dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 389 400 zł72,60 m² 19 137,74 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe do odbioru 3 pokoje, 72,6 m2 z dużą strefą dzienną 24,6 m2 i wygodnym układem dwóch sypialni. Niedaleko Galerii Westfield - od renomowanego dewelopera. Dwustronne, jasne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł123 m² 20 731,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny apartament zlokalizowany w samym sercu Miasteczka Wilanów, w unikalnej i prestiżowej inwestycji Royal Park przy ul. Kieślowskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł58,30 m² 13 979,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | ul. Książkowa 9f - Nowodwory, białołęka Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł73,50 m² 13 061,22 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskim Bemowie, które znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł61 m² 19 344,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 80-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł55,42 m² 15 337,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Wola-Odolany. Piąte piętro w budynku 5-cio piętrowym bez windy i bez balkonu. Mieszkanie: mieszkanie składa się z: - trzech pokoi - 19,20 m , 9,82.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 650 zł58,50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: 38,70m2 - 522 450zł - taras 4,66m2 II piętro 38,90m2 - 505 700zł - taras 4,66m2 I piętro 45,30m2 - 520 950zł - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł38,74 m² 9 938,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 38,74 m2 w Ciechanowie przy ul. Mikołaja Kopernika 10, śródmieście. Mieszkanie obejmuje: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,50 m² 5 933,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,5m2, zlokalizowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 90 tych, położonym na osiedlu Południe przy ul. Helleńskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 210 479 zł56,83 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie z 2 balkonami na Mokotowie *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł46 m² 12 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły (po 2000 r.), na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł29,70 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka z potencjałem i panoramicznym widokiem - 29,75 m na 7. piętrze! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie według własnego gustu? Ta funkcjonalna kawalerka to.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,60 m² 16 825,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Duży balkon 14 m 8 piętro Widok kw Bielany Widok, który naprawdę robi różnicę. Do tego ogromny balkon 14 m i jasne wnętrze z potencjałem to mieszkanie wyróżnia się już na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

671 500 zł35,66 m² 18 830,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowy mikro apartament o powierzchni 35,66 m , położony przy ul. Pileckiego na Ursynowie. Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do wynajmu, co czyni go idealną.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł76,32 m² 22 929,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

[English version below] Apartament o powierzchni 76 m2 z przestronnym słonecznym tarasem o powierzchni 33 m2 pozwala rozkoszować się każdą wolną chwilą na świeżym powietrzu. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł41,80 m² 11 004,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł29,20 m² 20 376,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 1 pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 29,2 m2 na Woli. 1 piętro w 3 piętrowej kamienicy. Widna, oddzielna kuchnia, ustawny pokój.Wystawa okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa, rembertów, ul. gen. Wachnowskiego / Topograficzna - 3 pokoje / 63,04 M2 / balkon / piwnica / do wejścia We speak English cena do negocjacji! mieszkanie gotowe do zamieszkania Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Z przyjemnością prezentujemy Państwu stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Siemieńskiego na warszawskiej Ochocie. To oferta skierowana do osób wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 198 zł44,34 m² 14 799,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie 44,34m2 z kameralnym ogródkiem w nowoczesnej, świetnie skomunikowanej, rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Bemowo Chrzanów. Zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33,80 m² 29 289,94 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam nowoczesny Apartament na Grzybowskiej. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz kluczowych punktów biznesowych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47,13 m² 14 406,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,13m2 położone na Warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na I piętrze IV-piętrowego bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł55,80 m² 17 562,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w dzielnicy Ursus. Mieszkanie o powierzchni 55,80m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł126,50 m² 23 636,36 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament 126,5 m z 4 sypialniami, przestronnym tarasem i 2 balkonami Standard Premium | 0% pcc | Bez prowizji | Inwestycja w komfort i prestiż Elegancja, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł158 m² 10 126,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Duże mieszkanie w centralnej oraz spokojnej części Józefowa - idealna lokalizacja Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 150 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

744 785 zł59,21 m² 12 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe - Ogród 187m! 3 pokoje pow. 59,21mkw/ Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł54,80 m² 17 335,77 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż bardzo jasne, przestronne 2 pokoje z kuchnią oraz dużym balkonem , położone na 11 piętrze w budynku z 2 windami, przy ul. Jana Nowaka - Jeziorańskiego 9, na komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł111 m² 6 117,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 111 m , zlokalizowane w kameralnej inwestycji w Marki (dzielnica Pustelnik), przy spokojnej ulicy w otoczeniu nowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie. To propozycja dla osób, które cenią miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł39 m² 17 820,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 4. piętrze w 7-piętrowym bloku z windą z 2008 roku. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

6 706 455 zł194,39 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M13, balkon: 23,55 m, taras ( na dachu ) - 49,41 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne.

Szczegóły ogłoszenia

686 205 zł59,67 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Szukasz 3 pokoi na 1 piętrze w dobrej cenie? To mieszkanie spełnia dokładnie te kryteria funkcjonalny układ, jasne wnętrza i pełna własność (kw czysta). Takie oferty znikają z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł34,70 m² 20 144,09 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż kawalerka 34,7 m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Nie wymaga remontu, gotowe do zamieszkania, wykończone w dobrym standardzie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł59 m² 18 898,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 3-pokojowy z loggią - ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy. Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł63,30 m² 29 225,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dizajnerskie, kamieniczne, wysokie (3,48 m). Balkon, parking, winda, piwnica. Mokotowska 26, tuż obok Placu Zbawiciela. Najbardziej energetyczny adres w mieście. Zadbana kamienica Bardzo ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł63 m² 20 476,19 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50,91 m² 16 696,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 50,91m2 na Bemowie. Wysoki parter w budynku 4 piętrowym z 2003 roku.Własność, bez obciążeń.W pobliżu stacja metra,Urząd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 056 zł39,77 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m położone na parterze w nowo powstającej inwestycji w Zamieniu. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia na Warszawskiej Ochocie-Rakowiec. Mieszkanie dwustronne po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. W mieszkaniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł38 m² 14 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m, składające się z dwóch pokoi, położone na 4. piętrze w spokojnej części warszawskiego Ursusa. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł118 m² 29 652,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w najwyższym standardzie wysokość pomieszczeń 293 cm - jeszcze większa przestronność pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez architekta.