27,63 m | Praga-Północ - okolice Portu Praskiego | metro 5 min pieszo Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,63 m , położona na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł58 m² 14 982,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania w fenomenalnej lokalizacji, blisko zieleni i parę kroków od metra? Ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję trzypokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł36 m² 20 995,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,15 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł46 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lancewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lancewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł35 m² 16 951,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bemowie przy ulicy Rosy Bailly. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w 9- piętrowym bloku z windą. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

4 128 000 zł129 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowy apartament 129 m w prestiżowej lokalizacji - ul. Koszykowa, warszawa Z przyjemnością prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 129 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

350 000 zł30 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni użytkowej 30 m , położone na 1. piętrze w budynku 4-piętrowym. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

709 000 zł53 m² 13 377,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grodzisk mazowiecki - mieszkanie gotowe do wprowadzenia| 53 m | duży balkon | zielona okolica | place zabaw, przedszkole | bez prowizji! Gdzie? Ul. Teligi Spokojna okolica, pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł51 m² 13 787 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone na 4 piętrze w zielonej, spokojnej części Bielan. To oferta idealna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Warszawa,mazowieckie

684 000 zł55 m² 12 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno przy ul. Wacława Tokarza. Z okien rozlega się wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kmicica

Kobyłka,mazowieckie

650 000 zł71 m² 9 106,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

English version below! Zapraszam na prezentację w najbliższy poniedziałek pomiędzy 16.30-18.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Link do strony Dewelopera g2dewelopment. Inwestycja Kmicica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,93 m , położone na 2 piętrze kamienicy z 1950 przy ul. Sieleckiej 52 na warszawskim Dolnym Mokotowie! Obecny układ obejmuje: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Helenowska

Pruszków,mazowieckie

700 000 zł60 m² 11 725,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7m2, położone na 4 piętrze budynku przy ul. Helenowskiej. Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny 2+1. Rozkład: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł62 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie na Bemowie, które zaraz po wejściu wita zapachem drewna. Jest świeżo po remoncie i czeka na nowego właściciela. Lokalizacja jest świetna: z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł37 m² 17 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w apartamentowcu z 2007 roku spełniającego warunki inwestycyjne jak i cele mieszkalne. Opis mieszkania Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł95 m² 19 916,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z ogrodem i tarasem przy ulicy Jana Kazimierza. Doskonała lokalizacja! ul. Jana Kazimierza 27, warszawa - Wola - Odolany Przystanek autobusowy - 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł80 m² 23 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie w kamienicy przy ulicy Francuskiej 32 Westate prezentuje mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na ostatnim piętrze zabytkowej kamienicy z 1932 roku jednej z tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł44 m² 12 895,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowodwory I Ciche I Jasne I Wysokie - 2,70m I Duża loggia I opis nieruchomości: ustawne, jasne i ciche mieszkanie w zadbanym budynku z 2001 roku usytuowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł30 m² 19 465,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe w klimatycznej okolicy, o powierzchni 30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku -warszawa, wola, ul. Ludwiki. Budynek znajduję się na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł54 m² 27 976,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, nigdy niezamieszkałe | 2 pokoje | taras + balkon | Mokotów - Cybernetyki 2b Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Apenińska

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł36 m² 17 688 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia, dobrą komunikację i spokojne otoczenie - właśnie takie jest to 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hajduczka

Dawidy Bankowe,mazowieckie

1 630 000 zł139 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz wygodnego domu w cichej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Mamy coś, co może Cię zainteresować! To przestronny lokal o łącznej powierzchni 138,77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

1 880 000 zł84 m² 22 380,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni umeblowanego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 83,68 m , położonego na parterze kameralnego budynku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 329 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45.7 m2. Znajduje się na podwyższonym parterze w 12-piętrowym bloku z 1978 roku, zbudowanym w technice Rama H. Adres tej nieruchomości to ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł33 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Warszawa, ul. Dzielna - 32,15 m / kawalerka + piwnica 15 min spacerem metro ratusz arsenał! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 32,15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł77 m² 17 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 77 m - Ursynów , ul. Kłobucka ( zbieg ulic Bokserskiej, obrzeżnej i Kłobuckiej) Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

991 354 zł54 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 54,47 m2 + taras z ogrodem ok. 9,98 m2 w znanej inwestycji - Mińska 69. Lokalizacja: lokal usytuowany jest w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzymowskiego

Warszawa,mazowieckie

767 000 zł56 m² 13 790 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 55,62 m , zlokalizowane w nadbudowie z 2006 roku na budynku z 1974 roku, przy ul. Rzymowskiego 47 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł63 m² 14 928,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie, przy ul. Małej Łąki, zaledwie 600 metrów od stacji metra Natolin. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Targówek Mieszkaniowy- ul. Zamiejska 15, doskonała lokalizacja! przy wejściu do stacji metra Trocka piętro 10 z 13 loggia 47 m2 do odświeżenia lub remontu 2 pokoje oddzielna widna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwedzka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł47 m² 25 163,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe 3-pokojowe mieszkanie przy stacji metro szwedzka | bohema | Klimatyzacja | 2023 rok Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia: 47,29 m Cena za m : 24 318 zł Lokalizacja: ul. Szwedzka / inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Otwock,mazowieckie

669 900 zł59 m² 11 431,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w centrum Otwocka, położone na 1 piętrze, trzypiętrowego budynku z cegły z lat 60-tych. Lokal jest po generalnym remoncie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Symboliczna

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł46 m² 19 758,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na warszawskich Odolanach, w spokojnej części Woli, gdzie miasto zwalnia tempo (ale tylko na tyle, by dało się złapać oddech), czeka 45 metrów dobrze przemyślanej przestrzeni. Idealnej dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł68 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Warszawa - Nowe Włochy | 67,5 m | 3 pokoje | 2 balkony | garaż podziemny Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garażowa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł52 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie jest słoneczne, położone w renomowanej dzielnicy Mokotów, tuż przy budynku tvp. Okolica cicha i spokojna, dużo zieleni, blisko metro.