dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 076 ogłoszeń

1 846 000 zł88,10 m² 20 953,46 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 88,4 mkw. położone w doskonałej lokalizacji - Śródmieście, ul. Dzika 19/23. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, 11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 756 zł32,31 m² 16 396,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie: w ramach cesji oferuję kawalerkę o powierzchni 32,31m2 o bardzo kompaktowym i praktycznym układzie, z możliwością oddzielenia części sypialnej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł98 m² 24 489,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie mieszkanie o powierzchni 97,86 m , położone w historycznej, przedwojennej kamienicy Maksymiliana Harczyka (1903 r.), w samym sercu Nowego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł37,85 m² 9 247,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opis mieszkania: 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc o łącznej powierzchni 37,85 m2, w dużej części umeblowane. Kuchnia otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł57 m² 17 526,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Westate Włochy prezentuje - 2-pokojowe mieszkanie z garażem | ul. Żytnia | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł49,13 m² 27 478,12 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Powiśle. , komfortowe 2- pokojowy apartament znajdujący się na parterze w 7- piętrowym budynku z 2012 roku. Na powierzchni 49 m2 znajduje się salon z otwartą kuchnią i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł42,39 m² 23 944,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kasprzaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł39 m² 15 641,03 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Woli w monitorowanym bloku z 1972 roku. 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39 m2 przy ul. Żelaznej składające się z: przedpokoju Kuchni Salonu Sypialni Łazienki Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie na przedwojennym Starym Żoliborzu obok Placu Lelewela, 100 metrów od ulicy Słowackiego składające się z: salonu sypialni kuchni łazienki przedpokoju Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł54,28 m² 10 777,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe w apartamentowcu z 2017 roku, na osiedlu Symfonia (gołębiów). Nowocześnie urządzone, starannie zaprojektowane wnętrze. Przemyślany każdy detal czyni mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł60,40 m² 14 900,66 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Renesansowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 999 zł73 m² 23 287,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Obrzeżnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 655 000 zł50,11 m² 33 027,34 zł/m²

 

Piętro:12/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Odkryj idealne połączenie nowoczesnego designu i przytulności w tym unikalnym mieszkaniu. Wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł64,61 m² 10 989,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 64,61 m , położone w kameralnej inwestycji w Sulejówku zaledwie kilka minut od granicy Warszawy. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł110 m² 22 718,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 109,82 mkw, położone przy ulicy Zajęczej w dzielnicy Śródmieście (obręb Powiśle). Lokal znajduje się na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł38 m² 17 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Nowodworskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: około 2000 r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

874 950 zł65,20 m² 13 419,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio Ochota | Gotowe do wprowadzenia Prezentuje mieszkanie ciche i dobrze doświetlone. Jest to propozycja dla osób które cenią sobie dobrą infrastrukturę a załatwianie codziennych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2. pokojowe 36,84 m2, idealne dla pary 2. pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze, tuż przy lesie, w spokojnej okolicy. Idealne rozwiązanie dla ludzi zmęczonych miejskim pośpiechem, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł49,20 m² 10 569,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,2m2, po generalnym remoncie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się. Usytuowane na I piętrze w bloku zlokalizowanym w Mińsku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pruszków, ul. Waryńskiego - osiedle Stacja Centrum | obok stacji pkp/skm Pruszków > 38 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym > balkon o powierzchni 5,79 m2 > miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż jasne i przestronne 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 118,5 m2. Znajduje się na ostatnim piętrze w 4-piętrowym bloku z 2000 roku, przy ulicy Teligi 1,.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł78 m² 17 564,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Wiktorii Wiedeńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2010 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł96,40 m² 13 485,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Jana Skrzyneckiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy Alei Stanów Zjednoczonych o powierzchni 59,4 m , położone na warszawskim Gocławiu, w atrakcyjnej i spokojnej okolicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł56,70 m² 7 742,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mdp Partners przedstawia: osiedle Lawendowe - nowoczesne mieszkania z ogródkiem lub balkonem | Wiskitki, powiat żyrardowski Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł78 m² 33 974,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż piękne, 4 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Południowym z balkonem. Mieszkanie klimatyczne i świeżo wyremontowane - wymiana elektryki, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł50,90 m² 18 860,51 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2007 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł65 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy apartament na sprzedaż przy ul. Kazimierza Wielkiego Prezentowany lokal to apartament z dwoma sypialniami, pokojem z aneksem kuchennym oraz łazienką i wc. Powierzchnia tego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 208 500 zł64,04 m² 18 871,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł63 m² 7 746,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,3 m , położone na parterze na wschodzie w Żyrardowie. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł55,54 m² 16 024,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55,54 m , położone w Warszawie przy ul. Stawki na pograniczu Woli i Nowolipek. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł38,70 m² 22 454,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Iławskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł26,26 m² 18 621,48 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

| dzisiaj chciałbym zaproponować Państwu jednopokojowe mieszkanie [kawalerkę] na warszawskiej Woli (osiedle Niska ]. Mieszkanie znajduje się na VII kondygnacji w X kondygnacyjnym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji - Okrzei 9, mińsk Mazowiecki Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 41,63 m , położone w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 058 062 zł63,40 m² 32 461,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Art deco marymont | 63 m | 2 pokoje | balkon | las bielański Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m , położone w eleganckiej inwestycji Art Deco Marymont przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

416 000 zł59 m² 7 050,85 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Idea poleca: oferuje do sprzedaży mieszkanie do remontu , Podolszyce Północne - ul. Szarych Szeregów. Powierzchnia: 59,5 mkw. Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, czynsz - ok. 850.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł86 m² 17 895,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: na sprzedaż 4 pokojowe, wyjątkowo jasne mieszkanie o powierzchni 86 m2, usytuowane na 1. piętrze zadbanego, monitorowanego budynku z 1988 roku.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł47,60 m² 13 760,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m zlokalizowane na warszawskim Służewiu przy ul. Elsnera. Nieruchomość znajduje się w bardzo zadbanym budynku położonym wśród.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł97 m² 24 742,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Apartament znajduje się w historycznej kamienicy z 1928 roku, zaprojektowanej przez znanego architekta Zdzisława Mączeńskiego, wybudowanej specjalnie dla pracowników Banku Polskiego. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31,20 m² 14 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Przytulna kawalerka z ogródkiem - idealna na start lub inwestycję. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku z 2012 roku, na zadbanym, monitorowanym, ogrodzonym i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie | Mokotów - Służewiec | Rynek pierwotny | Q3 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,57 m , położone w dynamicznie rozwijającej się.