dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

540 000 zł47 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , oferujące wygodny układ 2 pokoi oraz garderoby, z możliwością dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł47,50 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy 2-pokojowy apartament antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 163 182 zł79,67 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Poszukujesz mieszkania na Mokotowie? Z odbiorem kluczy już w czerwcu tego roku? Ten 4 pokojowy apartament może spełnić Twoje oczekiwania. Funkcjonalny układ mieszkania, ustawne dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł66,69 m² 7 632,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w ścisłym centrum miasta Sochaczew przy ulicy Warszawskiej. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł60,10 m² 15 723,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Olgierda budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Klatka po remoncie, nowe windy. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 400 zł36,97 m² 23 868 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,97 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

854 000 zł50,47 m² 16 920,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Warszawa Białołęka. ul. Światowida 16 (150m od Galerii Północnej) Wyjątkowe, jasne i ciche mieszkanie z dużą loggią w eleganckim apartamentowcu z 2020 roku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł26,44 m² 22 692,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej pradze Niebanalny design | Minimalistyczna architektura | Prestiżowa inwestycja ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Pokój z aneksem kuchennym, *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 184 zł67,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 938 zł35,05 m² 14 862,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,30 m² 13 664,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Pruszków - 2 pokoje , 48,3m2, 2 balkony, piwnica. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie. Położone w nowoczesnym budynku z 2009 roku. Lokal jest bardzo zadbany, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł35,91 m² 25 034,81 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 35,9 m z dużym balkonem, położone na 8 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38,50 m² 6 467,53 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2-pokojowe - centrum miasta Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , wyposażone w samym sercu miasta. Doskonała, funkcjonalna wersja oprogramowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bezczynszowy apartament 3-pokojowy o powierzchni użytkowej 75 m2 położony w Józefosławiu w pobliżu Lasu Kabackiego. Mieszkanie jest gustownie urządzone i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł96,18 m² 6 446,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

II etap inwestycji osiedle zalasek zakończenie budowy - II/III kwartał 2026 r. Inwestycja ta, to bezczynszowe budynki mieszkalne, jednorodzinne, w zabudowie segmentowej. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie - Warszawa, białołęka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, przestronnego mieszkania położonego nad.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł37,80 m² 19 814,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania na granicy Śródmieścia i Muranowa, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy blisko ważnych ulic miejskich, ale na spokojnej, bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł44,50 m² 25 617,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł42 m² 21 309,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Marzycieli budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł111,70 m² 25 962,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy apartament na sprzedaż | żoliborz - ul. Rydygiera | ostatnie piętro Na sprzedaż narożny apartament o powierzchni 111,70 m , położony przy jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł30 m² 19 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka przy Parku Szczęśliwickim | ul. Zadumana | Ochota Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka po remoncie, położona w jednej z najbardziej zielonych części Ochoty przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 984 700 zł87,89 m² 22 581,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

0% Prowizji od Kupującego. Nowoczesny i funkcjonalny apartament usytuowany na prestiżowym osiedlu Hubertus. Powierzchnia apartament wraz z powierzchnią przynależną wynosi 87.90 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,30 m² 11 787,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w budynku przy ul. Aluzyjnej, z przyjemnym widokiem na otwartą przestrzeń. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

725 040 zł60,42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, termin realizacji - II kwartał 2026( podana cena ofertowa zawiera 23% vat ) lokal nr 4.01, balkon: 15,54 m m-ce parkingowe naziemne ( obowiązkowy zakup! ) - 30.000 zł / pełne.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł65,20 m² 9 194,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,20 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie usytuowane na parterze, w bloku z 2013 roku, o solidnej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 562 200 zł78,50 m² 19 900,64 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 78,5 m2 usytuowany się na 4. piętrze w 12-piętrowym budynku apartamentowo-usługowym z 2009 roku. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł26,70 m² 17 977,53 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować jasną, ustawna kawalerkę o powierzchni 26,7 m , zlokalizowaną przy ul. Marymonckiej 151. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł31 m² 18 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam 31-metrowe wysokie mieszkanie z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, przytulnym salonem i dużą sypialnią. Mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 658 750 zł88,40 m² 18 764,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne 4 pokoje, 88,4 m2 z dużą strefą dzienną 29,9 m2 i wygodnym układem 3 sypialni i 2 łazienek oraz pralnią. Niedaleko Galerii Westfield - od renomowanego dewelopera. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja Kompaktowe, pełne naturalnego światła, ciche 2-pokojowe, w świetnej lokalizacji w samym sercu warszawskiej Ochoty. Jeżeli szukasz swojego pierwszego mieszkania na dobry start albo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m wraz z garażem wolnostojącym, położone na piętrze kameralnego budynku czterolokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje na Mokotowie - idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,21 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł24,60 m² 18 699,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: gotowa do zamieszkania, wyremontowana kawalerka o pow. 24,6m z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienką oraz przedpokojem z pojemną szafą. Pełna zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

862 000 zł41,18 m² 20 932,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru : Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów Warszawa | 41,18 m | ulica domaniewska - służewiec| ogródek, miejsce postojowe | wysokie 382 cm! Na.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł68,90 m² 11 973,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w spokojnym miejscu, z zielenią za oknem i układem, który naprawdę daje przestrzeń domownikom? Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Mieczysława Wolfkego na.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł27 m² 9 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Klimatyczna kawalerka z balkonem w samym sercu Płocka ul. Tumska Agencja Centrum poleca do sprzedaży: na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka przy ul. Tumskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 680 zł46,39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Marek, przy ul. Sowiej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka / Żeglugi Wiślanej - 2 pokoje - 53m2 / nad Kanałem Żerańskim we speak english gotowe do wejscia Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,50 m² 7 670,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie z potencjałem- os. Żeromskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 położone na 4 piętrze w ocieplonym bloku z lat 60. Lokal dwustronny, środkowy -ciepły, suchy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,07 m² 9 809,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Uprzejmie informujemy, że właściciele nieruchomości proszą o uszanowanie prywatności, o niedzwonienie w domofon ( również nie pukać w drzwi) w celu obejrzenia nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł17,95 m² 12 980,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 5(poddasze) przy ulicy Prądzyńskiego 23 w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 17,95 m W opisywanym lokalu znajdują.