dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 095 ogłoszeń

520 000 zł29,89 m² 17 397,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę w cichej, bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie. Idealna dla singla lub na inwestycję. Mieszkanie ma około 30 mkw. Posiada salon, aneks kuchenny, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł87,60 m² 25 913,24 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja zielony żoliborz, osiedle z dobrą komunikacją, tramwaj, dedykowany autobus (nr.221), kolej podmiejska. Świetna infrastruktura, szkoły, sklepy, kawiarnie studio fitness, apteka wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 062 249 zł75,34 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowe mieszkanie z balkonem | Warszawa Włochy | idealne dla rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w rozwijającej się części warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 24,5m2, położonej na parterze budynku z 1963 roku. Nieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

424 710 zł25,74 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! - kolejny - etap inwestycji ( budynek J ). Termin odbiorów: II kwartał 2026 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł34,50 m² 34 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chronos I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Al. Solidarności 153 Apartamenty Chronos na warszawskiej Woli to ponadczasowa elegancja w atrakcyjnej biznesowej lokalizacji, w której.

Szczegóły ogłoszenia

1 481 190 zł50,90 m² 29 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta. Prezentowany apartament składa się z: holu o powierzchni - 8,15.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,37 m² 19 762,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa Oferta w Pepper House! Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 184 zł67,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 358 zł46,91 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,91 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania ładna kawalerka znajdująca się w doskonałej lokalizacji tuż obok Parku Bródnowskiego oraz nieopodal stacji metra. Nieruchomość o powierzchni 27m2 znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł63 m² 23 809,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szlenkierów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł28,32 m² 15 007,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gotowa do zamieszkania kawalerka zlokalizowana na parterze w budynku w Chrzanowie Małym. Mieszkanie o powierzchni 28,32 m2 jest w pełni wykończone i umeblowane. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 160 zł53,24 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W sercu biznesowej warszawy - wola Prestiżowa lokalizacja | Balkon | Idealny pod inwestycję lub do zamieszkania ***** Na sprzedaż przestronny apartament położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł118 m² 11 864,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, klimatycznego loftu z antresolą w sercu miasta Żyrardowa. Dwupoziomowy loft został zaprojektowany z myślą o estetyce i codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoka jakość, spokój i zieleń zaledwie 500 metrów od przyszłej stacji metra Na styku miejskiego komfortu i prywatnej enklawy zieleni powstało miejsce, które wyznacza nowy standard życia na.

Szczegóły ogłoszenia

995 275 zł48,55 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z dużym balkonem na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany jest na piątym piętrze w 6-piętrowym budynku z 2018 roku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj butikowy charakter Przystań Włochy zaledwie 24 lokale w dobrej lokalizacji przy ulicy Zbąszyńskiej we Włochach w Warszawie. Połączenie elegancji międzywojennej warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

758 859 zł28,61 m² 26 524,27 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka mieszkanie w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie na warszawskiej Woli. Idealne mieszkanie inwestycyjne, świetnie sprawdzi się zarówno pod wynajem krótko jaki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 273 120 zł87,20 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł40 m² 17 225 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

40 m , Mokotów | 8. piętro, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie w pigułce: - 2 pokoje + osobna kuchnia + łazienka + osobne wc + balkon Hall z szafą w zabudowie. - umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58,85 m² 16 975 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż ustawne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, na 8, ostatnim piętrze, w budynku z 2004roku, przy ul. al. Ken 50 , w sąsiedztwie terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł86 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i poddaszem | Marki Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,62 m z dodatkowym poddaszem użytkowym (ponad 50 m),.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł16,60 m² 10 240,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przytulna niewielka kawalerka - świetna lokalizacja blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka o powierzchni 16,6 m , położona na 1. piętrze w spokojnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł29,50 m² 23 694,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje | 29,5 m | inwestycja lub zamieszkanie | ul. Bruna 2 | Mokotów Na sprzedaż oferuję atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone przy ul. Bruna 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu mieszkanie położone przy głównej ulicy prowadzącej do Międzynarodowej Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Mieszkanie polecane.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Apartamentowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56 m² 17 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Warszawa - Wola "nowolipki" - ul. Dzielna / 3 pokoje / osobna kuchnia / 56 m2 / piwnica / blok z cegły we speak english cena do negocjacji Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,70 m² 12 406,31 zł/m²

 

Piętro:9/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

homfi ma przyjemność zaproponować mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Igańskiej 20 w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł34 m² 16 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie do kupienia na nowym Osiedlu zamkniętym w Pruszkowie w pięknej, cichej okolicy. Lokal składa się: -z pokoju dziennego -sypialni -aneksu kuchennego -łazienki -przedpokoju -z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym:   Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego blisko centrum Wyszkowa, na ulicy Świętojańskiej. Ta lokalizacja charakteryzuje się doskonałą komunikacją oraz bliskością do.

Szczegóły ogłoszenia

871 024 zł41,63 m² 20 922,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią w kameralnej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł85,05 m² 2 339,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze przy ul. Wyzwolenia 8 w Ciechanowie. W skład mieszkania o powierzchni 85,05 m2 wchodzą: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł41,57 m² 27 399,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Chłodnej 22a w prestiżowej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Woli, idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł44,47 m² 12 817,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje Z widną kuchnią I balkonem. Cicha okolica z nowa zabudową w Wieliszewie, zamknięte, przestronne osiedle. Mieszkanie zostało zmienione z pierwotnego układu, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł24,50 m² 21 469,39 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1-pokojowy apartament zlokalizowany na Włochach przy ul. Wiktoryn budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w budynku z 2023 roku. Nieruchomość Apartament o powierzchni 24,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł53,79 m² 20 989,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów - garaż, wschodnio-zachodnia ekspozycja, blisko centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,79 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 800 zł63,03 m² 20 590,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią w Harmony Park idealne dla rodziny, pary lub osób szukających gotowego do wprowadzenia mieszkania na granicy Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Klimatyczne i rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie do lekkiego odświeżenia ul Bohaterów Modlina - Nowy Dwór Mazowiecki. Dookoła tereny zielone, cisza, spokój a jednoczenie blisko całej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,22 m² 15 988,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

***** rezerwacja***** Dwupokojowe mieszkanie z pięknym tarasem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2007 roku, należącym do.