dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 095 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 095 ogłoszeń

Rynek pierwotny

997 462 zł59,55 m² 16 749,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż narożne 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Urcity na Ursusie. Mieszkanie o powierzchni 59,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł100,21 m² 15 956,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jedyne takie mieszkanie na rynku - funkcjonalny układ. Najważniejsze atuty mieszkanie gotowe do odbioru możliwość wykończenia zgodnie z własnymi preferencjami 5 pokoi na niewielkiej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 000 zł67,07 m² 19 174 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,49 m , położone na 6. piętrze budynku realizowanego w ostatnim etapie znanego osiedla na Gocławiu. Gotowe do odbioru. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł140 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowa unikatowa nieruchomość z kw - 140 mkw w Warszawie, osiedle ogrodzone kameralne i bezpieczne - wjazd przez bramę. Wersja treści ogłoszenia od Właściciela: tytuł:.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł94 m² 22 659,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na Sprzedaż || 3 mini kawalerki z łazienkami || 3 pokoje || 1 łazienka z prysznicem || kuchnia || Parter || Zabytkowa kamienica Przytulny, 6-pokojowy apartament po remoncie w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł31,47 m² 18 430,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka o powierzchni 31,47 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Górnośląskiej 9/11 na Powiślu. Budynek z 1969r przeszedł generalny remont w 2025 r. wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł31 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Pieńkowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1989 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł25,89 m² 14 098,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Pruszków/centrum do sprzedaży lokal niemieszkalny o pow. 25,89 m2, położony na drugim piętrze w budynku z windą, w stanie deweloperskim. Budynek, położony ok. 10 minut pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

817 000 zł43 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33 m² 19 696,97 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Alternatywy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

To komfortowo urządzone mieszkanie o powierzchni 53 m znajduje się na 3. piętrze w bloku z lat 80-tych. Oferuje salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,50 m² 14 433,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone w zielonej i spokojnej części warszawskiej Białołęki, przy ul. Leona Berensona 12. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 574 400 zł96,20 m² 16 365,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mehoffera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2022 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł35 m² 13 657,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 w Centrum Pruszkowa ul. Tomcia Palucha. Usytuowane na czwartym (ostatnim) piętrze w niskim bloku z cegły, z lat 60-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł67 m² 14 925,37 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dereniowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1986 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m , Żyrardów, ul. Marii Nietrzebki Przedmiotem oferty jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po remoncie Sochaczew, ul. Żwirki i Wigury gotowe do zamieszkania Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,4 m , położone na 3. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł115,50 m² 9 956,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Pruszków Żbików - ok. 2 km od Centrum Pruszkowa oraz do stacji pkp/skm (ok. 30 min. do Centrum Warszawy) - nowa inwestycja budowy budynków jednorodzinnych dwulokalowych. Do sprzedaży już tylko jeden.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł35 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Osieckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł97,20 m² 26 234,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu przy ulicy Grzybowskiej 12/14 w Warszawie. To miejsce, które od pierwszego wejścia mówi samo za siebie.

Szczegóły ogłoszenia

729 999 zł38,21 m² 19 104,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Posag 7 Panien budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Brwinów os. Sochaczewska ul. 11 Listopada - do sprzedaży zadbane dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,8 m2, gotowe do zamieszkania - już wolne! Trzecie piętro w niskim bloku z 2010r., bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł77 m² 13 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli poszukują Państwo przestrzeni, którą można urządzić według własnej wizji, w dobrze skomunikowanej części Bemowa, zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł37,96 m² 20 547,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł69 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Trzypokojowe mieszkanie w Józefowie (gmina Ożarów Maz.). Powierzchnia lokalu 69 m2. Osiedle zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł48,07 m² 16 226,34 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Icchoka Lejba Pereca budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1971 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46,38 m² 12 505,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,38 m2 usytuowane na parterze kamienicy z lat 30-tych. Gmina Brwinów - Otrębusy, w rejonie kolejki wkd (3 min). Do mieszkania przynależy udział.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł37,20 m² 17 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane przy ul. Sulmierzyckiej w Warszawie. Spokojna okolica, zatopiona w zieleni. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł46,30 m² 7 343,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - aleje lipowe, pionki - gotowe do zamieszkania Przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,3 m2, położone na parterze w zadbanym budynku w Pionkach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł64,38 m² 11 789,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 598 zł35,43 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Nowoczesna Kawalerka z Ogródkiem | Blisko Natury | 0% Prowizji Powierzchnia 35,43 m Liczba pokoi 1 Piętro Parter Rok budowy 2028 (w trakcie realizacji) Rynek Pierwotny Bez prowizji Brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł52 m² 11 730,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców -osiedle Leśna Polana budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2006.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł60,60 m² 19 620,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje w Śródmieściu | ul. Lekarska | 61 m | do remontu | metro 600 m Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł54 m² 11 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Pruszków Centrum - do sprzedaży zadbane dwupokojowe mieszkanie o pow. 54m2 - gotowe do zamieszkania! Centrum miasta, idealna lokalizacja dla rodziny, w pobliżu dwa parki, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł54,40 m² 14 522,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wesołej przy ul. Warszawskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł95 m² 8 789,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 95,70 m, położone w budynku z 2001 roku. Lokal funkcjonalny i wygodny dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59,40 m² 17 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł95,60 m² 13 179,92 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Idealne mieszkanie dla rodziny | 4-5 pokoi | 2 balkony | gocław, ul. Umińskiego Szukasz przestrzeni, w której Twoja rodzina poczuje się komfortowo od pierwszego dnia? To mieszkanie na Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł72,37 m² 17 272,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pruszków - Bąki - do sprzedaży dwupoziomowy, funkcjonalny lokal o powierzchni 72,37m2, w stanie idealnym, w zabudowie szeregowej, na nowoczesnym osiedlu usytuowanym w odległości ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,98 m² 7 398,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Czasem trafiasz do miejsca, które po prostu ma to coś Prezentuję mieszkanie, które czeka na nowego Właściciela z wizją. To nie jest kolejny gotowiec jak z katalogu - to autentyczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł72 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tarchomin ul. Strumykowa Sprzedam bezpośrednio mieszkanie trzypokojowe, położone na czwartym piętrze w kameralnym budynku z windą z poziomu garażu, bardzo blisko przystanków tramwajowych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij