dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 062 ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m , zlokalizowane w eleganckim budynku typu apartamentowiec w centrum Żyrardowa, przy ul. Okrzei. Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

603 900 zł28,70 m² 21 041,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zachody słońca nad Mokotowem - Twoje 28 m z 14m2 ogródkiem. Wysokość 3,48m! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Inwestycyjny Majstersztyk Szukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na kompromisy?.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł68 m² 14 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

We speak English. Feel free to contact us for more details. - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający - Gwarancja niczym niezakłóconego widoku na Wał Wiślany, tuż po generalnym remoncie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł59,50 m² 11 344,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! 59,5 m po generalnym remoncie | Podolszyce Północ | 3 pokoje Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane jest na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł56 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł41,50 m² 11 204,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na 2 piętrze na osiedlu Viktoria w Radzyminie. Lokal jest ciepły i słoneczny, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł95 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Biuro Nieruchomości Idea poleca: przyjdź, zobacz i zamieszkaj na swoim! Nietuzinkowe, klimatyczne mieszkanie w centrum Płocka! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

581 240 zł52,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48,14 m² 12 870 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

"Cena do uzgodnienia" Szukasz stabilnej inwestycji, która generuje dochód i ma realną wartość? Poznaj ofertę mieszkania na Mokotowie w lokalizacji cenionej za komfort i dostępność. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł67,61 m² 10 649,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 67,61 m , położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym bloku z windą, na zamkniętym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł68,07 m² 22 329,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Worcella budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł56,52 m² 23 354,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł72 m² 11 944,44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na pograniczu Woli i Bemowa, w świetnie skomunikowanej części miasta - w bezpośrednim sąsiedztwie metra.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł70,72 m² 11 736,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Ząbkowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł86,15 m² 10 307,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem i prywatnym strychem | Józefosław / Piaseczno. Na sprzedaż przestronne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł101,30 m² 11 994,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 106 m , zlokalizowane przy ul. Wolińskiej 15 na warszawskim Targówku. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,90 m² 14 158,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, na warszawskim Natolinie, przy stacji meta - tylko 3- 4 minuty piechotą. Mieszkanie ma 52,90 mkw., 3 pokoje, loggię i piwnicę. Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł41 m² 19 975,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 41m 2-pokojowe na 2 piętrze Inwestycji Rytm Mokotowa w bloku z 2025 roku. Na terenie osiedla ,strefa fitness z sauną, pokój jogi. Stacja ładowania samochodów elektrycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł68,30 m² 11 566,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe 3 pokoje przy lesie | wysoki standard | gotowe do wprowadzenia Wyobraź sobie poranek z kawą, ciszę, śpiew ptaków i spacer w lesie tuż za rogiem A teraz wyobraź sobie,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania z osobną kuchnią. To wymarzone miejsce dla miłośników gotowania. Nowa zabudowa kuchenna, duża lodówka side by side, kącik.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 341 000 zł72,51 m² 18 494 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w 3 piętrowego bloku z 2025 roku- przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 492 zł83,08 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, bezczynszowego lokalu o powierzchni 83,08 m2, zlokalizowanego na parterze kameralnego, dwulokalowego budynku. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 - pok. o pow. 53 m2, IV piętro, w Twierdzy Modlin. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o pow. 15 m2, z wyjściem na loggę o pow. 4 m2, pokoju o pow. 11.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł23,47 m² 20 664,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1985 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł74,33 m² 21 512,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność - city profit nieruchomości - prezentuje z przyjemnością : **** Nieruchomość w nowoczesnej inwestycji klasy premium **** na sprzedaż | 5-pokojowe mieszkanie | 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł86 m² 16 848,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze w kameralnym budynku wielorodzinnym budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 870 zł68,31 m² 12 499,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji Nowoczesne 3 pokoje z ogródkiem Włochy Bezpłatna konsultacja w językach: pl | ua | ru | eng Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,31.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł67,38 m² 20 926,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł43,87 m² 21 860,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 44 m na Woli gotowe do wprowadzenia! Zamieszkaj w sercu Woli nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji, idealne do życia lub jako inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł60,28 m² 11 446,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, która zapewnia komfort codziennego życia, a jednocześnie dobrą komunikację z Warszawą? To trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł50,40 m² 29 742,06 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Burakowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł42,80 m² 16 985,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W naszej ofercie do sprzedaży wykończone i w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8m2 tuż przy Stacji Metro Wileńska, komunikacji tramwajowej i w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł39 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie do remontu w spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasu. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni, łazienki, pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,90 m² 13 286,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Władysława Reymonta budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42,90m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania bardzo ładne, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 znajdujące się w Twierdzy Modlin przy ulicy 29 listopada kilkanaście minut pieszo od stacji pkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł74,05 m² 10 249,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

946 410 zł42,78 m² 22 122,73 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: a_274, balkon: 4,9 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70 m² 19 985,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną przy ul. Skalskiego na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja dla osób ceniących jakość, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł85,70 m² 8 459,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 85,7 m znajduje się na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z 2010 roku przy ul. Zgoda w Brwinowie. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,40 m² 18 901,52 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka z widokiem z 9. piętra, ul. Miła, wola Muranów Zapraszam do kawalerki (26,4 m ) położonej na 9. piętrze z pięknym widokiem na okoliczne budynki i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł47,73 m² 10 182,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,73 m , położone przy ul. Promyka 10C w Radomiu (os. Glinice). Najważniejsze atuty: przestronny salon.